Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | Po 12.8.2019 12:02:31

CsabaC >> ten vobler je aky velky ? to je na sumce ?

    NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 11:46:12

    Palusko >> hej, su to tie silikonove zarazky. stale mi chybali, tak som zobral tusim 100ks balenie. a aj tie rychlospinky na karabinky. plus dalsiu tasku. jednu taku uz mam a zhltla vsetko co potrebujem na match a feeder, ked len vybehnem a teraz tuto dam na privlac. mam sice podobnu od dam, no tato mi sedi viac a budem amt poriadok v aute s rovnakymi rozmermi :D

      NPalusko - Profil | Po 12.8.2019 11:42:14

      CsabaC >> Vidim tam mysie bobky? tiez som cca take balenie kupil vlani a mam do konca zivota :)

        NCsabaC - Profil | Po 12.8.2019 10:10:35

        Dnesna uroda po 2och tyzdnoch dovolenky. Postu mam v praci, takze si ma pockala :)

          NCsabaC - Profil | Ne 11.8.2019 20:03:46

          mart1k >> jakub ma uz hovorcu 😁 ok, vdaka...to su pvc, tie ma nezaujimaju

            Nmart1k - Profil | Ne 11.8.2019 18:25:28

            CsabaC >> jakub odkazuje ze zelene

              Npeterb - Profil | Ne 11.8.2019 15:56:51

              marktomark >> Ja davam styri kusky pod hacik ked uz tak poriadne :) Akurat ze tie pijavice su fakt ze agilne stvorenia a dost pohyblive co je po jednej stranke dobre ale robil som nadvazce zo snurky a je asi tak 50% pravdepodobnost ze sa im podari tu montaz zamotat takze to idem zmenit a dam fluorocarbon 0.80mm. Ty chytas vsetko zo dna? Tam by som pijavicu urcite nikdy nedaval tie musia byt v momente niekde zalezene.

                Npeterb - Profil | Ne 11.8.2019 13:39:51

                marktomark >> Tak chytil som tam toho 90cm sumika tak tam skusam dalej. Na CV skusam tiez ale tam teraz vobec nic.

                  Nmarktomark - Profil | Ne 11.8.2019 13:37:56

                  peterb >> Ked nechytas ani krpate sumce, treba skusit zmenit miesto. Ja vacsinou davam pijavica+rosny cerv. Ked beru sumce, tak malokedy chytim bielu rybu. Ked mi to okuse do par minut biela ryba, tak sumce vacsinou na tom mieste nechytim.
                  Na MD by som vedel zopar miest kde aspon tych krpatych by si nachytal. Treba skusat- miesto/ cas/ obdobie.

                    NCsabaC - Profil | Ne 11.8.2019 13:04:59

                    erin >> ake mas brodaky?

                      NPoligoN - Profil | Ne 11.8.2019 10:50:19

                      peterb >> no, feeder by som tiez chcel oprasit. Tento rok som este nebol ani na lopaty na vnk.

                        Npeterb - Profil | Ne 11.8.2019 10:33:52

                        PoligoN >> Je to tazke najtazsie co som chytal zatial. Nechce sa mi moc zabijat ryby preto skusam alternativne nastrahy a tiez som myslel ze budem mat zo zaciatku viac zaberov na tie pijavice a vyladim si system ale nemam zabery. Navyse sa mi krati cas v septembri sa chcem vratit k feedru a chytat mreny.

                          NPoligoN - Profil | Ne 11.8.2019 10:27:38

                          peterb >> tak chytas sumce prvy rok. Musis si najst system ktory bude vyhovovat tvojim podmienkam. To pride.

                            Npeterb - Profil | Ne 11.8.2019 10:17:07

                            PoligoN >> No ryby mi pijavice dnes obhryzali ale asi len male a nie som spokojny s nadvazcom snurka je makka a tie pijavice sa mi do nej zamotaju. Skusim este hruby fluorocarbon a iny plavak. Ale nejde mi to.

                              Nmart1k - Profil | Ne 11.8.2019 7:54:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              erin na belej
                              Lipen vsadepritomny

                                NPoligoN - Profil | Ne 11.8.2019 6:59:18

                                peterb >> no ako, boli pri chuti?

                                  NCsabaC - Profil | So 10.8.2019 19:11:14

                                  rumo-x >> a kde to ma zuby?

                                    Npeterb - Profil | So 10.8.2019 17:33:18

                                    PoligoN >> Ak bude burka tak budu aktivne dlhsie aj rano a hlavne po burke.

                                      NPoligoN - Profil | So 10.8.2019 17:30:22

                                      peterb >> uz som preckal par burok v bivaku. Ci na vahu alebo vnk. Nebolo mi par krat vsetko jedno. Ale zas boli zabery pocas burky. Inac po tejto poslednej burke povalalo na vahu dost vela stromov.

                                        Npeterb - Profil | So 10.8.2019 17:26:34

                                        PoligoN >> Diky uvidime vsetko zavisi od tej burky ci pride a aka bude a kedy skonci. V burke sa mi tam nechce byt mozno pojdem az zajtra rano.