Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPindˇa - Profil | St 23.8.2023 17:14:17

P3 >> 😃Jj i kapřaky 10ft 2.75lb a když jsem vybíral parmovky, taky HI-S byly v hledáčku, ale nakonec jsem vzal jiné, protože tyhle nové ještě nebyly

    NP3 - Profil | St 23.8.2023 17:10:14

    Pindˇa >> ty máš od nich ty distance že? Já mám 11ft HI S Power feeder speciál

      NP3 - Profil | St 23.8.2023 17:07:54

      Pindˇa >> já si sáhl jen na jedny starší tip (parmovek)a ty blanky FS jsou fakt neskutečně povedené.Jinak mám od nich Hi s feeder a taky bomba.O vzhledu a zpracování se nemusíme ani bavit 😉Ale každému se líbí něco jiného že..

        NPindˇa - Profil | St 23.8.2023 16:54:39

        P3 >> Věřim a který z nich jsou konkrétně lahůdky?

          NP3 - Profil | St 23.8.2023 16:43:56

          Pindˇa >> dají 😉 a jsou to lahůdky 😏

            NPindˇa - Profil | St 23.8.2023 16:35:31

            P3 >> Já myslím, že tyto pruty jsou už minulost, tím ale netvrdím že by se ještě nedaly sehnat.

              NP3 - Profil | St 23.8.2023 16:04:32

              Pindˇa >> 2,25 dělají Hi-S Special Big Water nebo S Big River Barbel a ještě je Hi-S Heavy Waters 2,75lb

                NRybkin - Profil | St 23.8.2023 15:57:31

                MrtweyUbrus >> Já je kupovat nebudu ale jednu dobu jsem je chtěl. Teď spíš koukám něco 3m a 3.25lb na Labe. Ale do Vánoc času dost :-)

                  NPindˇa - Profil | St 23.8.2023 15:47:07

                  Navrc >> To máš asi smůlu s 2,25lb buď 2lb nebo 2,75lb😊

                    NRybkin - Profil | St 23.8.2023 15:18:18

                    Navrc >> Taky možnost

                      Nnerf - Profil | St 23.8.2023 15:13:48

                      Praseodym >> Ke Spudilce. Neco tam ma a co nema, tak objedna. Obejdnavala mi Korum veci, ted tam skladaci hlavu 30. Krmeni dost Sensas, koule ruzny, ale treba Ccm a podobny ne e, camping ruznej, Fox, Giants a dalsi, hacky Gamakatsu a tak. Nakoupit se tam da, pro specialitky ke zkoukniti jinam.

                        NNavrc - Profil | St 23.8.2023 14:57:54

                        Rybkin >> Jestli náhodou nepotřebuje Free Spirit HI-S barbel 2,25 :-) Ty myslím potřebuju já, nutně :-D

                          Njak41 - Profil | St 23.8.2023 14:39:27

                          Aiwen >> Věřím, že to půjde nějak zvládnout...😁
                          https://www.bestgolf.cz/mgi-zip-x5-elektricky-golfovy-vozik-cerny/

                            NReznik76 - Profil | St 23.8.2023 14:37:33

                            Praseodym >> k blondýnce jezdí 😉
                            https://www.carpkapr.cz/

                              NPraseodym - Profil | St 23.8.2023 14:35:04

                              nerf >> kam do Řep?

                                Nnerf - Profil | St 23.8.2023 13:45:42

                                Rybkin >> Jojo, vrchol slavy i upadek tohoto kramku jsem zazil na vlastni kuzi. Takova prodejna mi tu chybi, od ty doby jezdim do Řep.

                                  NAiwen - Profil | St 23.8.2023 13:35:35

                                  jak41 >> deštník mám i s tím mozzy přehozem a nelituji. Na přes noc nebo celkové na krátké sezení bomba 😉. U nás na jihu komáři přelom jaro léto jsou extrémně dotěrní a přemnožení takže ten mozzy vždy sebou. Navíc to je malinkatá taštička co nic neváží takže pohoda. Jen mě sere přenos toho deštníku. Nejde hodit přes rameno nebo jak chytit takže to po cestě lameš v rukách.

                                    NRybkin - Profil | St 23.8.2023 13:34:08

                                    jak41 >> Ale když to pak nebere tak se na to aspoň pěkně kouká :-)

                                      NRybkin - Profil | St 23.8.2023 13:32:02

                                      nerf >> Jo a to bejval velmi dobrej krámek na Slunečním náměstí a tam když jsi se zmínil že jsi z naší party to bys viděl přístup :-)