Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NPepanD - Profil | Pá 6.1.2017 21:36:03

Kluci, kdo máte THEORY BARBEL, používáte i ten druhý horní díl. Třeba když jde s topolů ta vata? Má větší oka.

    Njak41 - Profil | Pá 6.1.2017 21:15:07

    račet >> Asi jo))))))))))))

      Nračet - Profil | Pá 6.1.2017 21:10:11

      jak41 >> když nejde fotograf za rybou musí ryby za fotografem

        Njak41 - Profil | Pá 6.1.2017 20:54:04

        račet >> Ryby krásný, jen proč ta předpažka? Vykašlal bych se na hloupý diskuze, jestli ta ryba měla kolik měla, jsou nádherný a není potřeba aby vypadaly větší, je to spíš ke škodě věci. Ať berou!

          Nračet - Profil | Pá 6.1.2017 20:47:41

          taky jsem mrskával matchkou, teď už to hážu jenom do vidlí, zřejmě stárnu :-)

            NKóĎA - Profil | Pá 6.1.2017 20:32:14

            skwor >> já takové ryby viděl také, ale tam pure UK style není to pravé.

              Nskwor - Profil | Pá 6.1.2017 20:22:52

              KóĎA >> Mě zaujal ten kolegův odkaz na ten třímetr. Přece jenom moje chytání má do UK stylu daleko (a asi mít i nadále bude, protože se o něj nějak nepokouším), ale tohle mě zaujalo a asi bych něco takového využil. Mimochodem v říjnu jsem pozoroval v čisté podzimní vodě dvě ryby kolem 75cm, docela by ses možná divil kde :)

                NKóĎA - Profil | Pá 6.1.2017 20:19:49

                skwor >> škoda, že nemám doma skenr - ukázal bych ti krásné montáže float prutu, pinu, avon splávku a šesti, osmimilimetrové peletky na silikonovém závěsu. Moc hezké fotky, loveno z broďáků - klasickým spouštěním. Ale máš trochu pravdu, že tohle si ve "svém" podání pořád neumím představit. A protože je to diskuze stran parmových prutů určených k lovu parem, přidám loňskou první - ulovenou na ovocnou kuličku české provenience kolínského lovce velekaprů na legendární řece O. P. 1. května loňského roku.

                  Nfheavy - Profil | Pá 6.1.2017 20:18:46

                  skwor >> tohle je pekna parma ale vetsi je vetsi:-)

                    Nskwor - Profil | Pá 6.1.2017 20:11:36

                    KóĎA >> No na plavačce by peletka vypadala divně :) Tohle je starší fotka, 2015. Loni jsem těch velkých měl míň.

                      Nskwor - Profil | Pá 6.1.2017 20:10:54

                      malenak >> To vypadá zajímavě, na to bych se někdy v reálu podíval rád. Možná přímo v té Plzni, až tam budu.

                        NKóĎA - Profil | Pá 6.1.2017 20:10:18

                        skwor >> ulovená sportovně nebo na nesportovně? :-))) Rozuměj pure UK style or zbytek ;-)

                          Nskwor - Profil | Pá 6.1.2017 19:58:59

                          Protože do jara je podle aktuálního počasí daleko, tak jedna barbuska.

                            Nfheavy - Profil | St 4.1.2017 21:45:56

                            usak >> no to uz je jina liga,tam bych sel i do vyssi libraze.

                              Nmalenak - Profil | St 4.1.2017 21:44:48

                              chřenovák >> ahoj, foxiky se mi libeji, ale ten transport je pro me blbej :( mam male decko, ktere zajima hlavne rybarina (1,5roku) a co neni na zavreny ve skrini a neprepravuje se v pevnom futrale od sportexu, to je jen kousek od poskozeni.. proto pokukuju po 300cm.

                                Nfheavy - Profil | St 4.1.2017 21:44:14

                                malenak >> no ten tip od Romana /chrenovaka/ neni spatnej.

                                  Nusak - Profil | St 4.1.2017 21:44:09

                                  malenak >> a co vyšší rada MP Specialist? Tady nemuze byt o vysoke vaze zadna rec :-) O te 1,75lb jsem moooc uvazoval, akorat v dobe, kdy to bylo aktualni, nebyly nikde k sehnani. Ale po pravde, sic jsem priznivce lehkych blanku a na vahu dost koukam, tady mi to prislo uz trochu extrem...
                                  http://www.prologicfishing.com/cz/product/mp-specia​list-pro/

                                    Nchřenovák - Profil | St 4.1.2017 21:37:49

                                    fheavy >> V bazaru jsou Fox Barbel 11ft

                                      Nmalenak - Profil | St 4.1.2017 21:35:11

                                      fheavy >> ja jsem mic rad, ze jsi mi to napsal, me to vubec netrklo. Zkusim mrknout do tech stalkru.

                                        Nfheavy - Profil | St 4.1.2017 21:30:59

                                        chřenovák >> jenze kolega malenak chtel spis jemnejsi kaprovy prut v kratsim provedeni ty 3m aby byl vhodny i ha chytani parem,jestli jsem to dobre pochopil,
                                        Kdyby se jednalo o feedery tak mu dovedu taky poradit nemyslis?:-)