Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 11:55:40

fheavy >> přesně tak, mě nevadí trochu barevný styl, ale nemyslím si, že žlutá je zrovna barva, kterou bych si dal na prut a pořád na to musel koukat. Navíc dělené rukojeti nemám rád ani o oblíbeného Trabucca, natož tuhle přívlačovou hrůzu.

    Nfheavy - Profil | Po 12.12.2016 11:52:18

    Colasrumem >> tak nejak,ja italy nechcu moc posuzovat ,sice jsem napr. par trabucc v rukách mel ale to není objektivni bez zkusenosti v praxi,co teda muzu rict ze se mne vzhled italu moc nebere,ale jak jsem psal kazdej ma svůj vkus.

      NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 11:46:59

      fheavy >> Bude to jako u ostatních Italů, něco bude dobré něco ne. Klasická spotřební věc. A jestli jsou Trabucco s Maverem hodně divoké co se vzhledu týká tak tohle už je jasnej kolotoč, typický pouťový vzhled.

        Nfheavy - Profil | Po 12.12.2016 11:41:54

        Tacud11 >> kazdopadne je to dizajnove trochu něco jiného nez jsme zvykly
        kvalita tam urcite bude,potom uz zalezi jen na vkusu nekomu jo nekomu ne.

          NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 11:26:15

          E.T. >> Nemyslím si, že si Tubertini koupí hodně lidí. Já osobně tomu kdo to dováží nevěřím co se reklamací a celkově servisu kolem týká. Takže já si je nepořídím určitě.

            NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 11:22:23

            E.T. >> jo přesně tak, ono to někde doženou poštovným:o))

              NE.T. - Profil | Po 12.12.2016 11:21:29

              Colasrumem >> každý má cenu jinou. To samé platí i pro UK trh. O víkendu jsem tam hledal navi Daiwa co si chci pořídit a cena lítala kolem 15 až 25 liber.

                NColasrumem - Profil | Po 12.12.2016 11:16:12

                Tacud11 >> No nevím, hezký vzhledově teda nejsou, vypadá to jako vláčák a ještě žlutý, tohle není prut se kterým bych vyrazil k vodě.

                  NTacud11 - Profil | Po 12.12.2016 11:13:56

                  fheavy >> Myslím si že Concept TB feeder je hodne povedenej feeder a cena je OK.
                  http://www.splavkyitalia.cz/kategorie/pruty/feeder/​concept-tb-feeder/

                    Nfheavy - Profil | Po 12.12.2016 11:05:16

                    Martin M. >> dik za informaci

                      NE.T. - Profil | Po 12.12.2016 9:00:49

                      fheavy >> feeder rod tubertini stream feeder 210 euro:-)

                        NMartin M. - Profil | Po 12.12.2016 8:57:24

                        fheavy >> 4-5 tisic.

                          Nfheavy - Profil | Po 12.12.2016 8:42:13

                          Martin M. >> tubertiny orientacni cena tech dobrejch jestli se muzu zeptat?

                            Njá 2 - Profil | Po 12.12.2016 8:35:28

                            Martin M. >> Jo, přečetl jsem si to znovu, už ani neumím číst.... Paron

                              NMartin M. - Profil | Po 12.12.2016 8:31:33

                              já 2 >> ja nic takoveho nepsal.

                                NMartin M. - Profil | Po 12.12.2016 8:31:25

                                RomanS >> ja si jen potrepal par prutama, nazvy si nepamatuji.

                                  Njá 2 - Profil | Po 12.12.2016 8:23:31

                                  Martin M. >> Co je na drennanech špatného?

                                    NRomanS - Profil | Po 12.12.2016 0:37:24

                                    Martin M. >> Děkuji, 3dílné concept TB feeder a parabolic feeder. Oba v popisu parabolická akce. Netřepal si s některým z nich ? :) Mám doma třeba beastmastera cx a to je parabolický až až, nerad bych měl doma ještě něco podobného. Vyhovovalo by mi něco s rychlejším blankem a akcí tak v první třetině dál až na vyšším návazci. Absolutně nevím kde bych osobně protřepal, mohl bys mí říct ve zkratce nějaký dojem co si z nich po protřepání zjistil ? Jednalo by se o medium prut.

                                      NMartin M. - Profil | Po 12.12.2016 0:04:20

                                      RomanS >> Tubertini ted dovazi stejny clovek, ktery donedavna vozil Maver - najdes na www.splavkyitalia.cz
                                      Nejake feedery od nich jsem si protrepal a umel bych si tam vybrat - dokonce bych rekl, ze aspon podle toho prvniho pocitu to ted mohou byt jedny z nejlepsich prutu za jeste rozumne penize (nepocitam nejdrazsi kategorii daiwa tournament, browning sphere, rive, drennany apod.)