Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPindˇa - Profil | Po 9.10.2023 21:05:33

Filla >> Měl jsi pravdu nebrat. Dával jsem mu dotaz jestli by šel koupit jejich kříž samostatně, odpověď celkem arogantní. ,, bez ramen je vám kříž k ničemu ". Tak ať si narve do špic.😁

    Njak41 - Profil | Po 9.10.2023 16:12:25

    E.T. >> No, něco určitě bere, o tom žádná 😂

      NE.T. - Profil | Po 9.10.2023 15:58:00

      Pedro1 >> Chtěl bych osobně poznat toho kdo ho dělal 🤣 Bude s ním jistě legrace.

        NPedro1 - Profil | Po 9.10.2023 15:04:17

        Se smějete, ale tenhle pstruh byl kdysi (asi před 10 roky) na MRKu v Bazaru na prodej, mám tu fotku v PC schovanou, dycky mě pobaví:-)))

          NE.T. - Profil | Po 9.10.2023 11:27:16

          Pedro1 >> 🤣🤣🤣🤣🤣

            NPindˇa - Profil | Po 9.10.2023 11:12:40

            Pedro1 >> 😁😁

              Njak41 - Profil | Po 9.10.2023 11:02:38

              Vypadá to jak čerstvé vylihntej orel

                NP3 - Profil | Po 9.10.2023 10:51:42

                Pedro1 >> 😂😂😂😂 nevím jestli se mám smát nebo brečet...Tak asi oboje.

                  NMiPo - Profil | Po 9.10.2023 10:29:37

                  Pedro1 >> to snad dělal herec Kemr když dělal Pivoně

                    Njak41 - Profil | Po 9.10.2023 10:17:10

                    Pedro1 >> No tvl., to je hrozný!!!

                      NPedro1 - Profil | Po 9.10.2023 10:02:24

                      To vypadá, že tu parmu i pstruha dělal jeden odborník:-)

                        NPedro1 - Profil | Ne 8.10.2023 20:26:43

                        vicx >> To je jak ten potocak z MRKu, zítra najdu na ntb fotku:-)))

                          NPraseodym - Profil | Ne 8.10.2023 18:58:06

                          vicx >> aby jste nemuseli v noci uklízet postel malého 😂 z tohohle by měl jeden noční můry...

                            Nvicx - Profil | Ne 8.10.2023 18:10:23

                            Dnes som bol s malým v národnom prírodovedeckom múzeu. V sekcii ryby je exponát mreny. Katastrofa. Čistá hrúza. Hanba výstavy. Aj ten kapor vedľa... 🤦🤦🤦😭

                              NFilla - Profil | Ne 8.10.2023 16:55:07

                              Pedro1 >> nevim jak ostatní, ale já jsem měkejš a navíc nemám zbroják. Lepší bude to ustřihnout a ušetřit škváru za podběrák 😁

                                NPedro1 - Profil | Ne 8.10.2023 15:32:23

                                Filla >> Tak u candáta je to jedno, ten se v podběráku ani nehne a beztak to má v ČR takováhle ryba spočítaný, takže netřeba brát ohledy, ideálně zastřelit ještě před podebráním:-)

                                  Nnerf - Profil | Ne 8.10.2023 15:31:25

                                  MiPo >> Stejna zkusenost.

                                    NFilla - Profil | Ne 8.10.2023 14:59:08

                                    Pindˇa >> technicky věřím to mají zmáklý, ale mému oku moc nelahodí. Navíc váha a fakt, že se mnou chodil na střední Boris Fencl = nebrat 😁

                                      NPindˇa - Profil | Ne 8.10.2023 14:55:19

                                      Filla >> No je to tak. Za mě nejlepší podběrák na trhu, škoda vyšší váhy
                                      https://youtu.be/i6DmWNNoGu4?si=52HKeMCQxKqSdGob

                                        NFilla - Profil | Ne 8.10.2023 14:38:02

                                        jak41 >> jedu systém anténa, zatím dobrý. Popřemýšlím o gafu, děkuju za přihrávku @Pedro1 😜