Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 21:29:47

Colasrumem >> no uvidime za par let,treba ja uz sportexy chytam delsi dobu
a ty daiwy potech jsem slintal uz pred 5 lety,az jsem na ne mnel a naskytla se prilezitost tak jsem sel do nich,v kategorii medium tam je vyber nejrozsahlejsi uz nejaky roky ale dobre postavny heavy tak jak si ho predstavuju to nedelal pred cca 5-8 roky skoro nikdo ani Gabor,akorat daiwa .ani sportexy nebyli a nejsou postaveny co se tyce ocek tak dobre.Dnes uz je situace trochu lepsi.
Takze uvidime jestli tahle diskuze bude aktualni jeste za dva tri roky a nestane se maver jenom modni zalezitosti.Jinak preju hodne ulovku na tyhle pruty Karel.

    Nfalach - Profil | Ne 11.12.2016 21:08:55

    Colasrumem >> Asi vadný Maver.
    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=734226

      NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 21:00:13

      Fuldík >> A o tom to je, každý má jiný vkus a tak je to správné, nemůžeme všichni chytat na stejné věci.

        NFuldík - Profil | Ne 11.12.2016 20:08:23

        Colasrumem >> Díky,mě se to zdà celkem praktické a designově zajímavé.

          NFuldík - Profil | Ne 11.12.2016 20:05:29

          fheavy >>Děkuji

            NRomanS - Profil | Ne 11.12.2016 20:04:29

            Colasrumem >> já bych tu rukojet přežil ale transport skoro 190cm ne a v trojdilu sou to podle katalogu tlustý těžký potvory

              NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 19:58:08

              černásmrt >> asi máš pravdu:o)))

                Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 19:57:55

                Colasrumem >> peknej kousek,stejne placaty to dela u nekretych modelu i daiwa

                  Nčernásmrt - Profil | Ne 11.12.2016 19:55:38

                  Colasrumem >> Nj, na kaprodromech se ručky pokládají na stehno a placatá tam drží líp než kulatá :)

                    NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 19:52:01

                    Fuldík >> Colmic Next Adventure

                      Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 19:45:42

                      Fuldík >> na lehci zateze davam shima btr 4000 D,a na vetsi zatez ,nebo reku vetsi ryby davam nejradeji penny slammery 460,silon tak do 0,32,zateze cca 50-120 g
                      Ma je uz hodne lidi co znam vcetne nekterych kapraru.

                        NFuldík - Profil | Ne 11.12.2016 19:39:53

                        fheavy >> Co máß na těch Spro Boatech za navi.Díval jsem se na ně v Milu a za ty prachy dobré proutky.

                          NFuldík - Profil | Ne 11.12.2016 19:34:59

                          skroby >> Ok,díky

                            Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 19:22:05

                            numen >> no nejpouzivanejsi je sice u mne daiwa le chytam rad se vsema prutama co mam :-)

                              Nskroby - Profil | Ne 11.12.2016 19:21:12

                              Fuldík >> ahoj mam skyline 3,6 90g dvoudil a je to docela žvejka,ale překvapilo mě,ze se s ním hezky hází

                                NFuldík - Profil | Ne 11.12.2016 19:15:54

                                Colasrumem >> Který prut má bobří ocas místo ručky?😂

                                  Nnumen - Profil | Ne 11.12.2016 19:08:41

                                  fheavy >> mám to stejný,můj nejpoužívanější prut je cresta velký cejn a kapr. 300cm.. dá se pořídit za 1500kč. mám dva ve 300cm a jeden ve 330cm a chytám na ně i na Labi ,ikdyž jsou krátké. za tu cenu super proutek. Mám dražší,ale tenhle mě fakt baví.

                                    Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 18:59:40

                                    Colasrumem >> dyt ja to tak beru vpoho,presne jak mne to rekl kdysi dobry a znamy stavec prutu- porizuj si prut podle vody na ktere chytas,a tak nejak se toho drzim,
                                    Taky chodim treba u nas na mensi pstruhovou ricku i s feederem,samozrejmne s primerenym k te vode a rybam,proto tech prutu mam vic a vybiram podle toho kam jdu a na co.To jestli je to vybava za 1 tisic nebo 40 t. to uz je na kazdem z nas,nekdo je bohatej ma saunu bazen,na dvore audinu a terenak a do rybariny je mu lito dat korunu navic,radeji veme stary teleskopy.
                                    Anebo je to normalni pracujici clovek jako ja kterej je ujetej na pekny feeder pruty a nelituje do toho vtazit velky love,jasne ze je jeste neco mezi tim,ja sem uvedl jenom ty extremni priklady.

                                      NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 18:49:16

                                      fheavy >> Je to jako s autama, luxusní sporťák je kvalitou a rychlostí trochu jinde než Oktávka, ale na našich silnicích nepoužitelný, protože komfort z jízdy s tvrdým tlumičem na našich hrbolech je pryč. Zatímco Oktávka za zlomek ceny si s tím tady poradí líp. Totéž jsou třeba Turnamenty nebo Castzm na vodě kde chytám já. Řeka prakticky bez proudu a ryby do 5kg, takže veškerý požitek s tak tvrdým prutem jde do háje. Ale Maver nebo Trabucco za zlomek ceny mi poskytne ten správný požitek. Takže tyhle kvalitní a silné pruty zase využije jen někdo a na většině vod jsou prakticky díky svým parametrům nepoužitelné. Takže když to shrnu, tak já za celý svůj dosavadní život, bych ty pruty nikde nepoužil, proto se držím Italů, kteří jsou mi svými parametry nejblíže. Z Anglie mi seděl jen jeden prut od Matrixu, další co by mi seděl parametry i akcí má bobří ocas místo ručky, zbytek medií jako Preston, Daiwa nebo německý Sportex jsou pro mne moc prkenné a použitelné jen na kapry. Takže neberte ode mne sympatie pouze k italským prutům jako znevažování jiných značek, ale jako čistě praktický přístup:o)))

                                        Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 18:46:25

                                        numen >> to bylo presny Zdenku,treba cast podzimu jsem odchytal mensi vody z boat feedrama 300/130 za 13 stovek a byl jsem spokojenej jak zelva:-)