- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr kvalitní čelovky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
56x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
dosec - Profil | Ne 2.6.2019 19:15:42
koca65 - Profil | Ne 2.6.2019 17:14:56
Luger46 - Profil | Ne 2.6.2019 16:39:15
koca65 - Profil | Ne 2.6.2019 15:43:46
Vše výše zmíněné ber jen jako vyjádření spokojeností s danou čelovkou, není to nic proti jakékoli jiné značce ;-)
plavan - Profil | Ne 2.6.2019 14:52:18
koca65 - Profil | Ne 2.6.2019 14:17:20
icokarp - Profil | Ne 2.6.2019 13:09:26
dosec - Profil | So 1.6.2019 20:58:44
Ale i to oželím ve prospěch vyšší kvality u Petzla než ledlensera(alespoň jsem o tom přesvědčen).O té reklamačce u lensera sem psal já dříve a dopadl jsem dobře.
Jak píšeš zhlídl jsem se v taktice čiré nevadí mě černá barva a prostě půdu do ní pár stovek navíc mě nepoloží😊.Proč půjdu do ní jsem vlastně popsal níže.Sedí mě jednodušší ovládání i parametrově (i když minimálně)vychází nejlíp a dobíjecí ćlánek zaměnitelný s klasikou AAA je super.
Tvé recenze,na čelovky mám prostudované už z dřívějška a jsem rád,že se člověk může chytnout postřehů přímého uživatele.
Každej si prostě najde to svoje.Až ji budu mít a vyzkouším v praxi tak uvidím jak moc se mé představy rozcházeli od reálu.
plavan - Profil | So 1.6.2019 19:08:31
Se mnou to teda lomcuje, mám sto chuí si ji taky objednat. Za ty peníze s dopravou zdarma. Moje už má pár let za sebou, ale stále maká na výbornou, tak váhám, Led Lenserky mně nevydržely nikdy déle než dvaapůl roku.
Co se týče náhradních dílů a servisu, tak jestli to má u nás na starost stále stejná firma ze Severu Čech, tak to je špicaklasa. Na staré čelovky jsem u nich obratem kupoval kryty, rozptylová sklíčka, popruhy. Kdyby se ti ulomilo něco na Petzlovce, jako u té SEO5, tak bys to u Trade.... pořídil za stodvacet korun i s poštou. Když jsem chtěl něco na Led Lenser, tak se mi nikdy nikdo neozval. Ani mi nikdy nepotvrdili zaregistrování. Ať to byl p. Sklenář nebo ta firma z Průhonic. Nulová komunikace to tenkrát byla, ale jak tady někdo psal, už i tam se podařilo vyreklamovat, takže to jde k lepšímu.
https://www.alza.cz/sport/petzl-reactik-black-d4402887.htm
plavan - Profil | So 1.6.2019 18:54:03
https://www.decathlon.cz/celovka-trek-actik-core-id_8384997.html?
červenou Actik Core mají na Alze za 1249, je daleko lépe vidět v batohu i v trávě, prodej končí za pár hodin. Tu červenou doma vždycky hned najdeme, černá se dokáže ztratit i na pár dní :-)))))
https://www.decathlon.cz/celovka-trek-actik-core-id_8384997.html?
plavan - Profil | So 1.6.2019 18:44:36
Momentálně stojí Actic Core okolo 16 stovek. Celou zimu stála 12 stovek i s dopravou. Na Alze stojí Reactic + asi 14 stovek. Je o asi 30g těžší než Actic Core, nedají se u Reactiku bez další investice zaměnit mikrotužky za akumulátor jako to je možné u Actic Core. Ale zase to má sensory, které se mohou i nemusí používat. Reactik + je lépe vybavený, ale pokud chceš používat primárně nejsilnější výkon svícení ( krom boosteru ) , musíš na Reactiku+ zmáčknout asi pětkrát tlačítko ( třikrát vrchni a dvakrát boční). Při startu čelovky je třeba držet tlačítko pár sekund.
