Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 22:03:45

fheavy >> Já zase na druhou stranu netvrdím, že Trabucco má všechno dobré. Jsou věci, které jsou dost bída. Ale rozhodně mám věci od nich hodě v oblibě.

    Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 21:51:25

    Colasrumem >> aha ale to nevadi ze je starsi,hlavne kdyz je dobrej,porad lepsi nez vetsina podobnejch low-end verzi,a to rikam i presto ze trabucco nejak nemusim,ale respektuju ho.

      NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 21:46:26

      fheavy >> Že bomb je ve výrobě skoro 8let. V té době to bylo super. Vlastně asi 6let oprava.

        Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 21:45:06

        Colasrumem >> ted sem nepochopil tu 8 let starou technologii?

          NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 21:44:55

          fheavy >> jo to je dobrý, ale 330 už mám v 75g MRX, mě by šlo vyloženě o nějaký 3m v té 40g

            Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 21:43:20

            Colasrumem >> no ja osobne bych chtel mit jemnotu i silu a to by zas byl
            ten lite 330/40-80g vaha 159g ,co bys chtel vic???to asi nema skoro zadnej med.feeder s touhke odhozovkou !!

              NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 21:38:48

              fheavy >> To určitě ne. Ale taky to není 8 let stará technologie:o)), váhově jsou s tím Diamondem nastejno.

                Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 21:38:15

                Colasrumem >> no jo mrx bomb ale nema 360cm jestli se nepletu coo?

                  NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 21:31:57

                  fheavy >> jo to je hodně lákavý, jsem úchylnej na jemnější chytání a k tomu patří lehké pruty, MRX bomb má taky 176g a tohle by bylo velice zajímavý.

                    Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 21:05:47

                    rájovec >> dyt rikam i na mne je to silny kafe :-)

                      Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 21:05:15

                      Colasrumem >> no kdyz jsem fyzicky vazil toho lite tak misto vyrobcem uvedenych 182g mel 176 g vim ze to neni znatelny rozdil,ale pri akci toho prutu je to vic nez dobry
                      rekl bych vynikajici.potom ten method ve stejne delce bude mit jeste o nejakej gram min a to je lakavy hlavne pro tebe co?

                        Nrájovec - Profil | Pá 23.12.2016 20:49:16

                        fheavy >> To nebrat. Nazpět ke štíhlým a decentně vyvedeným italským tyčinkám.

                          NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 20:47:49

                          fheavy >> jo já bych vybíral jinde, ale váhově je to fajn. Souhlas.

                            NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 20:46:57

                            fheavy >> to ty feedery ale musíš dát do fenclovky:o))))

                              Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:46:54

                              Colasrumem >> to jo mam toho lite v kombinaci s rareniem 4000 a to je presne to co pises /kombinace s lehkym navijakem/

                                Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:45:32

                                rájovec >> asi tak ,nechme to sumcarum,anebo si je koupime a zalozime diskuzi cilene chytani sumcu na feeder:-)

                                  Nrájovec - Profil | Pá 23.12.2016 20:42:36

                                  fheavy >> S takovou pletenkou a přiměřenou rybou na druhým konci bys podřízl mostní pilíř :-)

                                    NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 20:41:57

                                    fheavy >> pokud je to v kombinaci s lehkým navijákem tak ano, jinak je to fuk. Já mám bomba a spokojenost.

                                      Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:40:27

                                      rájovec >> to mas pravdu 10000 tica cybernetic a 150m 60 kg pletenky bude akorat na xxxheavy chytani,prut zakurtujes ke stromu a ryba se sama utaha:-)

                                        Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:38:29

                                        Colasrumem >> holt kazdej mame radi neco jinyho ,u toho 40g methodu
                                        Kdyz pominu tu rukojet tak mne zajima vaha prutu a tam je ten rozdil apon pro mne danej, u tak jemnyho prutu to povazuju za jeden z hlavnich parametru.