Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nfalach - Profil | Po 26.12.2016 22:02:07

Colasrumem >> Někde to namočím a uvidím :)

    NColasrumem - Profil | Po 26.12.2016 21:58:24

    falach >> makám až do čtvrtka.

      Nfalach - Profil | Po 26.12.2016 21:57:12

      Colasrumem >> Co zítra, makáš nebo jdeš na ryby?

        NWillow - Profil | Po 26.12.2016 21:56:44

        Colasrumem >> Dík.

          NColasrumem - Profil | Po 26.12.2016 21:55:44

          Willow >> dvoupatková

            NLejonardo - Profil | Po 26.12.2016 19:43:36

            RomanS >> :-D ne nefoť ji, ale děkuji :-)

              NRomanS - Profil | Po 26.12.2016 19:42:33

              Lejonardo >> o půl 9váté má dojít kamarád tak ti ji můžu vyfotit s petkou v hlavě :D At vidíš že je poměrně dost tuhá moje bývalá teleskopická mrcha se s petkou prohla až po zem :D

                NLejonardo - Profil | Po 26.12.2016 19:39:53

                RomanS >> :-D už jsem na internetu našel nějaké fotky, tak už ji nemusíš fotit :-), viděl jsem že má design celý černý, já hledám nějakou pěknou ručku s carbonovým propletením :-)

                  NRomanS - Profil | Po 26.12.2016 19:38:37

                  Lejonardo >> že si to ty tak ji udělám :D

                    NLejonardo - Profil | Po 26.12.2016 19:29:37

                    RomanS >> děkuji ti za tip :-)

                      NWillow - Profil | Po 26.12.2016 19:10:25

                      Kdo tady vlastní skyline 3,9/100.Jaký to má očka,jednopatky,dvoupatky??Díky moc.

                        NRomanS - Profil | Po 26.12.2016 19:07:20

                        Lejonardo >> možná mě někteří ukamenují ale mivardi xcelsion net 3,5m poměrně lehká tuhá, za mě spokojenost.

                          NLejonardo - Profil | Po 26.12.2016 19:04:26

                          Čaute chlapi sháním podběrákovou tyč 3 m do 1000 Kč s pěkným carbonovým designem, nemáte prosím nějaké tipy?

                            NLadináč - Profil | Ne 25.12.2016 22:12:53

                            Co nake foto delicky.nebo match?nebylo by

                              Nfheavy - Profil | Ne 25.12.2016 20:03:05

                              Colasrumem >> o nic nejde ja sam sebe vetsinou v akci nefotim:-)

                                NColasrumem - Profil | Ne 25.12.2016 19:57:54

                                fheavy >> tak jsem u nej nasel prd, ale nevadi, treba to nekdy hodi Roman znovu.

                                  Nfheavy - Profil | So 24.12.2016 11:42:10

                                  Colasrumem >> kdyz se podivas na fotky chrenovaka v jeho karte tak to tam najdes myslim strana 6-7,tam si to zvetsis,mne to takhle zkopirovany nejde,nejsou to logicky moje fotky,ale su to celej ja,/je jich tam prave vic z toho podzimniho srazu/
                                  Hezky svatky!

                                    NColasrumem - Profil | So 24.12.2016 10:53:44

                                    fheavy >> škoda, že je to tak malý.

                                      Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 22:13:14

                                      Colasrumem >> tady je vakci mozna hur videt 420/200g sportak na slusne rybe

                                        Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 22:05:01

                                        Colasrumem >> ja treba mam svoje prvni heavy/JVS/ 420/140g uz 10 let
                                        Ma famozni 72 cm uhlikovy spicky ale kratsi heft a tezsi blank,proste uz to neni ono oproti sportakum,ale mam ho rad a nikdy bych ho neprodal letos jsem ho vytahl 2× ,proste nostalgickej prut,ale porad ma lepsi akci nez vetsina dnes vyrabenych levnyvh verzi radoby heavy jako kolky se spickou:-)
                                        V tech dobach vyber takovych prutu moc nebyl a cena byla pres 5 litru !!