Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nchřenovák - Profil | Po 12.12.2016 21:48:06

Colasrumem >> Proutek zase vypadal pěkně☺

    NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 21:25:31

    chřenovák >> Tak tam bych chcípnul.:o)))

      Nchřenovák - Profil | Po 12.12.2016 20:24:32

      Colasrumem - >> Něco na zimu https://www.youtube.com/watch?v=oFCUXeDALpo

        Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 19:55:42

        Tacud11 >> jj,my máme sumperk😃

          NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 19:44:13

          Tacud11 >> U 360cm 90g je to lepší, plastová a prut je lehčí, ale u 390cm 90g to ta těžší gumová koncovka vyvažovala.

            NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 19:41:57

            Colasrumem >> koukal jsem ze jsou trochu jiny.

              NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 19:33:36

              Tacud11 >> Tak on je nový výrobce, tak je to možné. I ty koncovky prutu jsou jiné než byly minulý rok.

                NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 19:25:43

                Ondratdi >> 😜😜😜 no zkusil jsem to

                  NOndratdi - Profil | Po 12.12.2016 19:15:46

                  Tacud11 >> Ani prd to je lepší než spořit do zlata :-)))))

                    NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 19:14:39

                    skroby >> ja zapomnel ty mas tu 1.ligu , hlubokou ma 2.liga😜😀😀😀

                      NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 19:13:33

                      Colasrumem >> Ted jsem koukal ze dvoudil je 360/90g a tridil 360/80g ale loni to bylo min mam dojem 70g a 80g ale nejsem si jistej.

                        Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 19:11:08

                        Tacud11 >> těžko říct,na Hlubokou nejedu :)

                          NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 19:07:16

                          Tacud11 >> já mám Diamonda do 90g a ten Skyline ve třídílu je do 80g a údajně je tužší.

                            NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 19:05:40

                            skroby >> Tak na prvni kolo na Hlubokou bude super!!!:-)))

                              NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 19:05:08

                              Colasrumem >> Ale ten byl jen do 70g myslim coz je pro me malo:-)))

                                Nskroby - Profil | Po 12.12.2016 18:50:09

                                Tacud11 >> jj,ten trojdil je prej tužší,ale s tím dvoudilem se docela hezky hází,na to,ze je to taková zvejka :)

                                  NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 18:47:55

                                  Tacud11 >> já se dnes taky bavil s člověk co ho má a říkal, že je trochu tužší než ten Diamond, což by mi mohlo vyhovovat. Tak si ho pořídím. Mluvím o třídílu.

                                    NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 18:45:21

                                    Colasrumem >> Zkousel jsem ho jednou na zimnim vabanku a prisel mi tuzsi neco jako ten diamond jestli se nemylim 😎😀🎣🐟

                                      NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 18:40:36

                                      Tacud11 >> Jo ten dvoudíl jsem měl taky v ruce a je takový žvýkavější, ten třídíl je prý tužší.