Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NHonzaS1028 - Profil | Čt 24.8.2023 21:24:41

Rybkin >> Mám také pocit že český parmy anglicky moc nerozumějí. A to bych ty litry konopného semínka a peletek najednou k vodě nést nechtěl.
Dobře to všek funguje na tlouště a ty se na níže zmiňovaných místech vyskytují v pěkných velikostech.

    NP3 - Profil | Čt 24.8.2023 19:51:09

    Reznik76 >> to byl nějaký tydýt 😔 u nás na jednom úseku plavou ryby 80+ ale chytit je je ....

      NReznik76 - Profil | Čt 24.8.2023 19:48:31

      P3 >> tady jsou celoročně hájený
      Tuhle mi jeden lovec plakal, že by si na ni strašně rád pochutnal a že nesmí
      Přitom je to jako když žereš ježka i s kůží

        NP3 - Profil | Čt 24.8.2023 19:46:06

        Rybkin >> taky znám par míst kde jsou(mělké vody),ale tam je nechytám už jen z principu..ryba po zdolání je odřená a voda na několik hod..rozplašená..Mam raději vetší a hlubší vody 😉

          NRybkin - Profil | Čt 24.8.2023 19:40:01

          P3 >> Tak já znám pár míst kde jich je dost akorát jsem je chtěl lovit tím Anglickým stylem a nějak to nefungovalo :-)

            NP3 - Profil | Čt 24.8.2023 19:34:27

            Rybkin >> ono těch parem je celkově málo a to je ještě někteří troubové berou 😥 .Ale naštěstí se víc a víc prosazuje sportovní rybolov,tak se snad budou i stavy parem lepšit 😉

              NRybkin - Profil | Čt 24.8.2023 19:32:43

              Praseodym >> Já tam chytil za X let jednu a tu jsem ještě podsekl :-)

                NPraseodym - Profil | Čt 24.8.2023 19:30:51

                Rybkin >> jj, a kolik parem jsme tam nachytali po ortodoxní peletkove linii 😁

                  NRybkin - Profil | Čt 24.8.2023 19:25:01

                  Reznik76 >> Ale po kolika letech :-)
                  Prvotní záměr byl pod Stvanickej jez

                    NP3 - Profil | Čt 24.8.2023 19:19:17

                    Reznik76 >> já chytám z jara (pri lovu kapru) a pak nejvíc na podzim.Ty největší mam ale v létě

                      NReznik76 - Profil | Čt 24.8.2023 18:59:43

                      P3 >> podle toho jak pomalu rostou tak letos budou zase do 70cm
                      Já tady největší předloni 69

                        NP3 - Profil | Čt 24.8.2023 18:53:42

                        Reznik76 >> vypadala větší,ale i tak krásné.Já mam nej 78cm na feeder a luxusní souboj.

                          NReznik76 - Profil | Čt 24.8.2023 18:47:23

                          P3 >> všechno byly ryby 60-70 cm

                            NP3 - Profil | Čt 24.8.2023 18:35:49

                            Reznik76 >> nádherná rybka,kolik měla?

                              NReznik76 - Profil | Čt 24.8.2023 18:25:25

                              Rybkin >> až loni si je využil k tomu čemu určený jsou

                                NRybkin - Profil | Čt 24.8.2023 17:33:01

                                miramax >> Já úplně původně kupoval parmobijky na Vltavský parmy do centra velkoměsta ale nebyl to úplně dobrej nápad tak jsem našel využítí u kaprolovu :-)

                                  Nmiramax - Profil | Čt 24.8.2023 17:18:42

                                  E.T. >> protože v rozporu s názvem diskuse se tady řeší pruty na kapry a parma je bonusová, náhodná ryba :)

                                    NRybkin - Profil | Čt 24.8.2023 16:03:38

                                    E.T. >> Na velký ryby. Ty největší :-)

                                      NE.T. - Profil | Čt 24.8.2023 14:00:43

                                      Rybkin >> Proč tak tvrdý pruty? 🤔

                                        NP3 - Profil | St 23.8.2023 17:21:16

                                        Pindˇa >> jj je spousta krásných věcí,ale hlavní je mít čas bejt u vody 😉 a toho je furt nějak málo 😱😅