Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | Ne 8.1.2017 14:11:25

některé videa nejdou překopírovat

    Nračet - Profil | Ne 8.1.2017 14:10:04

    Dr. Greenthumb >> to video jsem přesně hledal jsi fakt dobrej :-)

      Nfheavy - Profil | Ne 8.1.2017 13:55:14

      Dr. Greenthumb >> na tom miste s fotky by se kolega Dravecek vyskolil ohledne vychutnavani si kazde rybky, par dni tam setrvat a zmenil by nazo a mozna i vybavu:-)
      Edit:mimochodem stromy a balvany jsou spatny ale kdyz se k tomu pridaji jeste slavičky tak je to chvilama" hard core":-)

        NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:52:44

        fheavy >> krásný kus řeky, něco podobného jsem taky našel tu u nás tak jsem zvědav jak se s tím poperu :-) Taky mraky stromů na dně a balvanů.

          NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:51:21

          draveček >> jasně, ale ty jsi labužník a vychutnáváš si každou rybku až po rybu a mě leze na nervy že po 20 min kdy je reálná šance na větší rybu mi to vezme malá mrda. To mě rozerve a říkám si to jsem mohl s feedrama :-)

            Nfheavy - Profil | Ne 8.1.2017 13:47:14

            Dr. Greenthumb >> jen moje mala predstava,kde se stou rybou musis rvat uplne jinak,na dne je to tam taky hodne zajimavy,,kmen do 30ky ˇje malo a to vazne !

              Ndraveček - Profil | Ne 8.1.2017 13:42:47

              Dr. Greenthumb >> no uvidíme,i tak díky:-)

                NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:40:46

                draveček >> tak to raději zůstaň u svých beast master. nemyslím to špatně jen tě to tak neuspokojí.

                  NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:39:20

                  fheavy >> jo v pohodě chápu tě.

                    Nfheavy - Profil | Ne 8.1.2017 13:36:33

                    Dr. Greenthumb >> to neni nic proti kvalitam lovce,rovnej usek zadny viditelny vazky ,holy brehy nevim ja si chytani v proudu predstavuju trochu v jinym prostredi,samozrejmne ze ne kazdy ma tu moznost chytat na clenitejsim useku kde jsou proudy,zatacky,stromy proste neco jak puvodni koryto.jinak nic proti jako modelovej priklad je to pekny,nehledej za tim negativa,pouze muj subjektivni nazor.

                      Ndraveček - Profil | Ne 8.1.2017 13:36:22

                      Dr. Greenthumb >> to je fajn,já zvažuju,že si taky něco pořídím,ale zatím se nemůžu rozhodnout,rad bych v kombinaci s feederem.

                        NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:31:12

                        fheavy >> nevím proč zjednodušené.

                          NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:28:11

                          draveček >> jo jdou vidět. 20 mm kuli a 15cm jalec rval jak 50 ka kapr:-)

                            Nfheavy - Profil | Ne 8.1.2017 13:26:28

                            Dr. Greenthumb >> pekny video,ale tohle je jak chytani na rybniku ,regulovanej rovnej tok,az na par trav nic zajimavyho,takovy moc zjednoduseny podminky:-)

                              Ndraveček - Profil | Ne 8.1.2017 13:26:01

                              Dr. Greenthumb >> ty máš 2lb že?jde na tech špicích vidět i záběry menších ryb,nebo jen jízdy od kaprů a parem?Barbel v akci jsem totiž ještě neviděl.

                                NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:13:22

                                draveček >> neskutečně :-)

                                  Ndraveček - Profil | Ne 8.1.2017 13:11:07

                                  Dr. Greenthumb >> díky,odpoledne zhlédnu.Jak jsi ty spokojený se svými barbely?

                                    NDr. Greenthumb - Profil | Ne 8.1.2017 13:09:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ndraveček - Profil | Ne 8.1.2017 13:04:49

                                      račet >> pěkné,jen je škoda,že nebyly vidět záběry,nemáš něco takového?