Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | Út 13.8.2019 9:11:28

CsabaC >> tych co si mi ukazoval? Tiez sa musim este po niecom poobzerat.

    Nmarktomark - Profil | Út 13.8.2019 9:04:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vcera chvilu na md. Zacalo fucat, a prestali aj zaberi.

      NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 8:53:45

      PoligoN >> vcera v noci som objedal zo 10 wobler z ciny :D

        NCsabaC - Profil | Út 13.8.2019 8:51:20

        peterb >> ja som za. ale nie vecer. este 2 mesiace sa da cosi vykrutit takze sustredim sa na jedle ryby :D

          Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 8:25:59

          PoligoN >> Daj vediet isiel by som. V septembri by sme mali dat aj tu bukovu. Uz len Csabu treba prehovorit aby isiel tiez.

            NPoligoN - Profil | Út 13.8.2019 8:22:45

            peterb >> že nechytam :D, rad by som chytal, ale jednoducho nemam kedy. Tento rok mám asi 30 navštev pri vode. Ale začiatkom septembra by som možno šiel dáku sobotu ráno.

              Npeterb - Profil | Út 13.8.2019 8:16:16

              PoligoN >> A co takto VNK na pleskace niekedy s feedrom? Take ryby uz nechytas? Isiel by som.

                NPoligoN - Profil | Út 13.8.2019 7:40:40

                peterb >> tak kazda voda je ina, na VNK su lepsie rana a na vahu zsa veceri.

                  NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 22:46:51

                  peterb >> ee...v noci je lepsie ;)

                    NPeterdo - Profil | Po 12.8.2019 19:34:54

                    Tiež si myslím že noc zvykne byť slabšia, najviac záberov jednoznačne ráno..

                      Npeterb - Profil | Po 12.8.2019 19:13:36

                      PoligoN >> Ja mam najradsej ranny lov a v poslednej dobe som zacal chytavat vela aj vecer a v noci a nemam dobre vysledky. Rano je lepsie.

                        NPoligoN - Profil | Po 12.8.2019 19:08:44

                        Palusko >> pekne si zachytal. Ale v noci to trapanie neni. Aspon neni to peklo ako cez den.

                          Npeterb - Profil | Po 12.8.2019 17:34:18

                          Palusko >> To si pekne chytil. Naco si chytal? Inac vcera boli ryby aktivne zozrali mi vsetky pijavice co som mal so sebou ale na sumcovy hak sa nechytili asi to boli iba mensie ryby. Na feeder mas sokovku?

                            NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 17:24:37

                            Palusko >> v sobotu si zakrmil a v nedelu cakali :)

                              NPalusko - Profil | Po 12.8.2019 17:01:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Som sa zase presvedcil ze zbytocne je trpiet v noci pri vode, som bol v sobotu do pol noci, zlialo ma, komare, nevidel som kam hadzem a len karasy a sem tam pleskac, na velke pelety. A vcera na prave poludnie som tahal takychto tucniakov 3-5 kilovych na tom istom mieste :) tento mi nedal ziadnu sancu, hned jazda do kriaku pri brehu, nedal sa otocit, uz som myslel ze je strateny ale po 5 minutach sa mi ho odtial nejak podarilo vypacil, bojoval ako by mal cez 10 kilo, este ze som mal sokovku co zazrakom vydrzala tie konare.

                                NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 14:29:23

                                Rasto. >> najprv musim povolenku, brodaky a vybavit sa :D

                                  NRasto. - Profil | Po 12.8.2019 14:11:55

                                  CsabaC >> no hej. Takze nelapnes 😀

                                    NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 14:11:14

                                    Rasto. >> min. je 15cm podla zakona

                                      NRasto. - Profil | Po 12.8.2019 14:10:40

                                      CsabaC >> halvatku skor chytis na 7-8cm wob ako na hento. Ale ano pracuje to pekne 😀

                                        NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 12:35:05

                                        PoligoN >> toho velkeho chcem na hlavatku ak by som siel. toho malého mam a pracuje neskutocne v bazene :D a hlavne ked ho potahujes trhane, ako ranena rybka. s tym chcem ist na stuky na cv, co som ti pisal kusok od nasich. len je tam vela prekazok, tak snad nepridem hned o neho