- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
boilies Elner baits
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Vladk - Profil | Po 3.12.2018 18:44:43
Jak vidno, za dva roky se nikam nepohnul. A neni se cemu divit, delat zradlo ktere je stejne jako vsude jinde za stejnou cenu. Pak kazdy radsi bere jistotu.
Pjutr - Profil | Po 3.12.2018 17:51:00
VENTO - Profil | Pá 13.1.2017 22:48:04
Vzhledem k tomu, že to k němu domů mám pár kilometrů, jsem si po předchozí telefonické domluvě pro ni zajel osobně. Nikdy před tím jsem ho neviděl a ani jsem o něm neslyšel. Objevil jsem na něj odkaz náhodou zde na Mrku v diskuzi o carbonových kobrách.
Byť v neděli, mi vše ochotně předvedl, nechal mne si zaházet jeho boiliesem 20mm.
Na to, že jsem ji neměl v pořádně v ruce a teprve si musím zvyknout, byly mé hody uvedenými 20 mm boilísky, jednou rukou kolem 100 m a více. Měřeno na mapách seznamu. Kam to bude lítat s 24 mm se nechám překvapit až se oteplí a vyzkouším to.
Mohl jsem si vybrat z cca 20-ti připravených kober a taky jsem si vybral.
Nemohu proti němu říct nic negativního, příjemný mladý muž, který o rybařině také něco ví.
Nechci mu dělat reklamu, ale kobra mne velmi mile překvapila svou lehkostí, netypickým materiálem a dokonalým zpracováním.
Jím deklarovaná hmotnost je přesná, doma jsem ji převážil a má přesně 98 g, je zkrátka opravdu lehká.
Jen pro srovnání mám z dřívějška 3 kobry a ty jsem převážil taky .
- Gardner skorpion stick 22 mm - váha 193 g
- Fox Rangemaster 24 mm - váha 193 g
- Osprey Airstick 20 mm - váha 204 g
Takže má opravdu poloviční váhu jak ostatní a k váze originál karbonové to už nemá daleko, cca 40 g, jak která carbonka.
Tvarem je téměř shodná s vnadící kobrou Carp ´R´ Us Carbon Sky Sword MKII, cenový rozdíl více než 2000.-Kč a to si myslím, že za to těch 40 g navíc stojí. A opravdu je proti carbonové znatelně méně hlučná. Sám jsem půjčenou carbonovou zkoušel házet, je to fakt bomba, ale ten finanční rozdíl byl pro mne rozhodující.
Celkově tento jeho výrobek mohu hodnotit velmi kladně a za ty prachy mohu jen doporučit.
Co se týká jeho boiliesu, tak nemohu sloužit, nikdy jsem na to nechytal a zatím ani nehodlám. Mám zásobu jiných značek.
Nicméně jako někteří zde, bych však kvalitu a cenu neodsuzoval. Zvláště když někteří přispěvatelé kritizují aniž by výrobek vyzkoušeli. Nemohu přece tvrdil že je dobrý nebo špatný, když o tom nic nevím. Co se týká ceny za jeho koule, bych některým doporučil se podívat na výrobky většiny našich i zahraničních výrobců a zjistili by, že je mají i daleko dražší než 349.-Kč za kilo a jde o průměrnou kvalitu..
Na druhou stranu jsou i levnější, ale kdo z nás ví jaké suroviny používá a jestli tomu cena odpovídá.
Konec konců nikdo nikoho nenutí si je kupovat.
Faktem je, že na trhu to bude mít těžký, protože dnes vyrábí boilies (v úvozovkách) každý kdo má v pr..li díru.
-bedna- - Profil | Pá 13.1.2017 20:15:29
Palio - Profil | Pá 13.1.2017 19:59:22
BigHany - Profil | Pá 13.1.2017 18:05:14
-bedna- - Profil | Pá 13.1.2017 17:14:13
Na to abych mohl koulís prodávat,jsou pořád moc levný.:-)
Jablonecký rychlík,je minimální cena,za kterou jsem ochoten o výrobě začít uvažovat.:-):-):-)
Palio - Profil | Pá 13.1.2017 16:30:23
drvoštěp - Profil | Pá 13.1.2017 16:20:42
cechura09 - Profil | Pá 13.1.2017 16:06:33
Aspoň se mu na to vlákno o koulích nepráší a nezapadlo.........................:)
RK - Profil | Pá 13.1.2017 16:05:42
cechura09 - Profil | Pá 13.1.2017 15:53:06
agig - Profil | Pá 13.1.2017 15:41:20
-bedna- - Profil | Pá 13.1.2017 15:39:24
Ale koule chytat budou taková věc snad pokazit ani nejde.Když si vemu z čeho dělám koulís já a fungujou.:-):-):-):-)
RK - Profil | Pá 13.1.2017 15:23:27
Bez lepku, bio a opravdu vyvážené? A ještě bys tomu věřil. To je totiž nejdůležitější-:)
agig - Profil | Pá 13.1.2017 14:34:30
cechura09 - Profil | Pá 13.1.2017 14:17:52
To že má drachší výrobu, nemá zmáklej marketing, cenotvorbu pro distribuci a VO nemá smysl řešit.
Já ty jeho koule vyzkoušený nemám ale pokud jsou dobrý 350 není špatná cena.
Hovno za stejný peníze umím aji na MIKa...........:)
agig - Profil | Pá 13.1.2017 14:09:43
cechura09 - Profil | Pá 13.1.2017 14:00:06
Já bych mu to neshodil, dokud jsem to nezkusil...........:)
agig - Profil | Pá 13.1.2017 13:52:41
ebselektro - Profil | Pá 13.1.2017 13:10:05
Kde to žije - kaprařina
6:33Krátkodobá kaprařina x 9904
6:27ATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeHarrison - vše o této značce 3721
NeÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeKyjský rybník, Džbán 50903
NeFanclub značky Shimano 16387
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoLabe fishing store 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










