Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPraseodym - Profil | Pá 22.9.2023 10:25:18

Filla >> byly časy, kdy u nás na Berounce byla parma a podoustev nejhojnější ryba řeky. A ty malé do 50 cm skákaly nad vodu neustále. To dneska už neni...

    NHAVLAS - Profil | Pá 22.9.2023 9:40:01

    račet >> krasavci

      Nračet - Profil | Pá 22.9.2023 9:30:59

      Něco z noci, jak na nesnáším focení za tmy

        Nračet - Profil | Pá 22.9.2023 9:29:09

        HAVLAS >> tak to jsi dobrej 👍👍👍

          NHAVLAS - Profil | Pá 22.9.2023 7:23:59

          račet >> myslím si že u nás jsme na tom oproti jiným částem ČR s parmou ještě dobře. Kolik a jestli u nás plavou parmy 80+ nevím, sám mám taky strop 75cm ale parem 67-72cm mám desítky a většinou to jsou mohutné, zdravé ryby. Parma roste velmi pomalu ale pokud nepřijde nějaká pohroma věřím že dorostou. Štěstí je že řeka je ve většině úseku u nás dost nepřístupná a masaři preferují pohodlí a auto za prdeli aby jím ryba nezkysla.

            NFilla - Profil | Čt 21.9.2023 22:36:53

            P3 >> Super, rád se přiučím!

              NP3 - Profil | Čt 21.9.2023 22:31:20

              Filla >> znám řeku kde je do jednoho metru hloubky.A docela by ses divil co parma občas předvádí 😉 někdy tě tam vezmu..

                NFilla - Profil | Čt 21.9.2023 21:55:58

                P3 >> to jsou spodový ryby, vysavače, ponorky.. viděls někdy skočit vysavač?

                  NP3 - Profil | Čt 21.9.2023 21:03:00

                  račet >> V tom že jich ubývá máš bohužel pravdu...Ale občas na řece brzo ráno jsem je vyděl v některých úsecích řeky vyskakovat.Jen ta velikost nebyla odhadem větší jak 65 cm.Což ale neznamená, že tu nejsou větší 😉

                    Nračet - Profil | Čt 21.9.2023 20:58:45

                    P3 >> já se nedostal přes 75 bohužel což už je u nás asi strop a navíc jich hrozně ubývá 😢

                      NP3 - Profil | Čt 21.9.2023 20:56:52

                      račet >> nejsi sám, mám 78,ale to už je vic jak deset let..

                        Nračet - Profil | Čt 21.9.2023 20:55:25

                        P3 >> 80 to je tady u nás mýtus jednou za život bych chtěl alespoň vidět takovou barbinu 😍

                          NP3 - Profil | Čt 21.9.2023 20:24:26

                          Navrc >> Ses rychle chytil 😂😂😜

                            NNavrc - Profil | Čt 21.9.2023 20:23:11

                            P3 >> nerýpej jo?! 😝😅

                              NP3 - Profil | Čt 21.9.2023 20:20:39

                              račet >> Nekecej to jsou zkušenosti 😉 Ještě sem hoď Parmu 80+ a pár lidí se tu po..😜🤟

                                NNavrc - Profil | Čt 21.9.2023 20:19:51

                                račet >> Lukyne, kde se koupí ty klouby pod hlásiče? Díky. A gratulka k pěkným rybám. Ty už umí prověřit barbelky 😆💪

                                  Nračet - Profil | Čt 21.9.2023 20:18:29

                                  Pindˇa >> mám pocit že čím míň chodím ti je to lepší 😆

                                    NPindˇa - Profil | Čt 21.9.2023 19:54:01

                                    račet >> Když na to vletíš je na co se koukat👍.

                                      NP3 - Profil | Čt 21.9.2023 17:02:55

                                      račet >> Krása pohledět+Velká gratulace.