- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kukurice cerstva nebo zkvasena?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NPiškothonza - Profil | Pá 21.10.2016 18:31:09
NŠlapeto - Profil | Čt 20.10.2016 22:59:54
NPiškothonza - Profil | Čt 20.10.2016 19:12:15
Nsplavek - Profil | Čt 20.10.2016 19:02:18
NRockwell - Profil | Čt 20.10.2016 17:35:07
Za sebe můžu říct, že na zákrm, ale i na chytání neznám nic lepšího.
Za pár korun mám velké množství krmení, které hlavně funguje. Jistě, nefunguje pokaždé, ale má daleko větší úspěchy než třeba pelety. A rozdíl v ceně je neuvěřitelnej.
Takže kvašenou KUKU určitě ano, mám teď naloženou cca 4 měsíce, na hladině super škraloup z bůhví čeho, smrad jako prase, ale ryby na to reagují a to je hlavní.
Jezdím na soukromáky a když si na velice vytížené vodě a na krátké vycházce zakrmím tímto, mám za jeden den víc úspěchů než chlapi, co tam sedí týden.
NFishky - Profil | Čt 20.10.2016 16:43:16
NWillow - Profil | Čt 20.10.2016 16:39:58
NFishky - Profil | Čt 20.10.2016 15:39:38
Nmolca - Profil | Čt 20.10.2016 15:29:14
NHasakJarda - Profil | Čt 20.10.2016 15:23:42
NPvl - Profil | Čt 20.10.2016 15:11:03
NRK - Profil | Čt 20.10.2016 14:56:29
Si představ, že Fishky mi odpoví a pak si mě hodí do ignoru. To je odvážné-:)
NWillow - Profil | Čt 20.10.2016 14:34:26
NFishky - Profil | Čt 20.10.2016 14:22:42
"pragmatický, zaměřený k praktickému užitku, prospěchu. „Pravdivé je to, co je užitečné.“ - toliko praví teta Wikipedie, takže kvašená kuku dá kukuřici tak trochu jiný rozměr. Zažil jsem závody, kde jsem nechápal, jak to parták dělá, že mě tak neskutečně válcuje, ale neskutečně. No a pak koukám a my jsme si omylem prohodili při vykládání věcí kýble. Měl mou kvašenou kukuřici... a měl jsi ho vidět, když jsem mu řekl, že bych ji rád zpět :))))
NRK - Profil | Čt 20.10.2016 14:09:11
A jinak storry píšeš ty. Procenta, DNA, potravní návyky,mezi židličkou a pruty. Ty zas dneska řádíš-:)
Ty furt píšeš všeobecna a zatím jsi nechytal ani na feeder.-:)Dokup pruty a něco ze sebou dělej kámo..........
NFishky - Profil | Čt 20.10.2016 13:57:12
NRK - Profil | Čt 20.10.2016 13:31:56
NxDanielS - Profil | Čt 20.10.2016 13:14:37
NxDanielS - Profil | Čt 20.10.2016 13:13:45
NRK - Profil | Čt 20.10.2016 13:13:37
NxDanielS - Profil | Čt 20.10.2016 13:11:05
NRK - Profil | Čt 20.10.2016 13:06:01
Kdybych tam viděl nějakej markantní rozdíl, tak by ho asi viděli i jiní a na nekvašenou už by nikdo nechytal. Ale řeč byla o bondulce, tedy sladké kukuřici z plechovky a ta je ideál, tak jak je....
Ale ono je těžké striktně říct, co je nej. Jsou tu různé vody, obsádka ryb, momentální přijímání potravy všeobecně, ruce a hlava rybáře, roční období, teplota, hloubka, přirozená potrava atd.atd. Plno proměnných. Prostě , krmil jsem na Labi kolínkama, protože jsem tenkrát na návštěvě u tchána nic jiného neměl. Zažil jsem něco extra, cejni, kapři, líni, sumečci američtí. Prostě rybačka jedna báseň.
Od té doby jsem je nepoužil, protože vím , že jsem to prostě tenkrát trefil. Ne , že by kolínka nebyla dobrá, ale tohle jsem zažil i s žížalama, kukuřicí, houskou atd. Prostě jsem se terfil do braní ryb a možná i do ,,chuti", kdo ví a nebo tam někdo s těma kolínkama chodil krmit a nebo a nebo......
Prostě jsem pragmatik. A čím déle chytám a mám tedy více možností srovnání, tak tím větší.
Tím neříkám, že na závodech ti to v součtu za rok neudělá tohle laborování nějaké bodíky navíc, ale v rekreačním podání, kdy nejsi u vody celej den 3x v týdnu, tak bych to nepřecenoval. Radši se fakt zaměřím na jiné věci.............
NFishky - Profil | Čt 20.10.2016 11:21:56
NRK - Profil | Čt 20.10.2016 9:42:05
Prostě to jsou debaty o ničem............
Nchendler - Profil | Čt 20.10.2016 8:43:53
Nbrčál - Profil | Čt 20.10.2016 7:49:10
NMartian - Profil | Čt 20.10.2016 7:44:59
ale jinak proc bonduelku? na tohle mas lepsi klasickou kukurici, krmnou... kdybys mel nakladat bonduelku do sudu, tak to by ses asi prohnul :-D
Njarda85 - Profil | Čt 20.10.2016 7:38:50
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










