Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 18:36:20

Ondratdi >> To jsem presne vedel ze se ozves!!!! Ja je z tebe vydyndam:-)))))))

    NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 18:35:27

    skroby >> ty ale ja zkousel skyline a jeden byl jak zvejka a druhej byl tuzsi....ze by to byl ten tridil

      NOndratdi - Profil | Po 12.12.2016 18:06:12

      Tacud11 >> Jo Middynky :-) ty nikdy nedám do světa. Mám 3G i 4G a ta je malinko měkčí.

        NJunior2 - Profil | Po 12.12.2016 18:02:40

        Žlutá je taky hezká. A mě osobně se ta dělená rukojeť líbí.😆

          NWillow - Profil | Po 12.12.2016 17:44:42

          Chlapci,prosím link na Pepu,Colmic.Děkuji jsem na cht.

            Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 16:29:25

            A co ta řada Elite? znáte někdo?

              Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 16:02:21

              Tacud11 >> 3,3 a 3,6 dvoudíl

                NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:48:31

                skroby >> A to máš dvoudíl nebo třídíl?

                  Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 15:44:51

                  Tacud11 >> Matrix mam rád,ale prutů si u nich moc nevyberu...škoda že ten skyline je taková žvejka :D

                    NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:43:30

                    skroby >> No musím tě trochu popíchnout abys viděl i jinou značku než Matrix :-D

                      NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:42:16

                      E.T. >> Já už zůstanu u tech Colmicu mam pokrytou celou radu tak už jen na max ty Middy 3,3m

                        NE.T. - Profil | Po 12.12.2016 15:38:49

                        Tacud11 >> já bych se toho 4G nebál. Když by to stálo za prd tak by se to neprodávalo.

                          NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:36:13

                          Martin M. >> Martine já to taky nevěděl až když jsem mu volal skrz tu sklopnou sedačku na bednu :-)

                            Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 15:34:42

                            Tacud11 >> to není pravda,teď jsem pořídil 2x Maver :D

                              NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:34:08

                              skroby >> Ty si samej Matrix ze uz jinou znacku neznáš :-()))))))

                                NMartin M. - Profil | Po 12.12.2016 15:32:11

                                Tacud11 >> diky za doplneni, to jsem ani nevedel.

                                  Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 15:29:36

                                  Tacud11 >> mě je to tak nějak jedno,ať si každý chytá na co chce,ale je fakt,že ta žlutá se mi tam taky moc nelíbí :)))

                                    NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:28:11

                                    E.T. >> No prej byla na ne rezervace tak nevim.... ebay je po nemecku v poho mam tam strejdu takze mi to chodi k nemu :-))))

                                      NE.T. - Profil | Po 12.12.2016 15:24:59

                                      Tacud11 >> ty poslední dva kusy museli být zastrčené někde hooodně v koutě:-)) Co já vím tak už rok nikde nejsou. Chce to tak třikrát do týdne na ebay. Ale pak je další problém? Prodejci často nechtějí posílat do ČR:-((

                                        NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:22:05

                                        E.T. >> No mě utekli poslední dva kusy z anglie :-((((((( a co jsem slysel tak 4G už není to co bylo 3G... chtěl jsem aspoň ty 3,3m a ty taky nejsou k mání....