- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rada na amury
Zdravím,
Chtěl bych poprosit ty rybáře, kteří se věnují nebo věnovali lovem amuru a chytali je úspěšně i na boilie.
Chci jeden prut dávat klasicky na kukuřici, ale chci vyzkoušet i boilie na selekci malých ryb.
Proto se ptám, jaké máte odzkoušené boilie?
Přemýšlím nad ANANASEM, BANAN, compot NHDC...dost přemýšlim nad boilie od LKbaits.
Máte jiné tipy?
Prosím jen o komentáře, které se budou týkat teto otazky.
Předem diky za odpovedi
Chtěl bych poprosit ty rybáře, kteří se věnují nebo věnovali lovem amuru a chytali je úspěšně i na boilie.
Chci jeden prut dávat klasicky na kukuřici, ale chci vyzkoušet i boilie na selekci malých ryb.
Proto se ptám, jaké máte odzkoušené boilie?
Přemýšlím nad ANANASEM, BANAN, compot NHDC...dost přemýšlim nad boilie od LKbaits.
Máte jiné tipy?
Prosím jen o komentáře, které se budou týkat teto otazky.
Předem diky za odpovedi
Autor diskuse: kubiczek94 - Profil , 13.12.2016 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
78x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
cudis - Profil | So 17.12.2016 15:43:28
https://www.youtube.com/watch?v=kRDCbyN8XcY ... Nebyl mikrofon, takže mluvené slovo naprd, ale třeba z toho něco uslyšíš :)
Rohi - Profil | Čt 15.12.2016 13:07:30
Martian >> Já za triko asi 2x.. ale to byly špunti okolo 60cm.. i tak to bylo na tu velikost ryby šílenství :D
Martian - Profil | Čt 15.12.2016 12:53:06
Fishky >> hele lapls někdy amura za triko? :-) to musí byt dobra prdel... Podseklej třeba za hřbetní ploutev.... Uffff....
Fishky - Profil | St 14.12.2016 20:33:20
herak >> Mě to nikdy amur neupálil, když už hrozilo, že bych byl o něj přišel, tak jsem raději vlezl do vody za ním a vymotal ho ze závady, ale ti větší se mi všichni vypnuly, všichni. Mají hubu tvrdou jak zobák a háček když nesedí na 100% tak velmi rádi padají. Sedmdesát metrů vypad a šup, je pryč. Přijde mi, že ti větší žerou mnohem opatrněji a pomaleji, že strašně dlouho trvá, než si získají důvěru, než se pustí do žrádla - takže i když zaberou, velmi často se i vyvadí.
herak - Profil | St 14.12.2016 16:48:28
Fishky >>
Letos mi to při výpadu 3x upálil,spoléhajíc že to jemné nářadí i brzda vypruží.
Vyvedli mě z omylu - příště budu chytřejší :-))))
Letos mi to při výpadu 3x upálil,spoléhajíc že to jemné nářadí i brzda vypruží.
Vyvedli mě z omylu - příště budu chytřejší :-))))
drvoštěp - Profil | St 14.12.2016 15:00:51
Fishky >> To blbnutí amurů vidím když jsme s klukama u vody.To je rachot jako když ženeš cikána do práce ;)))
Fishky - Profil | St 14.12.2016 14:22:45
drvoštěp >> amur kolem metru má kolem 13kg, ti kapitální jsou tak jednou takový - a tahat to z vody je zážitek jak blázen. Měl jsem amura, jako fakt velkého amura na prutě tak 5x a vytáhl jen jednoho... takový ti 100-110cm jsou krásní, ale u amura mi přijde, že čím těžší, tím lepší :) ikdyž nejvíc divočí takový ti kolem 80cm, to jsou rychlíci co se otočí na pětníku a vyskočí z podběráku jak nic :) http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/158/543091_146e2.jpg
drvoštěp - Profil | St 14.12.2016 14:07:41
Fishky >> Kolega co má vodu za barákem tak celoročně chytá na jahodu 25/30 Richwort.Pokud se zaměří na amura krmí pravidelně ovocem, špendlíky, švestky.A na tý vodě má 100+.
Pvl - Profil | St 14.12.2016 12:56:27
já 2 >> To jsou kámošovi - půjčil mi rybu na vyfocení, abych prý nebulil a nasrán neodjel domů .Nechtěl na rybách být sám
já 2 - Profil | St 14.12.2016 12:52:22
Pvl >> Pak budeš teoreticky vyzbrojen. Navíc na profilu máš hezké fotky, ale budiž,
kubiczek94 - Profil | St 14.12.2016 12:51:12
Fishky >> ja si dovolim rict, ze na tom nasem reviru je tech velkych amuru dost, rekl bxch ze kusy k 120+ tam budou urcite, ale jak rikas, je tam strasne moc prirozene potravy, mozna az moc... dost prochytana voda staryma dedkama s krmitkama... nekteri jsou schopni sklopit pruty do strany a hazet ti do mista 😀Protoze to tu neni jednoduche
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Krátkodobá kaprařina x9903
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Dalešice ??8160
Nakupoval někdo v Anglii1186
Domácí swinger - výroba624
CcMoore a vše kolem něj3769
Kaprařský top vercajk3167
Lexikon boilies komponentů901
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
9:15Labe fishing store 13
9:04ATTs hlásiče a ATTx příposlech 521
8:33Krátkodobá kaprařina x 9905
NeHarrison - vše o této značce 3721
NeÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeKyjský rybník, Džbán 50903
NeFanclub značky Shimano 16387
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...













