Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | So 20.7.2019 19:14:02

Chlapi kde su fotky sumcov? Teraz je najlepsie pocasie na ne.

    Nerin - Profil | Čt 18.7.2019 17:00:55

    marktomark >> musim sa tam ist kuknut s matchkou niekedy

      Nerin - Profil | Čt 18.7.2019 17:00:06

      Palusko >> ja som par rokov chytil aj bycko na kaskadach ale nastasie to bolo vsetko

        NPalusko - Profil | Čt 18.7.2019 13:00:22

        Jeden krasavec od vody.

          Npeterb - Profil | Čt 18.7.2019 11:15:07

          Palusko >> Lopaty na CV ked je zamracene alebo slaby dazd. Blizsie pod splavom.

            NPalusko - Profil | Čt 18.7.2019 11:13:17

            marktomark >> Ja na priehradu uz len s heavy, som mal raz 90g prut a nevedel som dohodit na rozkrmene miesto :)

              Nmarktomark - Profil | Čt 18.7.2019 11:07:26

              erin >> hej na moje heavy feederky, chcelo to jemnejsie naradie-zostalo doma. Na pleskace som hadzal asi 30m, krmil som iba krmivom v kosiku. S druhou udicou som chytal asi 10m, bez krmiva, odtial iba zaujimavy rybky prisli.
              Slnecnica prekvapila , necakal som ju tam.

                NPalusko - Profil | Čt 18.7.2019 10:50:20

                marktomark >> Slnecnice uz aj tam?

                  NPalusko - Profil | Čt 18.7.2019 10:50:01

                  peterb >> Hej CV, ale len 4, sa to striedalo s tymi nasadakmi a piestami

                    Nerin - Profil | Čt 18.7.2019 7:25:14

                    marktomark >> krasne to je, na feederku? Jak si daleko hadzal a kolko si krmil?

                      Nmarktomark - Profil | St 17.7.2019 23:33:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Po neuspesnom Dunaji, dnes na Vnk. Na hnojaky a kostnaky male pleskaciky na nahod. K tomu nejake zaujimavejsie rybky.
                      Voda celkom cista, vyska tak normalna, nepride mi ze by bolo malo vody.

                        Npeterb - Profil | St 17.7.2019 17:53:11

                        Palusko >> Skusime

                          Nmart1k - Profil | St 17.7.2019 9:47:26

                          Palusko >> Jakub chytil aj vlhcenu utierku vcera :)

                            Npeterb - Profil | St 17.7.2019 8:15:56

                            Palusko >> Tak covkari su jasni Erin s Matom. Ty si kde chytil lopaty? CV?

                              NPalusko - Profil | St 17.7.2019 1:07:45

                              Pri COVke to teraz ako vypada, neviete? ci aj nieco ine okrem bycka a vloziek

                                Nmart1k - Profil | Út 16.7.2019 22:03:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                erin >> tu mas svoju krasavicu a ja svojho vypaseneho krasavca :)
                                MD dnes plus cca 20 piestov a cca 5 plotic

                                  Nerin - Profil | Út 16.7.2019 7:43:17

                                  Palusko >> tento rok sa nejako tie ryby opaluju

                                    Npeterb - Profil | Út 16.7.2019 5:09:02

                                    Palusko >> Pekne to v tom kale?

                                      NPalusko - Profil | Út 16.7.2019 0:18:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      A vcera konecne prvy sumec tento rok, aj ked nic moc, tak 70cm. A k tomu este prva tohtorocna raritka, na ten isty wobler ako ten sumec, nosalovi sa maso zachcelo.

                                        NPalusko - Profil | Út 16.7.2019 0:14:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dnes som si celkom dobre zachytal, kopa nasadakov, aj nejakych cernochov, uz trochu pribratych, a krasne zlate lopaty nad 50, ako bonus ku koncu 3 kilovy kaprik. Dokonca mi siel dva krat prut do vody ked som z jedneho rybu odopinal a na druhom jazda :)