Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

P3 - Profil | So 26.8.2023 13:35:26

Aiwen >> Ani nevíš jak ti závidím.. Hned bych šel k vodě . Bohužel se k vodě delší dobu nedostanu,tak mi sem aspoň posílej fotky a reporty od vody 😉 ať se nezblázním 🙃😅Jinak proutky hezké,co to mad přesně za značku a model plus lb???

    Mufti - Profil | So 26.8.2023 8:42:20

    Aiwen >> Môžem Ťa poprosiť aký typ prútov to je?

      Aiwen - Profil | So 26.8.2023 3:37:35

      P3 >> dneska sem vyrazil jen na hodinku na dyju(mám to za barákem). Všude plno rybářů. Tak na rychlo sem si sedl na pro mě neznámé místo. Hlavně vyzkoušet nové pruty na krmitkolov. Šel jen karas. Jeden prut sem měl 0.26mm FC a malý háček. Kuku kuličky 14mm. Druhý pruty 25lb potažená a 6 wide gape a dipovana PT. Krmítko a v něm domácí method mix Squid Chilli 😅.. bál sem se vyšší gramáže bo jsem měl nižší gramáž doma a byly to moc velké jemnoty. Vypadá to že jsem našel pro mě ideální prut. Navíc snesou Bullsy což je pro mě velké plus a mají větší očka než většina barbelek. Takže prozatím velká spokojenost. První konstatování můžu říct že i přes vysokou libraz(v reálu min o 0.5lb méně) záběry a potahy šli krásně vidět. První 1/3 pracuje velmi rychle. Větší ryba nepřišla takže zbytek nevím, ale zkusil jsem zavěsit za kýbl a prut po prvotním lehkým zátahu kdy hned pracovala 1/3 se hned zapojily zbylé 2/3 a šlo to krásné do oblouku bez extra síly a hlavně se s nemá dobře nahazuje což s 2,25lb byl problém. Tyhle specimen proutky mi fakt sedly. Na násadu super volba. Navíc za ty love 🤔😅😅😅

        Aiwen - Profil | So 26.8.2023 3:29:43

        P3 >> až na toho sumce souhlasím. Ty já moc nemusím. Řeka má své kouzlo a mám rád tu pestrost..

          P3 - Profil | Pá 25.8.2023 15:22:02

          Loňská rybka z místa kde jste chytali naposled jen na protější straně 😉 0,16 forpas

            P3 - Profil | Pá 25.8.2023 15:17:39

            Filla >> Já to mám tak, že když chytám velké kapry,tak jsem na velkých štěrkovnách.Ale když jsem na řece,tak se soustředím na říční ryby.A velcí kapři z řeky jsou bonusové ryby. Někdy chytám hlavně ty bonusové a větší radost mi pak udělá hlavně ta Parma, velký cejn a nebo pořádný jelec.O Sumci ani nemluvě 😉

              Filla - Profil | Pá 25.8.2023 15:06:08

              P3 >> Když se podaří pěknej jelčák na plavku, feeder, mouchu, tak je to paráda. Ale když rozebere a píchne se na boilie, nebývám moc rád. Ne že bych ho kopnul s rozběhem do řeky, ale nemá to jaksi tu hodnotu. To samý s parmou, když číhám na kapra, nějak zvlášť netěší. Nemáš to taky tak, Pavle?

                P3 - Profil | Pá 25.8.2023 15:04:42

                Praseodym >> 😂😂😂😂👍

                  Praseodym - Profil | Pá 25.8.2023 14:53:44

                  Reznik76 >> já pořád říkám - "můžeš chytit hovno, ale musíš u toho dobře vypadat" :-)

                    Reznik76 - Profil | Pá 25.8.2023 14:44:31

                    nerf >> hezký to vypadá 😂

                      nerf - Profil | Pá 25.8.2023 13:53:20

                      Reznik76 >> 😂 Jak tobe zatim slape Korum 11ft?

                        P3 - Profil | Pá 25.8.2023 12:30:39

                        Aiwen >> jj občas jsou nenažraný ,ale zas když to nebere,tak jsou dobří i tlouštíci.Kor 50+ krásné ryby

                          Reznik76 - Profil | Pá 25.8.2023 10:55:26

                          nerf >> to sem zvědavej kdo to z vás první nevydrží 🤭😂

                            nerf - Profil | Pá 25.8.2023 10:12:06

                            Praseodym >> Ty Omegy by me taky zajimaly..

                              Aiwen - Profil | Pá 25.8.2023 9:18:17

                              P3 >> aj přes 50 🤷. Aj tygrak jim jede 😅😅😅. Ti sežerou vše... dvě 24 nejsou pro ně problém 😅

                                P3 - Profil | Pá 25.8.2023 8:45:06

                                Aiwen >> jestli maji 50+tak rad dojedu

                                  Aiwen - Profil | Pá 25.8.2023 8:16:47

                                  P3 >> popojed kousek níž zamnou a tloušťu se uchytas 😅😅😅

                                    P3 - Profil | Pá 25.8.2023 7:46:48

                                    HonzaS1028 >> mi tu bohužel moc pěkných jelců nemáme.A to co občas chytnem jsou spíše výjimky

                                      HonzaS1028 - Profil | Pá 25.8.2023 0:53:21

                                      P3 >> Tak to závidím, jen co nasadím halibutky nebo jiné pelety třeba Sonubaits tak se daří tloušti.

                                        P3 - Profil | Čt 24.8.2023 21:32:28

                                        HonzaS1028 >> ja je z 90% vždy chytnu na halibutky nebo rousnice.Ale stejně vždy převládá kapr ca..8 ku 1