Výběr soukromého rybníku | MRK.cz

Výběr soukromého rybníku

Ahoj, poraďte s nějakým pěkným soukromým rybníkem o velikosti min. 10 ha a slušnou zarybněností větších ryb. Jsem z Českých Budějovic, takže by mi vyhovoval rybník tak do 100 km, ale nebráním se i vodám o větší vzdálenosti. Krásným příkladem je Dešná u Jemnice kam rád jezdím. Paradní voda i rybačka, ale nechci furt jezdit na stejné místo. Budu rád za všechny tipy.
Autor diskuse: Deetroid - Profil , 20.5.2016 kaprařina - revíry, cestování

Ndrvoštěp - Profil | Ne 22.5.2016 17:40:07

Vavry >> Tak zkus rybářský ráj Nechranice

    NVavry - Profil | Ne 22.5.2016 17:09:42

    Ahoj chtěl bych taky někam vzít rodinku na vikend,ale mám roční holčičku,takze bych potreboval něco s chatkou u vody.. Nejlépe okolí severních cech.. Zkoušel jsem něco hledat,ale nic podobného jsem na severu nenašel,takze budu muset jet asi dál,ale aby to zase nebylo 300km.. Předem díky za rady

      NLaV. - Profil | Ne 22.5.2016 16:31:49

      tuzemak - ... tak jestlito byl študent a bylo to v máji tak stejně na ryby neměl ani pomyšlení a nahodil nejpíše udičku na úplně jinou rybičku...hihihi...a v tom případě 170 h čekání není až tak moc...

        NrhinitisX - Profil | Ne 22.5.2016 13:51:00

        tuzemak >> Jestli tam vůbec měl nahozeno :-)))

          Ntuzemak - Profil | Ne 22.5.2016 13:32:50

          rhinitisX >> ne den,pry kolem 170 hodin,asi nějaky študent.D

            NrhinitisX - Profil | Ne 22.5.2016 13:18:20

            tuzemak >> kam vlezu, tam na tebe narazím :-)) na Tovačově byl někdo den bez záběru ? nevěřím :-)))))

              NLaV. - Profil | Ne 22.5.2016 13:06:24

              Když se již sem vložilo několik přímých nabídek na návštěvu některého z krásných Českých koutů přírody s vodou a života v ní a okolo ní přidávám i já svůj návrh na revír: Sportovní revír - Jezera Štít ( a jsou to skutečně jezera v množném čísle - podrevír A, B a C jsou samostatné vody a každá je jiná a s jiným režimem - mají i facebook, ale protože jsem dřívěji narozen a neumím sem vložit fotku, kterou nemám ve svém mobilu tak se odvažuji sem vložit okopírovaný odkaz na fotku ( jestli jsem to nepokazil měl by to být krásný lín ... ) ...


              https://www.facebook.com/SportovniRybolovJezeroStit​/photos/pb.120411241446653.-2207520000.1463914836./​611852832302489/?type=3&theater

                Nmegalodon - Profil | Ne 22.5.2016 12:55:16

                Nemáte někdo odkaz na web těch Čáslavic? Nikde ho nemůžu najít a když už najdu, tak je nefunkční.

                Mimochodem, neznáte někdo z osobních zkušeností rybník Příseka kousek od Jihlavy?

                  NLaV. - Profil | Ne 22.5.2016 12:15:54

                  okolo Hadiny v Humpolci jezdím docela často a láká mě to občas vyzkoušet, ale nakonec stejně většinou skončím v nejbližším okolí třeba i jen na pár hodin ( jako vřera od 18 -h. do 02.00 ) ale všude je krásně v té naší malé hezké zemi mezi kopci... kde si člověk najde kout bez lidí (hihihi ) a kouká na vodu a nebe a poslouchá hlasy přírody....

                    NFalkec - Profil | Ne 22.5.2016 11:30:35

                    Deetroid >> zkus Hadinu v Humpolci....

                      NKondrakar - Profil | Ne 22.5.2016 11:15:00

                      Deetroid >> Za málo :-))) já na to koukal loni asi dvakrát, když mi kámoš vytáhnul na soukromák, abych věděl co a jak.

                        NDeetroid - Profil | Ne 22.5.2016 9:46:45

                        Hledal jsem hodně na netu, ale na osobní zkušenosti vás všech to nemá. Takže budu rád za každý názor. Jak jsem psal, už několikrát jsem byl na Dešné a takovýto revír mě baví. Nicméně chce to změnu. Koukal jsem na Šebkův rybník, ale je to prcek, i když dle jejich stránek bude zarybnění asi hodně veliké. Lákala mě tam ta vyza, ale nedovedu si představit kdybych jí zahák :-)) Na to jezero Dělouš už jsem taky koukal-je nádherné, ale přeci jen 250 km už je trošku dálka.

                          NDeetroid - Profil | Ne 22.5.2016 9:39:06

                          arnošt >> Už jsem o jezeru Jaroslav slyšel, ale popravdě jsem si na něj vůbec nevzpomněl. Vypadá moc dobře.

                            NDeetroid - Profil | Ne 22.5.2016 9:37:14

                            Kondrakar >> Já ten seznam kdysi měl, ale teď jsem ho zaboha nemohl najít, tak jsem musel založit tuto diskuzi. Moc díky

                              NDeetroid - Profil | Ne 22.5.2016 9:36:14

                              Teda jsem ani nečekal takových návrhů.

                                NRST - Profil | So 21.5.2016 22:00:15

                                marmyš >> Jasan, Jenda je kámoš a užívají si to tam všichni:-)

                                  Nmarmyš - Profil | So 21.5.2016 21:54:37

                                  RST >> On je spokojený hlavně s účastí a já to chápu. Honit se za rybami,které musíš pustit stejně ztrácí smysl.

                                    NRST - Profil | So 21.5.2016 21:29:22

                                    tuzemak >> :-)))))

                                      Ntuzemak - Profil | So 21.5.2016 21:24:53

                                      RST >> já jezdim k vodě,a hlidam ty dacany,co přijely na ryby....hele něco málo sem chytl,žádnyho óbr kapře,já su spokojen,oproti některym každy den záběr.D. mě srdce drásá,když se doma kamarád dusi špenátem...

                                        NRST - Profil | So 21.5.2016 21:12:54

                                        marmyš >> Pravda bere to málo, ale zrovna Tuzemáka bych jako vzorek neuváděl:-) Pravda nakrmil dobrotami půl břehu, ale rybolov mu moc nejde:-) Někteří jsou na tom výrazně lépe.