Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

jak41 - Profil | St 23.8.2023 12:56:56

Praseodym >> Já je asi potřebuju nutné vidět, já to sice darda, ale v zimě se člověk musí nějak zabavit....Na FF mám volno, to je poslední termín, kdy to rozlousknu!

    Praseodym - Profil | St 23.8.2023 12:55:53

    jak41 >> jsem švorc, akorát bych byl nasranej

      jak41 - Profil | St 23.8.2023 12:53:52

      nerf >> Jako pozor, tohle je nákupní sekta a předseda je vrchní pokušitel!!!😁 Předpokládám, že partnerky to tu nečtou, jinak by rozvodovost prudce stoupla 😁

        nerf - Profil | St 23.8.2023 12:36:18

        Rybkin >> Jako chodim na Mrku do ruznych vlaken, prectu si co me zajima.. ale ty a tvoji kumpanove jste fakt nejhorsi pokusitele siroko daleko.. par dni zameskam, pak mrknu na GFC nebo jinam a muzu jit rovnou do kramu pro neco co velenutne potrebuji :))

          jak41 - Profil | St 23.8.2023 12:28:20

          Praseodym >> Asi pojedu na výlet směr Tuněchody, nechceš jet taky?

            jak41 - Profil | St 23.8.2023 12:20:38

            Rybkin >> Tak nějak to dopadne, Ten Fox vypadá hratelně. A nějakej vozejček, onehdy jsem vyhazoval tříkolku kočárek, a když jsem pak koukal co to stojí, měl jsem si ho nechat, s minimální úpravou by sloužil dobře. Je jasný že, k těm century prutům není možné použít nějakej no name šunt, bude to drahé...😂😂😂

              Rybkin - Profil | St 23.8.2023 12:04:32

              jak41 >> Jo, ten velkej deštník je hodně dobrej. Koupit k němu přehoz tak máš i bydlík :-)

                jak41 - Profil | St 23.8.2023 12:02:22

                Rybkin >> Já chtěl loď, pak byl covid, tak nic a přešlo mne to- ne že bych z ní chtě chytat, ale soukromí, zajet si na druhej břeh kam není přístup. Bydlik úplně nechci, ale ten Foxí deštník bez středové tyče- asi rozumíte co myslím, ten zřejmě bude. A letos chci zkusit kapříky i v zimě, bez feederu, tak ten se mi líbí

                  Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:56:55

                  jak41 >> Už dlouho ne. Bydlíky, lehátka, křesla a takove ty neskladne věci musím dávat do sklepa.

                    jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:55:15

                    Rybkin >> S tím co máš ty, by byl spokojenej každej. Nechtěl bych vidět tvou rybařinu najedné hromádce...Ještě se vejdeš do bytu? 😁👍😁

                      jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:53:49

                      Rybkin >> Máš dobrý vkus, spokojit se s tím nejlepším. Dostávám se do věku, kdy už je vyšší pravděpodobnost, že mi ty věci zůstanou do konce života, tak proč si to nekoupít. Synek bude končit vejšku a moje náklady klesnou o cca 11k měsíčně... Tak si tu radost udělám 😁

                        Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:53:16

                        jak41 >> Já si asi nadelim něco až k ježichu. S tím co mám jsem spokojenej

                          jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:45:16

                          Rybkin >> Ty je ještě. nemáš??? 😁 Jako 25k za dva pruty není úplně málo. Plánoval jsem na příští rok motorku, tak to odlitím 😁 ff rozhodně. Jen ještě nějaký motátka, tak do 450g, no udělám si to hezky a hkavne, kompaktní a lehký!

                            Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:39:55

                            jak41 >> Já mám na tohle vůbec smůlu. Letos na jaře jsem byl na rybách s Karlem (Retro) a ten měl Century C2 3m 3lb a pak jsem tejden nespal :-)
                            Loni na podzim manik u Labe stavěny Harisony 3m a 3.5lb o tech se mi zdá dodnes

                              Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:36:01

                              jak41 >> Potkal jsem manika u Labe co je měl. No ani jsem nechtěl pak jet domů :-)

                                Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:33:40

                                Praseodym >> Nejlepší
                                Jako fakt a hlavně překrásný

                                  plavan - Profil | St 23.8.2023 11:33:01

                                  jak41 >> já jen, že nemusíš jezdit světa kraj, že bys je mohl okouknout na Smíchově. Jestli je teda pravda, že jsou skladem.

                                    jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:31:23

                                    plavan >> Ten je v užším výběru, klidně uvítám další nápady, jen opravdu parabola ne!

                                      P3 - Profil | St 23.8.2023 11:30:13

                                      A co to free spirit barbel?ctx, helicane ,hi s??

                                        jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:30:13

                                        Praseodym >> Já si letos užívám ty 3m pruty a to mne baví hodně, ale potřebuju něco " echtovniho", aby ty Parmy věděli, že o kapra mi vůbec nejde 😁