Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPindˇa - Profil | Út 26.9.2023 10:53:19

Aiwen >> Věřím Greys byly vždycky vysoce hodnoceny pruty.

    NAiwen - Profil | Út 26.9.2023 8:58:28

    rájovec >> i očka a vše. Je teda pravda že očko sem musel přilepit neboť se koncové protacelo ale celkově kolik ten prut má let a co odchytal tak není takový vyhazeny(změknutí) jak maji kamarádi u Sportexu nebo Free Spirit. Blank pořád jede jak za mlada.

      Nrájovec - Profil | Út 26.9.2023 5:47:48

      Aiwen >>S Greys mám stejnou zkušenost, měl jsem Stalkery a i po třech letech vypadal korek pořád jako nový. Však ty pruty si pořád drží cenu i když už je to starší řada.

        NAiwen - Profil | Út 26.9.2023 5:33:01

        jak41 >> udávaná je 2,75. V reálu tak běžná 1,75-2lb...

          NAiwen - Profil | Út 26.9.2023 3:38:37

          Pindˇa >> mám korek na Greysech a je pořád tip top i po x letech 🤷

            NAiwen - Profil | Út 26.9.2023 3:37:13

            P3 >> jestli to jsou ty z Rohatce tak sem je měl v ruce

              NFilla - Profil | So 23.9.2023 23:49:04

              E.T. >> díky, já to jen dávám dokupy, aby to fungovalo. A pak masterům dělám koninu. Takže od nábrnku sponzorů ve šlajfce po válec a montérky. Zajímavá zkušenost, ale ať už kluci odjedou a můžu konečně na ryby!

                Nnerf - Profil | So 23.9.2023 21:32:43

                Filla >> Me se to libi taky velmi moc.. 🤓

                  NE.T. - Profil | So 23.9.2023 11:29:41

                  Filla >> Proč by to měl mazat. Náhodou je to super. Alespoň je viďte že i rybáři mají "zlaté ruce".

                    NPepanD - Profil | So 23.9.2023 10:31:54

                    Filla >> Nechávám tomu volný průběh. Maže se jen nevhodné napadání atd.

                      NFilla - Profil | So 23.9.2023 7:36:08

                      Kdyžtak prosím admina o mazut příspěvku níž, pouliční umění sem pravda nepatří 🙋

                        NFilla - Profil | Pá 22.9.2023 19:34:56

                        Praseodym >> hezká vzpomínka a story. Až vyplavu z produkčních povonností street art festivalu, který teď s kamošama pořádáme v Olmiku, tak se na čas uklidím s prutama na jih a prubnu i tento úsek. Potřebuju body do výzvy 😈🐋
                        Dám pak echo jak to šlo!

                          NPraseodym - Profil | Pá 22.9.2023 17:24:47

                          Filla >> dělám ramena a hajzl mám na chodbě 😁 byl jsem s manželkou na takové té klasické týdenní dovolené ve dvou na JM. Asi před deseti lety... A mohl jsem si i nahodit... Pasohlávky se nám nelíbily, Dyje pod hrází zajímavá řeka pro mě - úzká, ale hrozně hluboká, s rybami to bylo horsi a pak jsme naslepo zkusili Bulhary. Bylo to po nějakém letním úhynu ryb, takže reference nebyly dobré. Úplně nahodou jsme trefili flek nedaleko mrko-popularniho-parmoveho videa a byla to trefa do černého. S fidrem a dvanáctkama copenskama (to se ještě dělaly) parádní chytání. Kapří a parmy. Akorát jsem od "nás" neznal slavicky, takže jsem přišel tak o každou třetí rybu... Druhej den jsem tam jel znova s ještě lepším výsledkem. Moc rád na to vzpomínám. Někde se tady na MRKu povaluji fotky z té doby.

                            NFilla - Profil | Pá 22.9.2023 16:18:19

                            Praseodym >> tak nemáš to zrovna za barákem.. jezdíš semtam JM?

                              NP3 - Profil | Pá 22.9.2023 13:59:32

                              račet >> já vím..Ale se.r.e mně to fest 😅Jinak ještě jednou gratuluji k nádherným rybám.Z řeky potěší mnohem víc jak která dvacka ze stojáku 😉A že vím o cem mluvím..🐟

                                Nračet - Profil | Pá 22.9.2023 13:56:16

                                P3 >> zdraví je přednější než šupiny 💪

                                  NPraseodym - Profil | Pá 22.9.2023 13:55:09

                                  Filla >> jo, o parmach v Bulharech něco vím 😏

                                    NP3 - Profil | Pá 22.9.2023 13:54:06

                                    račet >> Seš borec 🤟💪 Ani nevíš jak já bych šel k vodě,ale zdraví mně nepustí..

                                      Nračet - Profil | Pá 22.9.2023 13:14:15

                                      Tak ještě se přišlo semnou rozloučit pár solidních kusů asi ví že mě tady bohužel zase dlouho neuvidí 😆

                                        NFilla - Profil | Pá 22.9.2023 11:14:51

                                        Praseodym >> taky pamatuju čas, kdy jsem na Dyji pod Bulharama vídával party knedel solidních rozměrů. Tehdy ale byly mimo můj hlavní zájem. Dnes bych 1 parmu za 10kaprů směnil 😁