Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

P3 - Profil | St 23.8.2023 11:28:49

Praseodym >> to videjko znám,i tu cenu 😉

    jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:28:48

    Rybkin >> Kde jsi je měl v ruce- Sportcarp?

      Praseodym - Profil | St 23.8.2023 11:27:51

      jak41 >> to bude lepší FF

        Praseodym - Profil | St 23.8.2023 11:27:08

        Rybkin >> jsou to tedy dobré klacky? 😁

          Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:24:07

          P3 >> Určitě ne ale měl v ruce jen ty 2.25 a žádný hadice to rozhodně nejsou

            Praseodym - Profil | St 23.8.2023 11:23:49

            P3 >> na YT je zdolavacka s 2.25 odněkud z Maďarska a za mě dost dobrý. Na to co chytám.

              jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:23:05

              Rybkin >> Ty mi dáváš, já bych si představoval za tu cenu dva pruty. Ale vypadá to hodně pěkně.!!!

                Praseodym - Profil | St 23.8.2023 11:22:45

                Rybkin >> bez do prdele podruhý 😉 ty mám vyhlidnuty já!

                  Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:21:53

                  jak41 >> Jinak parmobijky Greys má myslím Mike

                    jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:20:09

                    Praseodym >> O těch vím, ale nikdo je v okolí nemá. Nakonec si snad udělá m vejlet, vezmu to přes Paryse - Free Spirit, do Sarfixu- Korun, Preston a uvidíme. Ten Greys se mi líbil taky, budu to muset osahat.Nechce se mi to kupovat naslepo a pak posílat jak kokot zpátky.

                      P3 - Profil | St 23.8.2023 11:18:53

                      Rybkin >> nebude to moc parabola?

                        Rybkin - Profil | St 23.8.2023 11:16:41

                        jak41 >> To co hledáš je Century Armalite MK3:-) 1.75 nebo 2.25lb

                          Praseodym - Profil | St 23.8.2023 11:13:32

                          jak41 >> a co ty nové omegy? Zatím jsem tady poptával nějakého uživatele, ale prdlajs. V ČR nikoho nemám. Akce na videích se mi líbí, ale potřebuji vidět korek, ten stojí na expertech za hovno a už teď přemýšlím, jak to v zimě budu opravovat.

                            jak41 - Profil | St 23.8.2023 11:10:19

                            Praseodym >> Dva roky zpátky, moje bývalá paní měla předat pánovi na inzerát, dva feedery trabucco, měl jsem je ve společném sklepě. Dala mu Xperty... Takže jsem o ně přišel, sice za nějak peníze, ale naprosto debilně. Kdybych je sehnal, tak je beru hned. Teď koukám, co by se mi líbilo, prutů mám dost, ale chci něco podobného.

                              jak41 - Profil | St 23.8.2023 10:59:17

                              Aiwen >> Dík, jakej model jsi měl?

                                Praseodym - Profil | St 23.8.2023 10:58:59

                                jak41 >> ty jsi ty experty bouchnul?

                                  Aiwen - Profil | St 23.8.2023 10:46:55

                                  jak41 >> Greysi sem měl v 1,75 a jsou hodně tužší. Klidně bych na Parmy a kapry zvolil 1,5lb i méně.

                                    jak41 - Profil | St 23.8.2023 10:35:40

                                    Ahoj, chytá někdo Greys pruty? Na příští rok chci něco jako Xperty 1,75, tak se rozhlizim. A to Shimano purist, či jak se to jmenuje? Uvítal bych zkušenost. Preferuji tužší spodek, nechci prut ohnutejnsz k navijáku...Díky!

                                      Aiwen - Profil | St 23.8.2023 9:03:24

                                      Heršvec >> tady je fotka X4 2,25lb a mladý s kaprem okolo 2,5-3kg.. X4 jsou mnohem jemnější než starší verze barbelu od Foxe. Ten prut je měkčí po celé délce. Starší Foxe měli spodek tuhý. Dalo se s nima házet větší zátěž i větší vzdálenosti. Ta X4 když jsem chtěl na max házet 45gr method Preston distance tak mám odměřené 65m na klip ale prut šel do maxima. Ale kmen jsem měl 0.30mm což taky udělá dost.