Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | So 17.8.2019 16:29:04

peterb >> ako si dopadol. My s csabom sme boli nakoniec na vahu. Prelovili sme asi 4km vahu v oboch smeroch. Jalce bolene a ostrieze sli pekne. Uz sa do toho dostavame :)

    NPoligoN - Profil | Čt 15.8.2019 22:18:51

    peterb >> uvidime.

      Npeterb - Profil | Čt 15.8.2019 22:06:15

      PoligoN >> Privlac?

        NPoligoN - Profil | Čt 15.8.2019 22:05:48

        peterb >> tak to sa mozno vidime

          Npeterb - Profil | Čt 15.8.2019 21:55:38

          PoligoN >> Tak v sobotu nakoniec vnk na pleskaca

            Nrumo-x - Profil | Út 13.8.2019 20:26:54

            peterb >> to hej. Vyhladavam skor zubace . 😉

              Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 18:37:34

              rumo-x >> Pekny, sumce ti uz davno nekopli do prutu

                Nrumo-x - Profil | Út 13.8.2019 17:10:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                dal kopanec ako sa patri 😀

                  NPoligoN - Profil | Út 13.8.2019 12:20:42

                  Palusko >> no ja mam prave z cias ked vo vahu este boli ryby skusenosti take že za svetlo sice bolo zaberov viac ale vascsinov piest a po tme sli skor tie lopaty okolo 50. Pisem o feedery.

                    NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 12:18:12

                    Palusko >> musis mat tie miesta prechodene a poznat. nezname miesta v noci su vzdy o potencialnej strate nastrahy. aj zname, ak si dlhsiu dobu nebol na nich. no ak chodis pravidelne na urcite miesta, tak mas pretukane okolie a vies kde su prekazky, pri akom prude, kam hadzat aby si sa im vyhol ci minimalizoval moznost straty nastrahy. myslim teraz privlac.
                    feeder som bol len parkrat v noci a ja som dal lampu pod spicku, takze som mal osvetlenie miesta a spicky v jednom. takze bolo to ako cez den, sledovat spicku

                      Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 12:14:44

                      Palusko >> Ja ju davam len na priehrade. Na rieke jednoducho dam cievku s hrubym vlascom. Na mrenu 0.28mm a vydrzi aj 120g. Isiel by si na zraz na bukovu?

                        NPalusko - Profil | Út 13.8.2019 12:10:11

                        PoligoN >> Noc je mozno dobra ked mas vyvezene a spis :) ja neznasam chytat v noci ked sa prehadzuje casto, tj privlac alebo feeder, nevidis kam to hadzes, ci to nehodis do kriaku, na feedri zase poriadne nevidis zaber. Podla mna aj tak vecsinou aktivita ryb uticha po zotmeni, teda ak sa nebavime o velkych kaproch, sumcoch, zubacoch.... aj ked stava sa ze aj pleskace beru v noci niekedy. Ale ked chytam bielu rybu tak je to uplne markantny rozdiel ako vzdy prestanu brat s prichodom sera.

                          NPalusko - Profil | Út 13.8.2019 12:05:49

                          peterb >> Na pelety som chytal a method feeder. Sokovku davam ked uz mam krmitka cez 50g co je s krmivom minimalne 80, to uz strasne nici kmen, aj ked najradsej by som chytal bez nej samozrejme

                            NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 10:47:20

                            peterb >> kludne, aspon rezervujes miesto ;) setri si pocet na sumcov ;)

                              Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 10:05:15

                              CsabaC >> Tak aspon o siedmej by som isiel. Zatial mam len dvoch mierovych 😁

                                NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 10:01:43

                                peterb >> preco, ved o 10ej chytam a o 2ej odchytane. Ako na preteku :) potom uz len vegetenie. Bude s teba sumciar :)

                                  Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 9:58:46

                                  CsabaC >> To je neskoro 😁 musis nieco obetovat. Ja by som tiez radsej chytal sumcov ale zraz je zraz. Raz za rok to stoji zato.

                                    NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 9:55:41

                                    peterb >> ok, mozme..tak rano o 9 u mna :)

                                      Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 9:54:58

                                      CsabaC >> Ja som myslel rano ist a cez den tam byt. Chcel som aj grilovat.

                                        NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 9:49:57

                                        PoligoN >> novych. take uz nepredavaju, trocha som to prezrel a vytipoval par co sa mi pozdavali, poslem ti neskor link. chcel som i fotku jednu, no nejde mi pripojit