Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 15:36:37

falach >> A nehází to na most? Na silnici? i když tam by měl vrčák asi rychle:o)))))

    Nfalach - Profil | Pá 23.12.2016 15:31:53

    Colasrumem >> Petr to tam hází. Nic.

      NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 15:26:45

      falach >> Házej to těsně k těm pilířům, ono se tam všechno chytá a hromadí. A nejvíc záběrů bylo tam.

        Nfalach - Profil | Pá 23.12.2016 15:24:48

        Colasrumem >> Tak je supr pocasi ale ani zaber. :)

          NColasrumem - Profil | Pá 23.12.2016 15:19:04

          Fuldík >> Od téhle firmy bych si už nekoupil ani gumičky na pelety. Radši cokoliv od Mivardi než Saenger. Takový tahanice se shitovýma navijákama jako u nich jsem ještě nezažil, reklamaci jsem řešil asi dva měsíce. A nebýt férového obchodníka, který tu značku prodával tak to řeším s těma fašounama do teď.

            Nfalach - Profil | Pá 23.12.2016 14:08:18

            falach >> Ja vim. Ještě sundat obal :))))

              Nfalach - Profil | Pá 23.12.2016 14:07:10

              Tak jsem konečně namočil Mavera.

                NFuldík - Profil | Pá 23.12.2016 11:33:55

                Martin M. >> Z Visiona jsou ty špičky hodně tvrdé,lepší výběr,hlavně jemnější z MS-Range.Jen jsou myslím o chloupek tenší (uź si nemohu uvědomit) a je potřeba je doladit lakem,nebo kanagonem.

                  NMartin M. - Profil | Pá 23.12.2016 2:42:15

                  ronny >> mam jen originalni spicky, co byly s prutem, a mam tam obe verze nabarveni konce. Jinak tam pasuji tyto spicky, jsou jen asi o 5cm kratsi. http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/feederove-spic​ky/spicky-grafitove/feederova-spicka-vision/

                    NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 22:02:54

                    ronny >> Já ho mám pár dnů a ještě nebyl u vody.

                      NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 22:01:20

                      ronny >> tohle jsou originaly obou

                        Nronny - Profil | Čt 22.12.2016 22:01:13

                        Colasrumem >> Hlavně že vůbec jsou. Jak jsi spokojený ze Skyline.

                          Nronny - Profil | Čt 22.12.2016 21:59:35

                          Colasrumem >> Tak to jo, já Skyline nemám. Já jsem tak usuzoval protože když jsi objednám náhradní tak mi přijde v pytlíku Skyline. Stejně je to zvláštní aby originální náhradní špičky byly trochu jiný.

                            NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 21:48:28

                            ronny >> Náhradní možná ano, ale originální co mam na Skyline jsou stejné jako mám originální na Diamondu. Dva roky starý Diamond.

                              Nronny - Profil | Čt 22.12.2016 21:26:43

                              Já mám na Diamondech trochu jiné špičky než jsou náhradní ze Skylinu. Diamond má zbarvení na prvních dvou dílech , Skyline jen na jednom, rozmístění oček je také nepatrně jiné a akce je také trochu jiná. Diamondy mám zhruba 3 roky , nové Diamondy jsou možná jiný, nevím.

                                Nfheavy - Profil | Čt 22.12.2016 21:26:40

                                Colasrumem >> omluva,zase jsem se netrefil:-) :-)

                                  NRomanS - Profil | Čt 22.12.2016 20:42:18

                                  Colasrumem >> A barevně sou špičky k maveru na prvních 2 dílkách špičky nebo jen na prvním ? edit: k diamondu

                                    NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 20:38:11

                                    ronny >> Protože jsou identický, mám jak Diamond tak Skyline třídíl a originální jsou u obou stejné. Takže se nepoužívají náhradní ze Skyline, ale originální jsou společné.

                                      Nfheavy - Profil | Čt 22.12.2016 20:06:43

                                      ronny >> protoze jsou to pocmarani taliani:-)

                                        Nronny - Profil | Čt 22.12.2016 19:26:58

                                        Mám 3x Diamond a mají špičky 3,1mm, náhradní originální neseženeš, náhradní se používají ze Skylinu třídílu, nevím proč to tak Italové mají ale je to tak.