Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nskwor - Profil | St 21.12.2016 19:36:00

Colasrumem >> Přecházíš z Trabucca na Maver? Co jsem viděl kolegův Diamond, tak bych si jich někde rád osahal víc, to ale asi bude problém.

    NColasrumem - Profil | St 21.12.2016 19:26:03

    Lejonardo >> Ten dvoudíl mi přišel žvejka, tenhle trojdíl je tužší než Diamond, ale jakej je přesně poznam až u vody.

      NLejonardo - Profil | St 21.12.2016 18:16:24

      Colasrumem >> Ahoj, jaký je charakterem ten Skyline? Rychlý/žvejka ?

        Nwanman - Profil | St 21.12.2016 17:35:38

        zdravím nemáte někdo zkušenosti s těmito proutky http://www.feederklub.cz/Prut-Maver-DOMIX-Feeder-42​0-d95.htm ?

          NColasrumem - Profil | Út 20.12.2016 21:41:27

          Maver Skyline 360cm 80g, prumer blanku u rukojeti 12mm.

            Nfheavy - Profil | Po 19.12.2016 20:34:03

            Nachos >> jednou bych te vzal tam kde chytam a asi bys zmenil nazor.

              NColasrumem - Profil | Po 19.12.2016 20:24:06

              Junior2 >> No to už je konkretnější, odpověď. Dík. Já právě hledám něco lehkýho, pevnýho a relativně slabýho.

                NJunior2 - Profil | Po 19.12.2016 20:22:59

                Colasrumem >> Myslim kdyby si ji chtel,tak urcite doveze. Cena je neco okolo2

                  Nfheavy - Profil | Po 19.12.2016 20:22:50

                  Nachos >> to jsou normalni sestavy na dyji,a jsou tam urcity mista kde je i 35 malo,a to nekecam.na mista kde jsou ostrovy slavicek se zacina kdyz uz ne kmenem tak par metry sokovky minimalne 0.50 a to je fakt hranicni,ortodoxni kaprari treba na jezere pouzivaji sok 0,70,
                  To neni sranda kdyz zdolavas velkou rybu a po 15 min. mas najednou urizlou celou montaz i s rybou
                  jenom proto ze na to nejses pripravenej.

                    NColasrumem - Profil | Po 19.12.2016 20:18:33

                    Junior2 >> No vždyť to jeden vozí pro druhého, to vím, ale tuhle v nabídce nemá, šlo mi řádově o cenu. Já mam ručky od Trabucca a pohoda.

                      NJunior2 - Profil | Po 19.12.2016 20:14:26

                      Colasrumem >> A dá se sehnat i u Fandy Koubka

                        NJunior2 - Profil | Po 19.12.2016 20:13:59

                        Colasrumem >> Dováží. Franta Hanáček.

                          NNachos - Profil | Po 19.12.2016 20:12:27

                          fheavy >> to jsou sestavy na rozvodněný Dunaj :)

                            NColasrumem - Profil | Po 19.12.2016 20:06:31

                            Junior2 >> On to stejně nikdo nedováží, tak je to fuck.

                              Nfheavy - Profil | Po 19.12.2016 19:51:54

                              Nachos >> sorry uvedu ha pravou miru,od cca kvetna na rece pouzivam kmen
                              Min.25 max.35 a k tomu by mnel byt primeteny navazec napr kmen 25-nav.20,22 dal 28-25, 30-26,28
                              Nemel by tam byt velky nepomer,u tech silnejsich kmenu to nekdy kombinuju s pletenkou.

                                NNachos - Profil | Po 19.12.2016 19:47:23

                                fheavy >> kmenu dávám tak 5% podílu na množství záběrů...návazec udělá hodně to jo ,ale kmen si myslím že opravdu ne..třeba se pletu

                                  NJunior2 - Profil | Po 19.12.2016 19:44:07

                                  Colasrumem >> Dobrá byla.😉

                                    NColasrumem - Profil | Po 19.12.2016 19:43:08

                                    Junior2 >> Vypadá hodně dobře, kolik byla cena?

                                      NJunior2 - Profil | Po 19.12.2016 19:42:14

                                      Colasrumem >> Ano

                                        NColasrumem - Profil | Po 19.12.2016 19:41:16

                                        Junior2 >> To je ona?