Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NStrudla - Profil | Ne 8.9.2019 21:00:01

nevideli ste niekde v BA shimanotechnium cierny silon ?? nasiel som na mall.sk ale len 0.255 1650m za 32€ velmi vyhodne ale chcel by som 0.22

    Nkicker - Profil | Út 3.9.2019 11:30:58

    erin >> Z Nordu objednávam sem-tam. Naposledy minulý týždeň, predminulý... :)

      Nsvaro - Profil | Po 2.9.2019 20:57:29

      marktomark >> nejake blizsie info?

        Nmarktomark - Profil | Po 2.9.2019 20:19:34

        Na malom dunaji bude brigada, pri COV. Kto chce sa moze pridat. Niekde na fb som videl info.

          Nmart1k - Profil | Ne 1.9.2019 22:15:32

          erin >> zajtra na to hodim ocko

            NPalusko - Profil | Ne 1.9.2019 21:30:48

            erin >> No ale to sa da aj s inymi palicami :) Ja ju mam inak tiez, na take extremne rybacky. Ten blank dost biedne pracuje ale su situacie kde sa zide take poleno.

              Nerin - Profil | Ne 1.9.2019 15:37:57

              Palusko >> s magmou sa da hodit 100m to si necham

                NPalusko - Profil | Ne 1.9.2019 15:30:05

                erin >> Sak mu daj tu svoju magmu to je riadne rahno a ty si kup nieco poriadne :)

                  Nerin - Profil | Ne 1.9.2019 9:01:53

                  mart1k >> ocovi feederku lebo nevie vytaihnut kapra na vahu tak taku kaprovu poriadnu

                    Nmart1k - Profil | Ne 1.9.2019 9:00:46

                    erin >> a co maju zaujimave?

                      Nerin - Profil | Ne 1.9.2019 8:09:24

                      nejde niekto nieco objednat z nordfishingu? podell by som sa o dopravu

                        Nmart1k - Profil | So 31.8.2019 21:06:15

                        peterb >> ze to este greenpeace nezakazali

                          Npeterb - Profil | So 31.8.2019 20:44:53

                          mart1k >> To som uz videl dokonca v kamennej predajni 😁 No mozno na nejakeho hladneho zubiho 😁

                            Nmart1k - Profil | So 31.8.2019 19:54:28

                              Nsvaro - Profil | So 31.8.2019 16:23:36

                              peterb >> jj, na nete su zohnatelne, len som chcel usetrit na postovnom :)

                                Npeterb - Profil | So 31.8.2019 14:40:21

                                svaro >> Ak tam nebudu mat tak eshop.vado.sk. oficialny dovozca korum produktov na slovensko.

                                  Nsvaro - Profil | So 31.8.2019 14:28:35

                                  peterb >> jaaaj :D
                                  Zastavim sa tam. Dakujem

                                    Npeterb - Profil | So 31.8.2019 13:16:29

                                    svaro >> Jo a ja som myslel flagman obchod v BA :)

                                      Nsvaro - Profil | So 31.8.2019 12:41:19

                                      peterb >> nie, myslim korumacke krmitka

                                        Npeterb - Profil | So 31.8.2019 8:46:12

                                        svaro >> Flagman?