Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nvicx - Profil | Út 22.8.2023 19:34:58

Pindˇa >> no ak ich majú, tak niekto bude mať šancu na výborné prúty. Konkrétne tie 2 1/4 som videl pri vode a super. 👌

    NPindˇa - Profil | Út 22.8.2023 19:29:54

    vicx >> No já zase myslím že konkrétně Mall- Alegro není obchodní dům a jsou schopni to stáhnout z celé Evropy, ale to si musí zjistit ten co by je eventuálně chtěl, já je neootřebuju.

      Nvicx - Profil | Út 22.8.2023 19:13:01

      Pindˇa >> no, obchodné domy, skladom asi u dodávateľa, čiže rybárske potreby. Osobne si myslím, že to nemá nikto. Ak by to niekde bolo, v Anglicku je stále po nich dopyt, takže keby to niekto kúpil a hodil ako nové na ebay, asi to pekne skásne. UK bolo pred rokmi vypredané. V EÚ už vôbec. Potom som kúpil iné Drennan na mreny. Fakt som ich chcel.

        NReznik76 - Profil | Út 22.8.2023 18:30:33

        Mufti >> jen teda určitě to není na házení ,,za obzor"
        Myslím teda zrovna ty moje, mají malé první očko takže žádný meganáhozy to nedá

          NReznik76 - Profil | Út 22.8.2023 18:00:04

          Mufti >> já jsem si na to pořídil 11ft/ 1,75 lb Korum Barbel
          45g Preston ICS si myslím že má k maximu možností ještě hodně daleko

            Nvicx - Profil | Út 22.8.2023 15:41:47

            Pindˇa >> tie uz nie su niekolko rokov nikde dostupne. myslel som, ze LK ich ma za tak premrstenu cenu, ze tam nejake ostali. ma pisane skladom a bez problemu sa da "kupit", teda hodit do kosika 15ks. co sa stavim, ze urcite nema skladom. takze pravdepodobne asi nema ziaden. dalsi super obchodnik...

              NPindˇa - Profil | Út 22.8.2023 15:22:29

              jak41 >> Jj u něho se hodí vzít jen na vánoce , když má celkem pravidelně akci na vše 20-25%

                NRybkin - Profil | Út 22.8.2023 15:17:30

                Měl jsem Series 7Avon quiver v 1. 75 lb a byla tu luxusní jemnější parmobijka za rozumnou cenu tenkrát

                  Njak41 - Profil | Út 22.8.2023 14:56:32

                  Willow >> Krása má všechno drahý jako kráva..

                    NPindˇa - Profil | Út 22.8.2023 14:38:45

                    nerf >> Na AD de. stával kolem 200 éček

                      Nnerf - Profil | Út 22.8.2023 14:37:12

                      Willow >> Cena výživná.

                        NPindˇa - Profil | Út 22.8.2023 14:30:14

                        Willow >> Na tu se neptal😁

                          NPindˇa - Profil | Út 22.8.2023 14:20:26

                          nerf >> Mají jen Martin Bowler Big River 2.25lb Barbel

                            Nnerf - Profil | Út 22.8.2023 14:11:44

                            Praseodym >> me by se moc libilo, kdyby Drennan vysel s nejakym proutkem ala Specialist, napr. v 2,25lb cca, klidne i kratsi nez 12ft. A jejich Specialist bagaz... No mam tu znacku rad, ale prut od nich zatim zadny nemam. Oni taky moc tech novinek nedavaji..

                              NPraseodym - Profil | Út 22.8.2023 7:14:30

                              V menších librazich jsou pěkné i Drennany, tam se také doporučuji podívat.

                                NAiwen - Profil | Út 22.8.2023 7:13:21

                                Heršvec >> promiň mluvil jsem o X4. Staré Duolite taky zvládaly mnohem víc. Měli pevný spodek. S 2,25lb sem házel velké krmítka úplně na pohodu i do plna. Ty nové X4 už mají spodek hodně živý což je super pro zdolávání ale nahoz je poloviční.

                                  NHeršvec - Profil | Út 22.8.2023 6:55:39

                                  Aiwen >> S tím Korumem, to je pravda. Mám Allroundery 1,25 lb a zvládají bez problémů 90 g olovo + PVA. No a s tím Foxem musím nesouhlasit. Měl jsem Fox Royale Barbel přesně v téhle libráži a 120 g olovo nebo 100 g krmítko + futro bez větších problémů.

                                    NAiwen - Profil | Po 21.8.2023 23:19:14

                                    Heršvec >> u Korumu bych se podíval i na 1,25lb. U Foxe je 2,25lb zase limit 45gr method na full.