Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

NRomanS - Profil | Ne 11.12.2016 23:35:51

Martin M. >> Ahoj, někde si psal že slušné pruty v nabídce teď má i tubertini. Je nějaký český eshop kde je nějaká větší nabídka prutů ? Děkuji

    NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 23:28:12

    Martin M. >> Tak on ten minulý nebyl moc aktivní. Když jsem sháněl druhý prut do páru a p. Velebný mne na něho odkázal, nebyl schopný ani odepsat na mail. Mě to přišlo tak, že vzal jednu várku prutů a na další nebylo love.

      Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 23:26:25

      Martin M. >> hlavne ze ti vyhovujou,to je dulezity.čus

        Nfalach - Profil | Ne 11.12.2016 23:25:16

        Martin M. >> Ano už se pomalu naskladnuji. Mam ho jíž objednaný. Když to klapne, tak do pátku bude doma :)))

          NMartin M. - Profil | Ne 11.12.2016 23:23:10

          Colasrumem >> to nevim, zmenil se dodavatel, ale zatim jsem od nej nic nepotreboval. Prej se ale diamondy daji sehnat. Chvili byla informace, ze uz nebudou.

            Nfalach - Profil | Ne 11.12.2016 23:20:41

            Martin M. >> Ja jen doufam Martine, že až mě přijde, tak nebudu mít takovou. smůlu. Hlavně že ti zas chytá. 😀😀

              Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 23:16:41

              KOVKA1 >> myslim to s tebou dobre:-)
              A co pouzivas ted?

                NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 23:15:38

                Martin M. >> Hmm to vyztužené místo tím očkem, díky tomu prasknul. Dobré je, že jsi sehnal ten díl, to by byl teď asi trochu problém.

                  NKOVKA1 - Profil | Ne 11.12.2016 23:12:43

                  fheavy >> pobavil jsi mě :)

                    NMartin M. - Profil | Ne 11.12.2016 23:12:30

                    Colasrumem >> spadl mi v garazi ze stojanu pod predni kolo, musel jsem prejet vsechny 3 dily, byly spojene k sobe, ale odnesl to jen jeden - spodni dil. Nechaval jsem jej opravit, ale oprava se bud nepovedla, nebo spise byla tak nejak pro normalni pouziti s podobnym prutem, tedy do rekneme 50m od brehu, ale tento prut zvladne pres 60m a tak po asi 14 dnech prasknul podruhe v opravenem miste. Tak jsem cely dil vymenil a slouzi mi prut dodnes.
                    Fotka je z druhe zlomeniny po oprave. Je videt vlozena trubicka.

                      NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 23:12:26

                      fheavy >> :o)))))))

                        Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 23:07:34

                        KOVKA1 >> ty voe to nejsou pruty pro dospeleho goriliho samce ale pro
                        bezny lidi:-)

                          Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 23:06:18

                          Martin M. >> az si prejedu daiwy autem tak zacnu chytat taky na maver:-)
                          Na nic jinyho mne as nezbude))

                            NKOVKA1 - Profil | Ne 11.12.2016 23:05:52

                            Colasrumem >> to máš pravdu,půjčte mi to do ruk mě to jde samo :)

                              NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 23:02:37

                              Martin M. >> Tak to je proutek docela držák, když i potom měl kulatý tvar:o))) Jsem docela rád, že už nedělají na koncovce prutu tu gumovou hroudu, ta plastová je trochu vzhlednější.

                                NMartin M. - Profil | Ne 11.12.2016 22:57:02

                                falach >> ja jsem jeden maver take zlomil, ale predtim jsem si jej prejel autem a zdalo se, ze mu nic neni, nez jsem poprve nahodil :)

                                  NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 22:52:31

                                  fheavy >> Děkuji i tobě.

                                    Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 22:49:43

                                    Colasrumem >> ok at se ti dari !

                                      NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 22:46:30

                                      fheavy >> Maver stejně jako většina firem dělá klasické spotřební zboží, takže pokud se naskytne za rok něco nového zajímavého v této ceně, určitě si to pořídím. Netrvám na Maveru ani Trabuccu, pokud to bude vyhovující.

                                        NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 22:43:06

                                        falach >> Zlomit se dá úplně cokoliv.