Actic Core má menší výbavu, ale díky tomu jednodušší ovládání jen jedním tlačítkem, výkon o třetinu silnější než má Reactik+. Já mám jak Actic Core tak i ten Reactik. Na feeder a na kolo je vhodnější Reactik, Na "vypnout a zapnout " rovné světlo je pohodlnější Actic Core. Tlačítko je schované na vrchu čelovky pod gumou a není to úplně pohodlné namáčknutí, ale možná je to kus od kusu. Ale nemusíš to tlačítko podržet, takže reakce je velmi rychlá. Tělo Actic Core je takové laciné a hrany nijak zaoblené. Ale ten výkon 300 lumíků, váha 83g rychlá reakce dělá z Actic Core super čelovku.
Reactik+ má perfektně opracované tělo, silnější červené světlo, rychle štelovatelný popruh a možnost použití sensorů, což je parádní při jízdě na kole nebo při kouknutí na feederovou špičku. Jakmile koukneš do tmavého místa, čelovka okamžitě přidá na výkonu.
Variantou bez dobíjecího akumulátoru bych se dneska už vůbec nezabýval. Nejde jen o pohodlí a výdrž, ale hlavně o samovybíjení. S dobíjecím akumulátorem je elektronika přesná a čelovka vydrží nabitá v ruksaku hodně dlouho.
dosec - Profil | Pá 31.5.2019 19:52:00
Po prozkoumání různých značek a druhů jsem se rozhodl,že se vrátím ke značce co mě nezklamala a pořídím tu,na kterou se ptám jestli s ní nemá někdo zkušenost.
Líbí se mě ta alternativa dobíjecího článku a klasických AAA i ostatní funkce.Jen škoda,že nemá plynulé nastavení kužele jako má předešlá SEO 5.
Ta mou vybraná má ještě o něco lepší parametry než,na kterou mě odkazuješ ty.
Přemýšlel jsem i o fénixu HL40R co je odkaz taky níže.Líbí se mě parametry,ale nemá červené světlo a váha 130g je už,na mě moc.
Půjdu si ji ještě očuchat naživo a porovnat s jinými do nějaké speciálky
koki128 - Profil | Čt 30.5.2019 22:06:41
dosec - Profil | Čt 30.5.2019 20:19:44
dosec - Profil | St 29.5.2019 12:13:43
Tímto prosím o radu uživatele s osobní zkušeností ,na odkaz,na kvalitní čelovku,která něco vydrží,na značce nezáleží.
Parametry co by měla splňovat:
Nastavitelný kužel světla
Nastavitelná intenzita světla.
Vyšší svítivost a delší dosvit
Dobrá výdrž baterek,nejlépe s kombinací dobíjení power bankou.
Červené světlo
Nízká váha
Jeden popruh,na hlavě a bez zdroje,na temeni
O tom,že musí vydržet intenzivní déšť psát asi nemusím😊
tondach3 - Profil | Út 26.2.2019 15:44:14
https://www.foxint.com/home/product/halo-multi-colour-headtorch
icokarp - Profil | Pá 19.10.2018 15:41:29
fishmen17a - Profil | Pá 19.10.2018 12:47:52
Luger46 - Profil | Pá 19.10.2018 12:02:10
fishmen17a - Profil | Pá 19.10.2018 10:21:08
Čtenáři této diskuse také sledují
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Zlatá kaprařská malina1332
Lithiové baterie - srovnání1546
Kaprařský top vercajk3167
Nakupoval někdo v Anglii1186
Odpadávací kámen při vyvážce283
Krátkodobá kaprařina x10036
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Fan Club navijáků Tica993
Kde to žije - kaprařina
23:00ATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
22:42Boilies TB baits- chytací řada 47
22:30Krátkodobá kaprařina x 10039
21:19Kyjský rybník, Džbán 50914
9:46ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H

















