Kam na sumečky americké v jihočeském kraji?

Zdravím. Znáte nějaký revír, na jihu Čech, kde se vyskytují tito nenasytní vousatci? Děkuji předem za Vaše tipy

NRybář_na _baterky - Profil | Po 28.11.2016 21:25:16

Ještě mě napadlo, jestli někdo nemáte tip kam na ně v Praze tam občas jezdím... :)

    NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 20:58:52

    drvoštěp >> :-)))Kdyby měl svůj rybník a dostali by se mu do něj,tak by pochopil-snad...-)

      Ndrvoštěp - Profil | Po 28.11.2016 20:54:43

      TEZAR >> U nás na pár vodách katastrofa.A až to zase zjistí jeden jejich obhájce že jsem proti nim tak mě umínusuje ;))

        NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 20:52:19

        drvoštěp >> To je dobře.Je z těch kádí vidět,že to bylo potřeba.

          Ntoughpower700 - Profil | Po 28.11.2016 20:51:35

          Takira >> :) Díky

            Ndrvoštěp - Profil | Po 28.11.2016 20:47:41

            TEZAR >> To je od nás z výlovu Barbory.Mára s jeho ženou třídili zrno od plev.A dělali to důsledně.

              NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 20:44:26

              drvoštěp >> Já bych si nevěděl rady co s nima...-)))

                Ndrvoštěp - Profil | Po 28.11.2016 20:41:41

                TEZAR >> Né, měl je na starost.Jsem ho pozoroval ;)))

                  NTEZAR - Profil | Po 28.11.2016 20:39:50

                  1Mara >> Ty jo! To vysazuješ?-)))))))))))))))))))

                    Ndrvoštěp - Profil | Po 28.11.2016 20:36:09

                    1Mara >> Já viděl tři ;)))

                      N1Mara - Profil | Po 28.11.2016 20:26:42

                      Takira >> No takovéto kádě jsme měli dvě :-)))

                        NTakira - Profil | Po 28.11.2016 20:25:06

                        1Mara >> Už je vidím v udírně a na pekáčku

                          N1Mara - Profil | Po 28.11.2016 20:15:23

                          Rybář_na _baterky >> tady je máš a je jich asi přes dva metráky :-))

                            NTakira - Profil | Po 28.11.2016 20:13:17

                            toughpower700 >> Bez záruky, ale nedávno mi jeden člen RS tvrdil, že jsou tady někde poblíž Stoda, taková prdel, v mapách to asi dohledám. Dej mi trochu času. Ale jak to je v realitě netuším, nebyl jsem tam. Jo, už vím, padlo tam jméno Zemětice, Čelákovy, něco takového. Takže Merklínka.
                            Hlavně mi potom nenadávej

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 28.11.2016 20:05:35

                              Rybář_na _baterky >> Kdybys popojel až do východních Čech, tak Ti tip dám. :-)

                                Njá 2 - Profil | Po 28.11.2016 20:00:10

                                Takže někde na prachaticku, budějovicku nic?
                                Chci je jen jíst....

                                  NFlying trout - Profil | Po 28.11.2016 19:58:55

                                  retrívr >> Ale asi nechceš jet od vás až na jih, na Labi a jeho ramench budou a blíž .. uiž jsem mu poradil, třeba se tam dostane a chytí, splní svůj cíl.

                                    Ntoughpower700 - Profil | Po 28.11.2016 17:24:29

                                    To jsem ještě nechyt (tedy možná že je to podle toho co se píše dobře :D). Na Plzeňsku to asi nikde nevegetí, co? :)

                                      NMalejzub - Profil | Po 28.11.2016 16:50:13

                                      Klidně vyraž na otavu, už se tu taky objevujou letos zatím jen 4 kusy.

                                        N1Mara - Profil | Po 28.11.2016 16:08:54

                                        Rybář_na _baterky >> počkej si až budeme lovit opět u nás našì Barču, což bude za dva roky a dojeď si pro ně i s náklaďákem. Velikost cca 10-30cm. A tak cca 2metraky si jich odvezeš 😉