Výběr soukromého rybníku

Ahoj, poraďte s nějakým pěkným soukromým rybníkem o velikosti min. 10 ha a slušnou zarybněností větších ryb. Jsem z Českých Budějovic, takže by mi vyhovoval rybník tak do 100 km, ale nebráním se i vodám o větší vzdálenosti. Krásným příkladem je Dešná u Jemnice kam rád jezdím. Paradní voda i rybačka, ale nechci furt jezdit na stejné místo. Budu rád za všechny tipy.
Autor diskuse: Deetroid - Profil , 20.5.2016 kaprařina - revíry, cestování

NMartenBear - Profil | Út 24.5.2016 17:37:23

barbusna >> Ja jsem za nudle, kde se chyta jen z jedne strany rad. Ono kdyz mas mensi ovalny rybnik, lide si casto lezou do zeli. Vlastni horka zkusenost z Vlkosova. Kdyz je soused inteligentni, pochopi to. My ale narazili na dementy, kteri si mysleli, ze kdyz to neslehnou 100 metru, rybu nechyti.

    Nmegalodon - Profil | Út 24.5.2016 17:36:16

    ladan1303 >> Ty jo a kolik ho to zprovoznění takovýho soukromáku stálo penez?

      NRockwell - Profil | Út 24.5.2016 17:24:37

      ladan1303 >> Myslím, že ti arogantní lovící blbci nemusí jezdit chytat jen na Asuán :-))) Takových najdeš všude plno.

        Nladan1303 - Profil | Út 24.5.2016 17:18:59

        barbusna >> já se na jednom soukromaku pohybuji.kámoš ho zprovoznil teprve vloni .jsou to Bohušice pár km od asuánu .zde na mrku má svoje vlákno.taky mě to moc nebere takže spíš dělám brigády atd.už i to chování arogantních blbců lovících na asuánu mě přesvědčilo ,že asuán už ne

          Nbarbusna - Profil | Út 24.5.2016 16:35:51

          ladan1303 >> To je celkem možný, mně se nelíbilo, že jo to taková nudle, kde se chytá jen z jedné strany. Já moc soukromáky nemusím, takže jsem nejel. Ale někomu to tak může vyhovovat. Kluci, kteří tam byli, si chválili zarybněnost.

            Nladan1303 - Profil | Út 24.5.2016 16:13:29

            barbusna >> nejhnusnější revír kde jsem kdy byl.ale je to názor můj a několika mých přátel

              NxDanielS - Profil | Út 24.5.2016 7:23:56

              Rockwell >> Šedesátka je do správného genofondu moc malá, tam jedině 15+.... :-D

                NRockwell - Profil | Út 24.5.2016 6:48:44

                Fishky >> Skvělá reklama :-)))) Chystám se tam, třeba tam chytnu tu 60ku, co jsem před rokem chytil na Dyje 6..

                  Nbarbusna - Profil | Po 23.5.2016 23:48:38

                  Toto máš kousek od tebou oblíbené Dešné. Zarybnění dobré, kamarádi tam byli před týdnem a spokojenost
                  http://www.rybari-mladonovice.unas.cz/

                    Nrpinc - Profil | Po 23.5.2016 11:59:07

                    Deetroid-Koukni do vzkazniku

                      NFishky - Profil | Po 23.5.2016 10:19:33

                      Jedině Katlov, je tam suprovní genofond.

                        NDeetroid - Profil | Po 23.5.2016 8:15:11

                        Peter36 >> Pokud myslíš kdekoliv, tak určitě nějaké místo najdeš. Dobré místo je přímo naproti karavanu. Budeš v lesíku, ale určitě se tam stan vejde. Nicméně majitel ti určitě poradí. Já myslím, že těch míst tam bude víc.

                          NPeter36 - Profil | Ne 22.5.2016 23:02:50

                          Deetroid >> no volnej byl uz jen karavan na pr.vikend... a kdyz teda vemem stan, da se prespat u vody mimo plaze abych byl na nakem dobrem miste?

                            Nshima - Profil | Ne 22.5.2016 22:21:27

                            megalodon >> Zadej si Nový rybník Čáslavice a máš tam toho dost

                              NDeetroid - Profil | Ne 22.5.2016 22:13:10

                              Peter36 >> Vzhledem k tomu, že jsem z Č.B., tak Mrhal znám velice dobře. Nejhezčí chatou na Mrhalu je Okoun. Je nejnovější a dost moderní. Prostě jako doma. Hned vedle je ten karavan a to je opravdu jen tak na přespání.

                                NPeter36 - Profil | Ne 22.5.2016 18:50:36

                                PELEŠKE >> zdravim, nevis prosimte jake je ubytovani v tom karavanu na Mrhalu? Manzelka totiz chce brat stan ale ja rezervoval pro jistotu karavan. Jedem se synem 4roky tak snad se povede jeseter, kvuli tomu zkousim soukromak... jake tam mas zkusenosti se sumcema a jesikama? Dekuji za odpoved

                                  Nmarmyš - Profil | Ne 22.5.2016 18:42:03

                                  milhouse91 >> http://www.rybarskyklubcr.cz/sportovni-rybolov/rybn​ik-struhy-u-cachovic-mlada-boleslav/cenik-povereni-​k-odlovu-a-dalsich-sluzeb
                                  Platit za bivak bych bral,ale za manželku,to vidím poprve. Takovej Arab se čtyřmi ženami se jednou nedoplatí:-)

                                    Nmilhouse91 - Profil | Ne 22.5.2016 18:33:51

                                    Deetroid - >> čau , zkus tento rybník Struhy mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví. Je to krásnej rybník v přírodě a hlavně krásné ryby. Není to nijak enormně přerybněné. Je to fakt super voda a doporučuji. Jedinou vadou na kráse pro tebe je, že má pouze 3,6ha. Tak uvidíš ;)

                                      NPELEŠKE - Profil | Ne 22.5.2016 18:00:48

                                      rybnik MRHAL