Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 18:09:42

Colasrumem >> od koho -maver?

    NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 17:53:52

    fheavy >> jediné co bych ještě chtěl, kouknout na nějaký jemný proutek od nich. Takový picker nějaký.

      Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 16:50:52

      Colasrumem >> u kazde znacky se da vybrat neco dobryho,ale nejde mit vsechno,takze jsem ten vyber zuzil abych v tom nemel gulas,kazdej druhej rok vybirat neco novyho se mne nechce,v tomhle su konzervativnejsi,je fakt ze krom xh jsem za posledni 2-3 roky docela obmenil feeder.vybavu abych uplne neustrnul ve vyvoji,ale ted mam snad na nejakej rok pokoj.

        NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 16:48:47

        skwor >> Taky myslím,že v tom větší rozdíl nebude...

          Nskwor - Profil | Pá 23.12.2016 16:44:47

          Fuldík >> Tak to bude asi skoro stejné... díky.

            NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 16:43:59

            skwor >> Ahoj,já ho používám výhradně na 2''kopytka a banja na hlavičce 2-3g.Chytam ho se šňůrou 0,06mm +návazec FC 0,16-18.Mám ho na okouny,teď jsem ho zkoußel i na zimní tloušťe a taky dobrÿ.

              NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 16:38:45

              černásmrt >> Diky

                Nčernásmrt - Profil | Pá 23.12.2016 16:37:11

                Fuldík >> Je to měkounké, spíše takový delší picker.

                  NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 16:36:19

                  fheavy >> no jasně a proto je super, když má člověk na výběr. Pochopitelně Sportexy nehaním, je to jedna z top značek. Jen mám jiné favority a trochu jiný styl lovu než na jaký jsou dělané. Vím, že jsou kvalitou jinde než Trabucco, ale to jsou i cenou:o))

                    Nskwor - Profil | Pá 23.12.2016 16:35:13

                    Fuldík >> Ahoj, dovolím si mírnou odbočku od tématu. Koukám, že máš Speedmaster 3-12g. Co na něm taháš za nástrahy? Docela jsem o něm uvažoval, ale pak jsem vzal verzi AX 3-14g (ten původní model mám v 10-30g). Díky.

                      Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 16:29:24

                      Colasrumem >> ok to je to samy jak mne se nelibi nekteri taliani,ale treba colmic jsem mel kdysi pujceny od brachy myslim 120g viking s prodluzovacim dilem a chytalo se mne s nim vpoho,hlavni rozdil mezi nama je ten ze si porizuju pruty na delsi dobu a k tem co me sedi
                      mam nejakej vztah.:-)

                        NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 16:26:20

                        černásmrt >> Jak se ti to tubertini jeví,jak moc je to tvrdé? Má zajímavá očka...

                          NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 16:18:51

                          fheavy >> Nic mi neprovedl, jen to nejsou pruty, které by mi seděly. Jsou krásně udělané, určitě kvalitní, ale pro mě uživatelsky nepříjemné. proto jdou mimo mě.

                            Nčernásmrt - Profil | Pá 23.12.2016 16:15:14

                            Ital je Ital, já si mimo Diamonda nadělil i Tubertini Concept TD v 11ft a je to mazel.

                              Nfheavy - Profil | Pá 23.12.2016 16:14:59

                              Colasrumem >> co ti sportex provedl spatnyho?:-)

                                NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 16:02:41

                                Colasrumem >> Tak to já se podívám rád,ale asi fakt nejoblíbenější jsou Italové.Pořidil jsem pod stromeçek kromě Diamondu i Colmic N.A.330 45g.Po vánocích pošlu foto,budou pod stromeček...

                                  NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 15:54:24

                                  Fuldík >> Ani na ně nekoukám, tahle firma jde mimo můj okruh zájmu, stejně jako Sportex nebo SPRO.

                                    NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 15:52:07

                                    Colasrumem >> Ale ty jejich vyšší feederové řady,alespoň podle obrázku nevypadají špatně,akorát mě připadají celkem drazí.

                                      NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 15:43:43

                                      Fuldík >> V pohodě, já jen že je opravdu jedna z mála firem u které se mi nelíbí vůbec nic. Ten Econ tady byl na bazaru taky pěkně dlouho.

                                        NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 15:40:10

                                        Colasrumem >> Fakt jo,nesmíš bÿt tak upjatÿ😀sranda...Ale ty špičky se mě zdají v poho.Pravě že jsem na Visiona zháněl něco jemnějšího a tyto jsou super jemné,jak na stojáka,tak pomalou řeku.Jinak od té firmy jsem v poctatě nic neviděl,kromě Econa 360MH,kterého mám z bazaru.