Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

P3 - Profil | So 9.9.2023 12:23:56

rájovec >> špice se dají doobědnat.Cena je slušná a korek dle fota hodně zachovalí.

    rájovec - Profil | So 9.9.2023 12:11:20

    P3 >> Už jsem na to volal, prodávající má na každým prutu jinou špičku a neví, jestli je schopen najít stejné, ale cena je to krásná. Podle korku to vypadá, že pruty venku moc často nebyly.

      P3 - Profil | So 9.9.2023 12:07:41

      Na bazaru pěkná barbel sestava fox x4 barbel +shimano navi. 😉

        johny1 - Profil | Pá 1.9.2023 9:23:33

        Hoj, dobrovolně se přiznejte, kdo v bazaru si koupí Sportex Barbel?.... :))) Jen pro případnou recenzi, na tu budu čekat....

          Šplíchy - Profil | Čt 31.8.2023 18:54:21

          Pindˇa >> to je určitě moc drahý, vezmu lihovou fixu a tou to přemaluju. Časem je dám na bazar s dodatkem že jsou málo chytane a rukojeť je dělaná na zakázku. To jsem ale fištrón, viď??!! 😂😂😂😂

            Pindˇa - Profil | Čt 31.8.2023 18:44:49

            Šplíchy >> To nebrus skočiš do papírnictví a máš zase funglovky😀

              Šplíchy - Profil | Čt 31.8.2023 18:32:37

              Pruty to jsou Delphi Etna 3lb 3m. Pod tou tapetou je tvrdá pěna, až mě to naštve tak vezmu jemný šmirgl a obrousim to.

                razisdas - Profil | Čt 31.8.2023 18:30:26

                Šplíchy >> tak to je hustý. Jsem zvědavej co čeká mě. Po delší době jsem ai pořídil novej feeder, tak uvidim😀

                  kubah - Profil | Čt 31.8.2023 18:28:28

                  Navrc >> Magma či jak se to jmenuje, že ?

                    Navrc - Profil | Čt 31.8.2023 18:04:22

                    Pindˇa >> To je jasný. Delfín 😉

                      Pindˇa - Profil | Čt 31.8.2023 17:55:14

                      Šplíchy >> Ještě jsi mohl udělat reklamu a napsat co je to za prut.

                        kubah - Profil | Čt 31.8.2023 17:51:29

                        Šplíchy >> to je bída tedy ...

                          Praseodym - Profil | Čt 31.8.2023 17:41:45

                          Šplíchy >> ne že bych měl radost z cizího neštěstí, ale uklidnil jsi mě, že moji experti na tom zase tak zle nejsou 😀

                            Pindˇa - Profil | Čt 31.8.2023 17:33:04

                            Šplíchy >> Jj o tom jsem přesně psal tapeta. Co to tam dávají pod tu tapetu? To asi není už holý blank, nebo jo?

                              Šplíchy - Profil | Čt 31.8.2023 17:00:17

                              E.T. >> jj to sedí, po roce cca 15 vycházek se začne loupat

                                E.T. - Profil | Čt 31.8.2023 16:51:45

                                Šplíchy >> Říká se tomu korková tapeta.

                                  Šplíchy - Profil | Čt 31.8.2023 16:50:19

                                  Pindˇa >> některé firmy tam nedají snad ani ten 1 mm.

                                    razisdas - Profil | Čt 31.8.2023 9:35:08

                                    Pindˇa >> Na tom něco bude. Mám mušák a ten korek se nedrolí a ten prut dostává pěknou čočku (slunce, voda...). Spíš je ohlazenej a vymačkanej, jak píšeš. Prut mám základní řadu za pár kaček.

                                      Pindˇa - Profil | Čt 31.8.2023 8:27:25

                                      razisdas >> No vem si starý mušáky jak byly vytížený a spíš ty korky byly vymačkaný ošoupaný, než aby se drolily. Je to jenom o kvalitě a hustotě korku od B řád přez A až po Top. Dnes tam někteří výrobci nedávají ani B řadu, ale jen nějakou jeden maximálně dvoumilimetrovou tapetu. https://cork4us.com/

                                        razisdas - Profil | St 30.8.2023 22:11:43

                                        Pindˇa >> Otazkou je jak moc je ten prut vytížený. Pokud je člověk na rybách každou chvíli za každého počasí, navíc ten prut často drží v ruce, tak se ten korek začne rozpadat. Dál taky záleží na skladování.