Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

Nsvaro - Profil | So 31.8.2019 8:33:50

Neviete kde v BA by sa dal kupit duramethod?

    NStrudla - Profil | Pá 30.8.2019 12:14:48

    Samael >> urcite sa da tak po krk do bahna zabrodit 😂 ale urcite najdes aj miesto kde bude vhodne 😂 robim si srandu ale pod tomasovom sa da urcite

      Npeterb - Profil | Pá 30.8.2019 11:56:45

      Samael >> Uz tu boli rozne otazky ale takato este nie 😁 Na tom useku co popisujes sa niekde urcite da zabrodit 😁

        NSamael - Profil | Pá 30.8.2019 10:50:19

        Chlapi, prosím Vás, dá sa na Malom Dunaji od BA po hať Nová Dedinka niekde zabrodiť v prsačkách? Nemusí byť samozrejme až do stredu.

          NRasto. - Profil | Čt 29.8.2019 15:32:49

          Strudla >> jj tak neotvaral som to.

            NStrudla - Profil | St 28.8.2019 17:11:31

            Rasto. >> sak to je to co som dal link 😂

              NRasto. - Profil | St 28.8.2019 14:11:42

              Strudla >> no hlavne som videl nejaku spravu ze ho sla vencit pripicenko. Neuveritelne

                NStrudla - Profil | St 28.8.2019 14:03:13

                neviem ci ste postrehli toho sumca na drazdiaku...ale tento stary kkt ho bude mat doma verim tomu ze ho jebne na stenu...aj ked mozno mu to ulahci med stale je pri brehu a neha sa chytat ludmi jak domace zviera 😂 asi uz je moc stary ja osobme si myslim ze uz sa chysta na druhu stranu...co vy nato ? https://www.cas.sk/clanok/875929/kucherenko-chcela-​pohladkat-obrieho-sumca-v-drazdiaku-co-jej-povedal-​tento-muz-rozzuri-mnohych-video/ sle kazdopadne ten stary buzerant je pekny kokot...-a dalsia vec je rybarska straz ze s tym absolutne nic nerobi ked je to uz asi 2 tyzdne co je takato ryba pri brehu

                  NCsabaC - Profil | So 17.8.2019 21:37:48

                  PoligoN >> ok, super.nieco pozriem i ja. Plus vestu

                    NPoligoN - Profil | So 17.8.2019 19:47:35

                    CsabaC >> hej. Vdaka.

                      NPoligoN - Profil | So 17.8.2019 19:46:56

                      CsabaC >> vyriesime svetlo a mozme.

                        NCsabaC - Profil | So 17.8.2019 19:33:35

                        PoligoN >> foto ti dosla?

                          NCsabaC - Profil | So 17.8.2019 19:33:12

                          PoligoN >> preto musime vecer ist :d

                            NPoligoN - Profil | So 17.8.2019 19:27:02

                            CsabaC >> ja som jak skvarok. Este ze ten klobuk som mal :D

                              NPoligoN - Profil | So 17.8.2019 19:26:04

                              peterb >> tak to je v tomto obdobi bezne.

                                Npeterb - Profil | So 17.8.2019 19:21:31

                                CsabaC >> Doobeda bolo dobre potom som dal slnecnik a dalo sa to vydrzat. Ja priehradu nedavam v lete aby som sa tam piekol na kamenoch ale ked sa ochladi zvyknem tam chodievat. Dnes to nebolo zle. Skoda len ze tam je vzdy ta zelina.

                                  NCsabaC - Profil | So 17.8.2019 19:19:07

                                  peterb >> aj bronz sme chytili :) pekne pieklo miestami

                                    Npeterb - Profil | So 17.8.2019 18:31:11

                                    PoligoN >> Podla mna to iste co kazdy rok. Bol som na strkovci. Myslim ze standard to bol. Mohlo byt aj lepsie. Problem bol ze som kvoli tej zeline stracal ryby.

                                      NPoligoN - Profil | So 17.8.2019 17:57:44

                                      peterb >> to znie dobre. Pri kaskadoch si bol? Velmy je zarastena vnk?

                                        Npeterb - Profil | So 17.8.2019 17:48:45

                                        PoligoN >> Super vidiet ze v privlaci robis pokroky. No bol som cely den teraz som prisiel. Tak striedavo bolo. Rano som mal hned pekne zabery od kaprov ale som stracal ryby v zeline ako vzdy a vytiahol som iba karasov. Potom som vymenil prut aj pletenku za silon ale prestali brat tak som len priebezne krmil a neskor poobede znova zacali brat kapre ale uz sa mi ich darilo vydolovat z tej zeliny. Silon bol pruznejsi a ryba ked sa tahala v zeline tak ju vypruzil a nevypla sa mi. Chytil som peknych kaprov okolo 50cm a karasov. Pleskace nebrali. Pocasie bolo super takze som spokojny.