Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | Čt 21.9.2023 16:41:12

Zdravím mládenci tak jsem opět provětral parmovky po dlouhé době

    NPraseodym - Profil | So 16.9.2023 8:32:39

    jj, házená není hra pro slečinky. Ono to v telce nevypadá, ale řekl bych, že co do tvrdost je na úrovni úpolových sportů... Mojí někdejší domněnku mi potvrdila i moje manželka, její brácha vrcholově chytal házenou za Duklu. A ještě byl brankář - prej jedna velká chodící modřina :-)))

      NFilla - Profil | So 16.9.2023 7:03:11

      johny1 >> taky jsem hrál v mládí házenou, ale nevydržel jsem, nebyl jsem moc průbojnej kousek.
      Tak snad bude dcerka rychlejší a zuby ochrání = táta si brzo koupí svoje pruty snů! ✊✊

        Njohny1 - Profil | Pá 15.9.2023 7:50:21

        Filla >> Raketa to je, ale měla mít za třicet horní..... Tak když řekla doktorka že i na spodek, už jsem čekal že to bude 60 tis... Takže 46 tis. za obě se nějak dá.... No, moc do smíchu s tou házenou není.... Hraje za svůj klub druhou ligu v dorostenkách a ještě jde na hostování do druhého, kde bude hrát za starší žačky.... A i ty holky se mezi sebou nijak nemazlí v házené, je to kontaktní sport..... Takže fakt očekávám, kolikrát to budu jezdit opravovat.... Jenže dojíždíme 100 km k doktorce, takže žádná hitparáda...:-)))

          NFilla - Profil | Čt 14.9.2023 21:49:52

          johny1 >> Uff, to je brutální raketa. Ale jasná priorita vzornýho tatoucha! Jak píše Pavel, příští rok jsi šťastným majitelem top čagaů na barbíny!
          S tou házenou jsi mě pobavil, super 😂

            NP3 - Profil | Čt 14.9.2023 20:17:54

            johny1 >> nestraš 😅

              Njohny1 - Profil | Čt 14.9.2023 19:59:17

              P3 >> Čekali jsme, že dcera dostane jen horní.... No a dostane i spodní....🙈 S tím nic neudělám.... 🙈 A do toho hraje druhou ligu za dorostenky v házené....🙈 Tak jen doufám, že to nebudu muset jezdit každý týden zpracovat....🤣🤣🤣

                NP3 - Profil | Čt 14.9.2023 19:46:42

                johny1 >> jojo brácha mi říkal.Jedny rovnátka a hned 35... Držím ti palce ať ti to příští rok výjde.

                  Njohny1 - Profil | Čt 14.9.2023 17:19:00

                  Filla >> No letos si o parmovkach mužů nechat zdát...🤔 Dcera rovnátka a jsem mínus 46 tis....🤣 To je přednější....

                    NFilla - Profil | Čt 14.9.2023 0:24:11

                    Pindˇa >> zatím jsem se nezajímal, ale rozjedu pátrání u Mika. Tipuju 1500,-+

                      NFilla - Profil | Čt 14.9.2023 0:23:05

                      berlinan >> zeptám, ale Libor o něm mluvil jako o špičce u nás.. dík

                        NPindˇa - Profil | St 13.9.2023 21:19:38

                        Filla >> Kolik stojí nová? Oplatí se to spravovat?

                          Nberlinan - Profil | St 13.9.2023 21:15:04

                          Filla >> zeptej se Calexe, jak mu Zelený opravil ten Sportex…

                            NFilla - Profil | St 13.9.2023 21:01:23

                            johny1 >> díky!

                              NFilla - Profil | St 13.9.2023 21:00:47

                              P3 >> nevím, volně jsem dovinul, takže motlé přes oko to nebylo. Docela jsem jim naložil pro odhozu tahem, tak snad proto.
                              Pro mě u feederu premiéra..

                                Njohny1 - Profil | St 13.9.2023 20:50:02

                                Filla >> Já vím... Čekám na Pkos jestli se s nimi objeví u nás na Moravě... Něco málo jsme domlouvali, když by přálo počasí a čas... Hmmm, to je radost řešit zlomený díl.... Ať to dobře dopadne...

                                  NP3 - Profil | St 13.9.2023 20:46:16

                                  Filla >> Co se stalo?A kolik jsi jim naložil? Já se přiznám, že pri náhozu jsem špičku ještě nikdy u feederu neurazil a to na ně chytám vic jak 20let..(Shimano alivio,bestmaster,antares,fireblood,prvni feedery od Byronu,sportexi,cresty a free spirit his.Jednou mi spice vyletěla a utopila se (špatně nasazená)jednou jsem si ji přibouchl do dveří a jednou při zdolávání moc zaklonil.Ale při náhozu fakt nikdy.

                                    NFilla - Profil | St 13.9.2023 20:33:58

                                    johny1 >> barbel sportíky na bazaru..

                                    Já před pár dny urazil na CTXech při náhozu feeder špici před 3.okem. Tak rozmýšlím, jestli rovnou objednat novou, nebo prubnout p. Zeleného a opravu. Radost veliká..

                                      NP3 - Profil | So 9.9.2023 12:33:46

                                      rájovec >> to je jasný a pokud nesežene ostatní špice tak slevu no..

                                        Nrájovec - Profil | So 9.9.2023 12:31:48

                                        P3 >> Prodává je cca 3/4 roku, chtělo by to vidět.