Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

NColasrumem - Profil | St 20.2.2019 11:11:16

Erva >> Po pravdě jsem ty vyšší řady Daiwy všechny v ruce neměl, mám firmy trochu zaškatulkované. Pokud budu chtít naviják na feeder nebo vláčku vezmu Daiwu nebo Ryobi. Pokud budu chtít kaprový je pouze jediná rozumná volba Shimano. Kamarád koupil Basie a po první rybačce je vyměnil za Technium Mgs. Ale je to jen můj názor a rozhodně je to velice individuální u každého z nás.

    NMr.Doctor - Profil | St 20.2.2019 11:11:09

    Colasrumem >> Neber ten příspěvek zase až tak vážně.....my se tady s Lukášem už párkrát takto ohledně Ultegry špičkovali, to je víceméně naše osobní záležitost, dneska jen nejspíš nemá svůj den, to se tak stává..... jinak souhlasím, v té cenovce je to jak píšeš.

      NErva - Profil | St 20.2.2019 11:10:44

      Colasrumem - Tak naprostý souhlas , carp navi Shimano , přívlač Daiwa , mohu potvrdit a osobní zkušenost , mám na přívlač jak Certate , tak Exist a jediná co by mohla konkurovat od Shimana je Stella , ale tady je cena někde jinde ...

        NStrop 330 - Profil | St 20.2.2019 11:10:42

        Carplounge >> zdar krásný motadla kolik si za ně dal? Klidně sz díky

          NColasrumem - Profil | St 20.2.2019 11:06:19

          Mr.Doctor >> já jen že tady pochybuješ o tom, že Ultegra udává směr. Ano udává, pochopitelně ve své třídě. Daiwa má zase super přívlačové navijáky.

            NMr.Doctor - Profil | St 20.2.2019 10:55:27

            dukin >> :-)))) Když už nevíš kudykam, tonoucí se stébla chytá..... hezký zbytek dne :-))

              NErva - Profil | St 20.2.2019 10:52:08

              Colasrumem - Dovolím si tvrdit že Ultegra za 3500 kč hravě strčí do kapsy i Daiwu Tournament za bezmála 10 tis , to je chrastidlo jaké svět neviěl .....

                Ndukin - Profil | St 20.2.2019 10:51:19

                Mr.Doctor >> A ty z kterých ti leze elox z cívky jsi taky poslal zpátky? Jsme ti to s Pavlem ani neříkali.
                Tvoje motají dobře jenom kvůli převodu, otázka je jak dlouho.
                Vůbec si nevšímej mých příspěvků, nereaguj na ně fakt na takové kecy nejsem zvědavý. Díky.

                  NMr.Doctor - Profil | St 20.2.2019 10:40:55

                  Colasrumem >> To fakt nedokážu posoudit, já tyto řady v ruce snad ani neměl, třeba máš pravdu...

                    NMr.Doctor - Profil | St 20.2.2019 10:39:14

                    dukin >> Ty jsem poslal zpátky, to moc dobře víš, nechápu tedy tu souvislost....a předražené mrdky? To záleží na úhlu pohledu, žádné Shimano netočí tak, jak ta Daiwa, sám jsi to přiznal.........no, asi ses špatně probudil, budiž ti odpuštěno :-))

                      NColasrumem - Profil | St 20.2.2019 10:38:38

                      Carplounge >> Jasně že budou, navíc jsou krásný.

                        NCarplounge - Profil | St 20.2.2019 10:35:15

                        Čau Borci tak jsem sehnal ultegry ci4 XSA 5500 a 4500, na 10 ft pruty budou myslím že ideál.

                          NColasrumem - Profil | St 20.2.2019 10:33:08

                          Mr.Doctor >> Ultegra ve své cenovce 3500kč nemá konkurenci. V té ceně má Daiwa jen hnoje s chodem a vibrací rotoru jako traktor.

                            Ndukin - Profil | St 20.2.2019 10:32:31

                            Mr.Doctor >> Ty Martin přestaň mě srát tady na to nikdo není zvědavý. Pis si jinam. Vůbec nevíš co tady řeším. Starej se o svoje předražené mrdky se špatnou barvou a nekvalitní povrchovkou. Nazdar

                              NMr.Doctor - Profil | St 20.2.2019 10:30:40

                              CT Timata >> To fakt nevím, já ty nižší řady neznám....píšu podle toho, co jsem si sám doma rozebral...

                                NCT Timata - Profil | St 20.2.2019 10:23:55

                                Mr.Doctor >> daiwa až na whisker, ta s tým plastovým valčekom v rolnicke si môže konkurovať ultegre.

                                  NMr.Doctor - Profil | St 20.2.2019 9:59:24

                                  dukin >> To není možné, nevěřím.....takový TOP navi, ULTEGRA, a nemá ložisko v rolničce ?? Daiwa se má tedy co učit, ta tam ještě stále sere pro jistotu dvě....no, jdu je rozebrat, ložiska ven a dám tam jen silonové pouzdro, ať to mám podle trendu, Ultegra dneska přece udává směr... :-)) Ultegra forever.

                                    NPeter94 - Profil | St 20.2.2019 9:49:27

                                    dukin >> urcite nie.proste to bolo zamerne spravene.

                                      NPvl - Profil | St 20.2.2019 8:10:47

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.2.2019 22:05:46 >> 22:05:46 .. mmmm vypadá to epesně

                                        Ndukin - Profil | St 20.2.2019 6:53:12

                                        Peter94 >> Ahoj a není možné že to třeba bylo u prvních vyrobených kusů?
                                        Ty Ultegry nejsou moje ale od kámoše a na servis byly pouze jednou.

                                          Červené karty: Matyášek