Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

rájovec - Profil | Pá 23.12.2016 20:38:03

fheavy >> váží půl kila, zase cítíš, že máš v ruce pořádnej cajk. A nemusíš koukat na nějaký to deko při výběru navijáku :-)

    fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:30:23

    rájovec >> s tim bych nechytal ani ja,to bylo spis pro ty co si mysli jakej maji hrozne predimenzovanej feeder tak aby videli jak ma vypadat extrem v podani sportexu,nedveu si to vubec predstavit ani na velkyho kapra to by ti 10+ litali po hladine jak na surfu:-)

      rájovec - Profil | Pá 23.12.2016 20:26:54

      fheavy >> já vím že je na sumce, ale je to hrozný bago

        fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:26:03

        Colasrumem >> asi nerozumim,mne to prijde jak kdybych sahl na umely kozy)
        I kdyz to na tech predchozich heavy mam taky.

          fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:25:09

          rájovec >> to byla prdel,to je prut na sumce akorat tam udelali trochu meksi spicku,ovsem to bude asi hodne OZ:-)
          Ale na takovej prut bys mohl dat treba 100kg pletenku nebo 60ku silon:-) :-)

            Colasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 20:23:58

            fheavy >> mě se právě líbí ta kombinace. Korek vpředu je peklo.

              Hurvinek - Profil | Pá 23.12.2016 20:22:30

              falach >> Sluší. Ještě by to chtělo rybu.

                fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:22:27

                Colasrumem >> no ja nevim na modelech HF4208 a XH4208 je vrch z tvrdyho duplonu a spodek z aaa korku u posledni rady exlusive je to z korku ale pro mne tim lip radeji drzim korek nez nejakej cernej cosi:-)

                  rájovec - Profil | Pá 23.12.2016 20:21:37

                  fheavy >> :-) ta tloušťka je hrozná :-)), s tím bych neuměl.
                  U toho methodu je pěkně velký naváděcí oko.
                  edit- ten Turbo Cat je docela levnej na to, kolik se na něj spotřebuje materiálu :-)

                    Colasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 20:18:17

                    fheavy >> jediný co se mi na nich nelíbí je ten korek i před navijákem. Mě se to blbě drží. Ten rapid má pěnu a vypadá to hned líp.

                      fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 20:13:24

                      rájovec >> jo mas pravdu,podle obrazku a transprtni delky je to dvoudil,ale v parametrech ma 3 dily,no a ten lite 330 unas http://www.carpconcept.cz/sportex-prut-exklusive-fe​eder-lite-330cm-40-80gr-51578, je to zmatecny
                      Ale kdyby nekdo zhanel feeder vykostovak nejhrubsiho kalibru tak Sportex turbo cat feeder to je asi
                      Nejbrutalnejsi feeder co jsem videl,jestli to jeste lze nazvat feederem:-)

                        rájovec - Profil | Pá 23.12.2016 19:51:38

                        fheavy >> Já jsem to viděl tady, Lite strana 43 a Method 45. Ten Lite je jasný, ve 330 je dvojdíl, ale u toho methodu mají v tomhle katalogu nějaký chaos
                        http://www.sportex.de/files/sportex-2017-en-web.pdf​

                          fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 19:34:08

                          rájovec >> tady je ten lite 330 tady je to spravne http://www.sportexhengels.nl/feederhengels/lite-fee​der/sportex-exclusive-lite-feeder-330-cm-40-80-gram​?utm_source=adcrowd&utm_medium=retargeting&utm_camp​aign=Web_Productpagina_NL_9152
                          Ale jinde /u nas/je vsude trojdil a jina transportni delka nejaky fopá:-)

                            fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 19:15:35

                            rájovec >> to nevim mozna by bylo neco videt na tom videu co tady nekdo daval.Ja jsem si treba taky myslel a psal tady ze exlusive lite 330/80 je dvoudil a vsude pisou trojdil tak nevim,v ruce jsem tuhle delku nemel.

                              rájovec - Profil | Pá 23.12.2016 18:55:09

                              fheavy >> Němci mají v katalogu u toho methodu 3 díly, ale transport 189cm. Co je správně?

                                fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 18:44:15

                                Colasrumem >> jenom se k nemu dostat,u nas jeste v nabidce neni a na zadnym veletrhu jsem zatim nikdy feedery od sportexu nevidel.

                                  Colasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 18:34:22

                                  fheavy >> no presne takovou gramaz bych bral.

                                    fheavy - Profil | Pá 23.12.2016 18:25:53

                                    Colasrumem >> ted zacli delat novej exlusive method feeder do 40 g ten by mnel byt on !!

                                      Colasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 18:20:34

                                      fheavy >> Sportex