Kam na sumečky americké v jihočeském kraji?

Zdravím. Znáte nějaký revír, na jihu Čech, kde se vyskytují tito nenasytní vousatci? Děkuji předem za Vaše tipy

NPvl - Profil | Po 28.11.2016 15:59:30

Rybář_na _baterky >> 15:41:11 Neboj , nezní to tak !

    Nretrívr - Profil | Po 28.11.2016 15:57:14

    hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 28.11.2016 13:14:17 >> To máš asi pravdu, je to mlaďák, tak moc neví. Mám doma taky takovýho 9 roků, rybář fanatik každým coulem. Taky chce chytit, tedy proto, že ještě toho sumečka nechytil. Já s tím mám problém, protože jsem mu to letos nepomohl splnit. Jsem z Krkonoš a na sumečky všude dost daleko, tedy pokud já vím. Tak asi tak.

      NRybář_na _baterky - Profil | Po 28.11.2016 15:43:51

      Jinak jsem samozřejmě schopen za nimi popojet, to není problém...

        NRybář_na _baterky - Profil | Po 28.11.2016 15:41:11

        Kdybych napsal, že je budu pouštět tak bych kecal... Nemám v plánu tento druh na revíru zlikvidovat, ale určitě by nějací do udírny šli. Sám jsem si jich několik nachytal na Labi a pár jich do udírny šlo a chutnali mi, samozřejmě je nikam dávat nebudu, páč vím jakej je to svinec, když se v revíru přemnoží, to pak nic jinýho chytit nejde... Nechci aby to znělo jako, že jsem masař, protože víc jak 80% ryb pouštím, ale u sumečka to je jiný a věřím, že většina rybářů by byla ráda kdyby si na těch revírech mohli chytit něco jinýho než sumečky... Budu rád za všechny tipy co mi sem dáte...

          Nantony - Profil | Po 28.11.2016 15:29:15

          milanpindryc >> oslov mého kamaráda pod nickem Vaša, ten o Medkových rybnících ví dost.

            Njarda85 - Profil | Po 28.11.2016 15:27:18

            milanpindryc >> Čau co si pamatuji z minulého roku tak tenhle druh se hodně vyskytoval v Kroměříži na Medkoveych rybníkach,bylo jich tam opravdu hodně, ale nevím co tenhle rok.

              Nmilanpindryc - Profil | Po 28.11.2016 14:23:04

              Co v MRS? nejaky tip?

                NFlying trout - Profil | Po 28.11.2016 13:51:21

                Vespula >> Pokud nechceš za rybama popojet :)

                  NVespula - Profil | Po 28.11.2016 13:30:35

                  hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 28.11.2016 13:27:17 >> Škoda, udírna zůstane studená.

                    NFlying trout - Profil | Po 28.11.2016 13:27:17

                    Vespula >> Právě že tak dole ne, spíš kolem Tábora, Soběslav ...

                      NVespula - Profil | Po 28.11.2016 13:19:27

                      hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 28.11.2016 13:14:17 >> Jestli máš typ v okolí budějek tak dej vědět. Udírnu mám celkem velkou :-).

                        NFlying trout - Profil | Po 28.11.2016 13:14:17

                        retrívr >> Když mi napíše co s těma rybama má v plánu, zejména uvede zabití a udírnu, tak mu mile rád dám stoprocentní typy :) Aby to nechtěl někam dávat atd ...
                        Dále je jih velký pojem, Krumlov až Písek je cca 100 km.

                          NPr3v1t3k - Profil | Po 28.11.2016 12:30:35

                          marmyš >>

                            Nmarmyš - Profil | Po 28.11.2016 12:27:31

                            Pr3v1t3k >> Je zajímavé,že ty když něco napíšeš,tak to stojí za to.

                              NPr3v1t3k - Profil | Po 28.11.2016 12:25:55

                              marmyš >> Pokud jsou Jižní čechy někde poblíž Vysočiny, tak proč ne?

                                Nmarmyš - Profil | Po 28.11.2016 12:01:46

                                Rybář_na _baterky - >> Dej si do profilu aspoň okresní město. Možná jsi z Domažlic,tak ti nebudu radit revír na Vysočině.

                                  Nretrívr - Profil | Po 28.11.2016 11:57:25

                                  Protoře jsem z jiného kouta republiky, tak neporadím ale co tu v těch třech kusech čtu, tak jste mu kluci moc nepomohli a myslím, že těžko získá nějakou důvěru v místní pokec. Tak asi tak.Třeba mu někdo i poradí.Nic víc, nic míň.

                                    NPr3v1t3k - Profil | Po 28.11.2016 10:56:10

                                    Já nějak nevím, jestli už v názvu není něco neřešitelného..

                                      NFlying trout - Profil | Po 28.11.2016 10:33:17

                                      Rybář_na _baterky - >> Co s nima máš v plánu?

                                        NPetr 72 - Profil | Po 28.11.2016 10:28:18

                                        Kup si baterky a jdi k vodě a třeba najdeš.