Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Tacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:19:28

Martin M. >> František Koubek tel: +420 607 046 540 dělá taky Maver atd.... http://www.feederklub.cz/

    E.T. - Profil | Po 12.12.2016 15:18:32

    Tacud11 >> ahoj tak po Middy 3G marně pátrám už rok po ebay. Nikde jsem ho neviděl. Jen Middy 4G. Bude to o velké náhodě když by se ukázal tady na Mrku v bazaru.

      Martin M. - Profil | Po 12.12.2016 15:11:51

      Ja jen doplnim, ze nekdy od podzimu je znacka Maver k dostani u Franty Hanacka, plavackar z tymu Crazy boys a na MRKu jako uzivatel Lenochod. Eshop asi nema, takze jedine pres f.hanacek@seznam.cz nebo tel. 777948274 a nebo pres facebook.

        fheavy - Profil | Po 12.12.2016 15:09:12

        herak >> to jo kdybych nemel plnou staj tak bych to klidne riskl,kazdej by mne potom asi poznal podle prutu coo?
        Ale kruhy do nosu bych si teda nedal )))

          herak - Profil | Po 12.12.2016 15:06:18

          fheavy >>
          Říká se, že každé zboží má svého kupce.
          K někomu extravantnějšímu s kruhy v nose by třeba ladil :-)

            Tacud11 - Profil | Po 12.12.2016 15:01:58

            skroby >> To bylo to samé jako Maver Diamond kdyby byl tužší tak bych si ho nechal... ten Tubertini mi pripadal taky ze bude tuzsi a nebyl, proto jsem nakonec presel komplet na colmic ale jen kvůli tomu ze jsou přesne tuhy jak jsem hledal....Kdyby se dal sehnat Middy 3g tak bych si koupil celou radu ty jsou uplne to co chci :-DDDDD

              fheavy - Profil | Po 12.12.2016 14:55:28

              Martin M. >> jasne na nastrazky do kila to není,jeto spis stylovej doplněk pro fandy znacky,i když to vdusledku muze byt dobrej heavy utahovak tezko to posoudit bez vyzkouseni
              ale rozhodne je to uplne něco jiného nez je ve feederu zvykem neprehlidnutelnej prut kterej nevypada tuctove.
              ted zrovna nemam zbytecnejch 4500 )))

                Martin M. - Profil | Po 12.12.2016 14:45:42

                fheavy >> nechci nikoho urazit, ale mne prijde, ze na lov nastrazek (ryby do kila) staci prut za litr a ze tohle nemuze sumcar ani dostatecne vyuzit a ocenit. Vetsinou lidi investuji do sve hlavni dicipliny a na ostatnim se setri.

                  fheavy - Profil | Po 12.12.2016 14:40:57

                  Martin M. >> to nevim ale znam jednoho kolegy co ho udajne ma /na vlastní oci jsem ho s nim nevidel/ale tvrdil ze supr.jak se mne kriklavy pruty moc nelibi tak tenhle je fakt v teamovejch barvách black catu a to se mne zcela vyjimecne libi cerna a zluta jak sumcaky tak třeba cepice a další vybava jedna lajna a ladi to.a ten feeder vypada dobře postavenej jak ma heavy byt

                    fheavy - Profil | Po 12.12.2016 14:36:16

                    Colasrumem >> to vim jenom se ze srandy podivej na net na ten black cat co k tomu reknes,?mysleno vzhed.

                      Martin M. - Profil | Po 12.12.2016 14:35:35

                      fheavy >> tak to je brutalni... zajimalo by mne, kolik si najde zakazniku.

                        Colasrumem - Profil | Po 12.12.2016 14:28:23

                        fheavy >> já kapry na feeder nechytám, alespoň ne záměrně, takže i tohle jde mimo mě.

                          fheavy - Profil | Po 12.12.2016 14:24:41

                          Colasrumem >> a co třeba black cat bait maker feeder ten se mne třeba libi
                          hodne stylovej fakt (taky do zluta)a ty ocka proste carp feeder jak vysitej )))

                            Colasrumem - Profil | Po 12.12.2016 14:14:46

                            Tacud11 >> pro mě je hodně důležitý, abych se to nemusel stydět u vody, což mám u tohoto prutu obavy.

                              skroby - Profil | Po 12.12.2016 14:14:37

                              Tacud11 >> netvrdím,že jsi ho pouštěl kvůli barvě,jen že ho všichni hned prodávali :)

                                Tacud11 - Profil | Po 12.12.2016 13:58:17

                                skroby >> Jestli naražíš na mě tak je pravda ze jsem ho pustil dal to jo ale ne kvůli barve ale kvůli tomu ze byl na me mekky :-))) To jsem i rikal Tinkymu když si ho bral :-)) když se podivas na moje colmic pruty to je uplny disko :-)

                                  skroby - Profil | Po 12.12.2016 13:51:25

                                  Tacud11 >> zajímavý je,že tenhle "povedenej" prut měli asi tři lidi o kterých vím a nějak záhadně se jich všichni zbavili :)))

                                    Tacud11 - Profil | Po 12.12.2016 13:30:30

                                    Colasrumem >> Já ty barvy moc neřeším... důležitý je aby to chytalo barva nechytá :-)

                                      Colasrumem - Profil | Po 12.12.2016 12:39:12

                                      fheavy >> oni jsou zaměřeni hodně na plavačku a i feedery dělají spíš jemné než kaprové.

                                        fheavy - Profil | Po 12.12.2016 12:14:09

                                        Colasrumem >> taliani jsou proste svy ale to neznamena spatni.