Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

CsabaC - Profil | Čt 2.3.2017 8:39:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

peterb >> pekna bolonka...ak mas taky rozpocet, tak potom nemas co riesit, to si uz mozes vyberat. a na aky ucel ju chces pouzivat? len rieka, ci aj priehrada, hlbsi stojak, ci popripade na match sposob? a ako casto. lebo ak nechytas casto, staci ti slusna palica aj za polovicnu cenu od menej zvucnejsich znaciek a za zvysok mas i navijak.
hlavne ak mas moznost si ju vyskusaj. zober i navijak so sebou, nahod na palicu, pozri ocka - pocet, kvalitu ich rozlozenie. A hlavne ako ti sedi v ruke. velmi zaujimave su v tejto cenovej kategorii aj bolomatchky...kamos toho cosu bral od shimana...teraz tusim ma aj daiwa. su stihlejsie a daju sa nou hadzat i anglicaky. je to vyuzitelne ak chodis chytat na priehrady, kde je hlbsia voda a chces chytat na pevno...kralova, bukova. a vyborne aj ked fuka vietor, nakolko su stihlejsie.
inak cez vikend je vystava v budapesti a madari maju vzdy dobry vyber a zastupenie. tam sa da popozerat aj vybrat co to. a hlavne nehlad len na znacku..neboj sa odskusat si i menej zvucnych hracov ako u susedov ( nevis, energofish) tie najvyssie kategorie su za dobre ceny a v dobrej kvalite.

    peterb - Profil | Čt 2.3.2017 7:35:40

      peterb - Profil | St 1.3.2017 11:11:35

      Palusko >> Hmm aby sa ti tie ryby "neodmenili" ze si tak dlho cakal :)

        Palusko - Profil | St 1.3.2017 11:09:44

        No buduci tyzden ak nebude liat alebo silno fucat a zozeniem kostaky, by som snad aj ja uz siel :)

          peterb - Profil | St 1.3.2017 9:00:02

          erin >> Zmenila sa doba lovu tak uz svita na lepsie casy :)

            erin - Profil | St 1.3.2017 8:50:25

            peterb >> v soboru robim do 17tej, v nedelu mam sice volno, len by som sa mal venovat frajerke, tak asi az v pondelok. Rozmyslam nad tou vystavou v Trencine, ale neviem ci sa mi tam chce vrazit cca 20 eur za benzin, vstupenku, parkovne...
            Uvidim, mozno v nedelu skoro rano za svitania na 2 hodky vybehnem na MD

              peterb - Profil | St 1.3.2017 8:33:56

              erin >> Cez vikendy pracujes?

                erin - Profil | St 1.3.2017 7:53:29

                peterb >> no strasne. A ziadne spravy od vody. Mne to vychadza az v pondelok, to je 5 dni.

                  peterb - Profil | St 1.3.2017 7:33:45

                  erin >> Co uz ti to chyba? Ja si musim znova pockat na vikend.

                    erin - Profil | St 1.3.2017 7:16:44

                    nikto nebol za posledne 2 dni?Ak ano, na co a ako ste chytali?

                      boriak - Profil | Út 28.2.2017 8:29:45

                      Rasto. >> jasne ved pisem na bolo 2 pleskace..na feeder 3...preto 3:2 pre feeder )

                        peterb - Profil | Út 28.2.2017 7:04:56

                        erin >> Objednavam z nemecka. Mam s nimi dobre skusenost. Vedia dodat vsetky pruty v kratkom case. Vzdy urobim vacsiu objednavku a pri cene tych prutov je to prepravne zanedbatelne :) Zobral som tri pruty a jedno puzdro na privlac. Prepravne 28 eur.

                          CsabaC - Profil | Út 28.2.2017 6:55:56

                          erin >> tu bolonesu co si uviedol by som nebral. na 6m dlzku je velmi tazka. bolonu mas cely cas v ruke a treba nou viest i plavak, takze tam sa hmotnost prejavi skor ako pri macke. dnes sa uz daju zohnat susne bolo za dobry peniaz, ktore v 6m dlzke su v pohode okolo ci do 300g. ja mam staru awa-shimu, bral som ju ako zaciatocnik a sice vela bolo pretekov nebolo, no co to som odchytal s nou i na preteku. ma okolo 350g a uz ju rozhodne radim medzi tie tazsie, silnejsie s cim by som si trufol aj na mreny na dunaji.

                            erin - Profil | Út 28.2.2017 6:24:20

                            peterb >> a co stoji dorucenie?

                              peterb - Profil | Po 27.2.2017 21:24:50

                              erin >> 2x Exclusive feeder lite http://www.sportex.de/produkte/friedfischruten.html​#ExclusiveFeeder

                              Chcem to hlavne na CV a obcas na stojaky. Zobral som 3.6m. Uz mam exclusive medium. To mam na MD. A mozno raz zoberiem aj heavycko ale to je zasa na velky dunaj na ktorom som este ani nebol chytat. Chcem to tam ist vyskusat na stare koryto (Dunaj č. 3).

                                erin - Profil | Po 27.2.2017 21:12:44

                                peterb >> a co si objednal?

                                  peterb - Profil | Po 27.2.2017 20:58:37

                                  erin >> Momentalne mam objednane dva feedre a jedno ulko takze bolo bude musiet pockat :)

                                    erin - Profil | Po 27.2.2017 16:56:14

                                    DA VINCI BOLOGNESE 600 http://eldoradosklep.pl/pl/p/Mikado-Da-Vinci-Bologn​ese-600-do-25g/1533
                                    taketo nieco, len to by chcelo skusit v rukach. Skoda, ze to Mikado u nas sa tak tazko zhana.

                                      peterb - Profil | Po 27.2.2017 16:18:35

                                      vanuz >> Presne toto ma napadlo. Ja som tento rok vsetky vychadzky odchytal s 40cm. To bola asi chyba.