Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPalusko - Profil | Ne 14.7.2019 23:47:47

erin >> Takych cernochov som minule chytal aj ja

    Nerin - Profil | Ne 14.7.2019 21:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Krasny

      NPoligoN - Profil | So 13.7.2019 19:53:59

      CsabaC >> tak to je dobra uloha:), mam teke info ze odomna hore prudom tak 500m ide ryba celom dobre.

        NCsabaC - Profil | So 13.7.2019 19:50:31

        PoligoN >> dostal som ulohu, nachytat ryby na halaszle. Som kusok odtial ako mas rodinny dom. Menovat nebudem. Mam aj rybky, tak skusim potom i na rybky i privlac na zaver. No budem tak do 9 max pol10 ale uz prestava prsat

          NPoligoN - Profil | So 13.7.2019 19:47:03

          CsabaC >> vsak vodu ti uz pustaju. Kam si vybehol? A ako to ze nie privlac?

            NCsabaC - Profil | So 13.7.2019 19:45:47

            peterb >> tak tak, cakam v aute bo dazdnik nemam so sebou. Ked konwcne pustia vodu a zacne normalna feedrovacka, tak dazd...vrrr

              Nerin - Profil | So 13.7.2019 19:29:17

              peterb >> nevim nevim

                Npeterb - Profil | So 13.7.2019 19:26:45

                erin >> Kto vydrzi ten chyti 👍

                  Nerin - Profil | So 13.7.2019 19:17:01

                  Zima

                    NPoligoN - Profil | So 13.7.2019 14:06:59

                    Meny1 >> hmm, nieco taketo sa da lahko vyrobit. Porozmyslam nad tym. Vdaka za tip.

                      Npeterb - Profil | So 13.7.2019 14:06:54

                      erin >> 20

                        Npeterb - Profil | So 13.7.2019 14:06:37

                        MISO* >> Diky no na MD je to teraz slabsie kvoli tej kalnej vode ale tento sa podaril. Ryby ale boli aktivne iba skoro rano aj dravce.

                          Nerin - Profil | So 13.7.2019 13:48:55

                          peterb >> ja dam 16 ;o)

                            NMISO* - Profil | So 13.7.2019 13:16:53

                            peterb >> super, krásna ryba gratulujem

                              NMeny1 - Profil | So 13.7.2019 13:15:23

                              PoligoN >> Ja mám tento https://www.hobbymalacky.sk/dopredaj-ine/mosella-ma​ntikor-lure-saver/. Ak si ho moc silno nepichol háčik do prekážky, tak uvoľňovak necháš padnúť a svojou váhou vie uvolniť háčik, ak nie sú tam tie retiazky.

                                NPoligoN - Profil | So 13.7.2019 12:13:56

                                Palusko >> aha jasne toto poznam z kaprariny, len som nevedel ci aj na privlac je rovnaky system.

                                  Npeterb - Profil | So 13.7.2019 11:51:28

                                  Palusko >> Diky jop v kalnej na mojom letnom mieste. Myslim ze uz viem ako je to s aktivitou teraz. Ak si tam chces zavlacit chod skoro rano pri briezdeni alebo na noc.

                                    NPalusko - Profil | So 13.7.2019 11:45:50

                                    PoligoN >> Je to jednoduche, horolezecka karabina a potom su rozne varijanty, bud tam das 2-3 kratke retiazky, alebo nejako priprevnis 2-3 velke trojhaky, je mozne dat aj nejaku tkaninu nariklad z vreca. Princip je ze to spustis po vlasci, ked to dosadne k nastrahe, mykas tym az kym nezachytis nastrahu a potom to vytrhnes. retiazky, trjhaky a tkania je dobra na woblery ked sa to zachyti o trojhak woblera, jiggy zvecsa uvolnis tak ze sa ta karabina dostane medzi jigg a prekazku a potom to vypacis. Obcas to samozrejme vyhne haky ale neprides o celu nastrahu. Daj do guugla vyprostovac nastrah alebo uvolnovac a najdes vela variant, ta s karabinou je nanjednoduchsia, ale specialne na jiggy je dobra ta zamka s dvoma karabinami, len ich tam musis navarit a nema kazdy zvaracku
                                    https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEU_enSK820SK​821&biw=2463&bih=1238&tbm=isch&sa=1&ei=gacpXbaAJMil​kwW62qCwCA&q=vyprostovac+nastrah&oq=vyprostovac+nas​trah&gs_l=img.3...0.0..114816...0.0..0.0.0.......0.​.....gws-wiz-img.LffjMODMf2U

                                      NPalusko - Profil | So 13.7.2019 11:38:21

                                      peterb >> Tak ten je paradny, to v tej kalnej vode?

                                        NCsabaC - Profil | So 13.7.2019 11:16:08

                                        Pozeral sim to decathlonacke krmivo a fakt super za tu cenu. Dobra struktura, farba a vona jemne sladka az neutralna. Da sa podla mna upravit posilovacom na akukolvek rybu. Mozno poobede ho pojdem i vyskusat.