Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

NTacud11 - Profil | Čt 22.12.2016 18:37:32

falach >> jasne koukal jsem do katalogu 😀😀😀😀

    NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 17:11:29

    falach >> má pravdu fakt je to 3.1mm:o))

      Nskwor - Profil | Čt 22.12.2016 16:08:28

      Colasrumem >> Ty mě nějak neuchvátily, ani Foxácké vláčáky ne.

        Nfalach - Profil | Čt 22.12.2016 15:24:22

        Tacud11 >> To víš na 100% ? :))))

          NTacud11 - Profil | Čt 22.12.2016 14:40:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Colasrumem >> Diamond má 3,1mm, dvoudíl skyline má 2,23mm...

            NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 12:07:08

            Ondratdi >> zmerime a uvidime, me se to zda slabsi nez 3mm. Ale pochopitelne se muzu plest.

              NOndratdi - Profil | Čt 22.12.2016 11:43:11

              falach >> podle mě má Daimond 3,1!!

                NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 8:13:48

                falach >> jo

                  NColasrumem - Profil | Čt 22.12.2016 7:46:18

                  falach >> 2.23mm ma diamond i skyline, ty 3mm jsou kuly na ty silny a levny modely. Je jedno jestli je to diamond 3 nebo 2, spicky jsou stejny. To je jen oznaceni, ze je to dvojdil nebo trojdil.:-)

                    Nfalach - Profil | Čt 22.12.2016 7:27:10

                    Colasrumem >> Nevíš průměr špiček na Maver DIAMOND 3 Feeder 360 / 90 gr.? Mají prům. 2,23 nebo prům. 3,10mm.

                      Njá 2 - Profil | St 21.12.2016 20:58:45

                      kubah >> Ty jsem právě myslel, dá se to i na kole, blbě, ale to se mi i trojdíl vozil blbě, pěšky je mi to jedno, a auto je plný vždycky, protože je prostě malý...

                        NColasrumem - Profil | St 21.12.2016 20:45:19

                        já 2 >> u mě spíš nevím, kam bych to dal jak doma tak při transportu. Jinak ta akce bude určitě lepší.

                          Nkubah - Profil | St 21.12.2016 20:43:14

                          já 2 >> nejen o zvyku - ale i přepravních možnostech...

                            Njá 2 - Profil | St 21.12.2016 20:41:33

                            Colasrumem >> Dvoudíl je o zvyku

                              NColasrumem - Profil | St 21.12.2016 20:22:31

                              skwor >> Mě se třeba líbilo pár prutů od Matrixu, ale dvoudíl je nepraktickej.

                                Nskwor - Profil | St 21.12.2016 20:20:20

                                Colasrumem >> Třeba se něco objeví v únoru na výstavě....

                                  NColasrumem - Profil | St 21.12.2016 20:15:02

                                  RomanS >> Tak Diamond je vyzkoušený, tenhle vyzkouším.

                                    NColasrumem - Profil | St 21.12.2016 20:14:35

                                    skwor >> Nepřecházím, mám oboje, ale Trabucco nemá nic jako náhradu za zastaralejší MRX-V. Nevím kdo by je měl na krámu, ale zajímavé rozhodně jsou. Nevím zda ten co je teď prodává má nějakou prodejnu nebo jen Eshop.

                                      NRomanS - Profil | St 21.12.2016 19:36:05

                                      Colasrumem >> Potom zkus nafotit nějaký zátěžový test :) Vybírám nějaké medium a vůbec nevím kam šlápnout...