Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nnumen - Profil | Ne 11.12.2016 18:44:41

ráky >> vrchol je to co se ti líbí tak,že tě to nadchne a nedáš to pomalu z ruky!!!!!!!

    Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 18:31:37

    ráky >> taky je dulezite rozlisovat jednotlive kategorie,ne kzda firma ma vsechno nej jak v lightu tak treba v xh,nedrzim se striktne jedne znacky,treba winkelpicker shimo medium sportex,heavy dawa,picker nebo light preston atd.

      Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 18:22:53

      ráky >> ja nevim jak to beres ty,dovedu chytat jak na prut za 1 litr tak za 16,
      Akorat uz po tech letech jsem se dopracoval k nejakemu komfortu at uz vzhledove tak kvalitou a tim padem i cenou k tomu co se mne libi a hlavne se mne s tim i dobre chyta ,jelikoz kvalitnejsi blank u heavy feederu nez je SVF od daiwy neznam tak to povazuju za vrchol ale kazdy to muze mit nastaveny jinak,muj nazor je muj a nikomu ho nevnucuju.čus

        Nráky - Profil | Ne 11.12.2016 18:16:09

        fheavy >> Mě Maver nezajímá,co je vlastně vrchol to co je nejdražší?Nebo to co je předymenzováné, nejtvrdší z nejtvrdších?

          Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 18:08:48

          ráky >> maver sice chyta MM ale vrchol to taky neni:-)

            Nronny - Profil | Ne 11.12.2016 18:07:32

            Vlastní někdo Diamondy 2 díly? Zajímal by mě rozdíl oproti 3 dílům.

              Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 18:03:45

              ráky >> to sem nerekl mozna tak v xh model xh 4208 ))
              Myslel jsem spis kategorii heavy konkretne Daiwy tournamenty 390/150 spolu s navijaky
              Daiwa Cast'izm 25 QDA nevim co bych mel v tehle kategorii chtit vic,mne to takhle uz staci.:-)

                Nráky - Profil | Ne 11.12.2016 17:57:32

                fheavy >> Sportex je ve feederu vrchol jo:)

                  NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 10:04:44

                  fheavy >> s tim souhlasim

                    Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 10:00:47

                    Colasrumem >> chapu je pravda ze prut ktery mne sedi a je fakt dobrej tak mne klidne 10 let vydrzi,sportaky mam uz 6 let,v ostatnich kategoriich jsem to v poslednich letech trochu obmnenil a ted uz mne zbyva jenom jeden ten exl.lite do paru vcetne navijaku,mam rad jejich blanky
                    Lehky ,rychly a silove na urovni.
                    Znam hromadu jinych dobrych prutu ale nejde mit vsechno a porad neco zkouset,mam rad kvalitu a jistotu ,spolehliovost,potom neni duvod menit,kdyz uz se dostanes/v urcite kategorii/na vrchol tak uz potom ani neni moc menit za co:-)

                      NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 9:42:39

                      Colasrumem >> Ty jsi člověk, který si raději koupí kvalitní věc co ti vydrží třeba 10 let, já mám raději ty spotřební věci na 2 - 3roky, proto raději Trabucco nebo Maver do 4litrů než Daiwu a Sportex za 6 litrů a víc. Takže to není nic proti těmto vynikajícím značkám, ale pro mne jsou opravdu zbytečné.

                        NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 9:40:17

                        fheavy >> myslel jsem to jinak. Prostě nikde nepoznám ty 2000kč rozdílu. Třeba proti Maveru. Nejde o prachy, ale o smysl. Prut je to bezpochyby vynikající, ale záruka 10 let je pro mě úplně k ničemu, nebaví mě mít prut 3 roky, natož 10let:o)))

                          Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 9:33:39

                          Colasrumem >> tuhy,nevim prijde mne to jako svizna semiparabola,klasickej lak to ani nema a pri rybe to je funkcni azaz,samozrejmne kazdy ma jiny priority,jen jsem tim chtel rict ze to neni jenom drazsi lakovka ale hodne dobrej prut i v praxi,skoda ze sportex nedela nejaky slevovy akc jak treba Vipa,to vis tu 10letou zaruku musis zaplatit:-)

                            NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 9:23:35

                            fheavy >> Já ho měl v ruce na krámě v Plzni a na mě moc tuhý, což je tím hodně rychlým materiálem, po pravdě nejsem schopen ocenit kvalitnější očka nebo lak. Za cenu kolem 6000kč je to pro mne zbytečné, měním výbavu po dvou letech max. a nejsem schopný při funkci prutu využít luxusní materiály. Tohle je prut pro toho kdo chce mít něco funkčního a luxusního. Mě bohatě stačí kvalitní akce a super váha prutu.

                              Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 8:28:20

                              Colasrumem >> je mne to jasny,i kdyz je to tady diskuze o maveru,tak si dovolim zminit ze i sportex dovede udelat feeder ktery by vyhovoval i tobe,
                              A to sportex exlusive lite 360/80g skutecna vaha prutu je 176 g daval jsem tady i fotky na dig.vaze
                              Zadna tycka k rajcatum ale perfektni svizny medium mam s nim odchytany 2 sezony a supr,nechytam jenom xh:-)

                                NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 8:12:47

                                fheavy >> Jo proto mi tyhle firmy vyhovujou. V pátek jsem koukal na tu Daiwu Cast Izm ve 120g, je nádherná, ta šachovnice na blanku a očka, ale když jsem si s ní párkrát švihnul, tak na vody kolem Plzně strašně předimenzovaná. Takže na můj způsob lovu přesně sedí Taliáni:o)

                                  Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 8:07:45

                                  Colasrumem >> ok,ja nejaky tycky k rajcatum mam v xh ale takovy pruty ani maver nedela,to jsou proti sportexum vsechno media:-)

                                    NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 8:04:51

                                    fheavy >> jo to jsem pochopil:o))) jen jsem se nepodíval na co reagoval...

                                      Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 8:00:05

                                      Colasrumem >> no Roman chtel rict jestli to neni tuhej kolik se spickovou akci
                                      Jako tycka k rajcatum,:-)

                                        NColasrumem - Profil | Ne 11.12.2016 7:54:44

                                        chřenovák >> Teď nevím o co jde.