Fan klub feederů Maver

Diskuse pro příznivce feederových prutů Maver
Autor diskuse: Colasrumem - Profil , 8.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: milans14 Profil

Nfheavy - Profil | Po 19.12.2016 18:55:58

Colasrumem >> nic proti 0,14.ale zalezi kde chytas,tam kam chodim bys s 0,14 nemel co chytat tam bys ses jenom dival na obrazne receno vátou šnúru/silon/ pri jakekoliv slusnejsi rybe:-)
Moje heavy nebo media nevypadaji zrovna jako nasady od krompace spis naopak.

    NColasrumem - Profil | Po 19.12.2016 18:30:17

    fheavy >> Tam nešlo o modelovej příklad, ale o video s určitým prutem. Jinak na kmen 0.14 chytám na Bombu zcela běžně:o))) Vlasec 0.25 a víc je vhodný už jen na násadu od krumpáče.

      Nchřenovák - Profil | Po 19.12.2016 18:21:20

      Colasrumem >> Ten proutek 9 a10ft se mi libí☺

        Nfheavy - Profil | Po 19.12.2016 17:39:19

        Colasrumem >> tam bych mohl chytat ryby i s winklepickerem na kmen 0,14
        To je chytani skoro jak ve vetsim bazenu fakt modelovej priklad:-)

          Nfheavy - Profil | St 14.12.2016 6:18:12

          KOVKA1 >> každý prut si najde svého majitele,hlavne ze ti něco vyhovuje a drzi.

            NKOVKA1 - Profil | Út 13.12.2016 21:49:19

            fheavy >> ahoj,teď používám master carp lc od gábora ve 4,20m ten drží jak hrom,dávám mu co proto pří dlouhých náhozech,ten je snad nezníčitelný.Jsem s ním max spokojen

              Nchřenovák - Profil | Út 13.12.2016 18:54:50

              Nachos >> Jsem jenom zvědavej☺

                NColasrumem - Profil | Út 13.12.2016 18:54:21

                chřenovák >> něco dělají, ale jestli to někdo bude dovážet, to nevím.

                  NNachos - Profil | Út 13.12.2016 18:44:39

                  chřenovák >> ahoj Romane :)) francouzský jedy už ti nejedou? :))

                    Nchřenovák - Profil | Út 13.12.2016 18:34:14

                    Colasrumem - >> Ma Maver nějaka krmča?

                      Nchřenovák - Profil | Út 13.12.2016 17:19:30

                      skwor >> Měl tam 70g krmítko

                        Nskwor - Profil | Út 13.12.2016 16:02:57

                        chřenovák >> Jaká je gramáž doho třímetru?

                          Njak41 - Profil | Út 13.12.2016 9:26:44

                          Ondratdi >> Middy 3g je nejlepší feeder! Mám bohužel jen dvě( Až někoho konečně napadne ho okopčit, tak má vyděláno!

                            NColasrumem - Profil | Út 13.12.2016 7:39:15

                            Martin M. >> To už jsem slyšel na začátku podzimu, že prý to Maver zadal vyrábět jiné firmě. Já bych tomu i věřil, po včerejší sz.

                              NMartin M. - Profil | Út 13.12.2016 0:06:09

                              Colasrumem >> jak jako novy vyrobce?