- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr kvalitní čelovky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Nkomanč zlín - Profil | Po 25.4.2016 14:37:30
Mě Ježíšek donesl Led Lersen SEO 5R a naprostá spokojenost.
Myslím že splňuje vše co potřebuješ.Já jsem měl úplně stejné požadavky jako Ty.
To R znamená včetně akumulátoru.Funguje bez problému.
Ať se daří komanč.
NPepa z depa - Profil | Po 25.4.2016 11:35:39
Nbysto - Profil | Po 25.4.2016 9:52:57
No z osobnej skúsenosti ti poviem, ze som este nív nereklamovsl ;).
NDeetroid - Profil | Po 25.4.2016 7:52:11
NFalkec - Profil | Po 25.4.2016 7:26:09
Nsmike - Profil | Po 25.4.2016 7:13:44
NDeetroid - Profil | Po 25.4.2016 7:11:23
Nzaplosaka - Profil | Po 25.4.2016 5:10:34
Taky ti nevyčítám svící auto. :-)
Nbysto - Profil | Ne 24.4.2016 22:29:22
Začiatkom roka som začal brat z Ali, došlo mi uz asi 10 balíčkov, dodanie bolo zatial naštastie velmi rýchle, 2-3 tyzdne. Normalne si tam regresiou debetnú kartu a platíš. Samozrejme idealne mat nejaku, kde neni vela penez (ak by to naaaaahodou niekto nejak zneužil. Ja som študent a taky majland nemam na úcte, ze by som to riešil).
Tiez by som mal najradšej celovku s reguláciou výkonu a kuzelu, ale take nie su. A ked som videl, ako vyzerajú zatial čelovky s reguláciou kužeľa, neviem, ci by som to na ryby chcel. Ono totiž značkové (aj niektoré neznačkove) čelovky maju dobre spravene reflektory a kužeľ je široký, aby si videl vsade okolo + stred je prepaleny, aby to aj ďaleko svietilo.
Z hore uvedeného ti motem povedat, ze lepšiu celovku ako tu hc90 od nitecore nekúpiš. Nech si hovorí kto chce, co chce, Je to tak. Je ľahká, výkonná, ma reguláciu a toe farebne ledky.
Tam si len treba zvážiť, ci si ochotný prejsť na akumulátory 18650. Vsetci sa toho boja, lebo to vraj vybuchuje, vraj je to drahe, vraj sa to nikde neda zohnať. Ale, veľké ALE. Mal som asi 3 roky čínsku ns nabijacku za 5ecok, lacné akumulátory za 4e kus a nebol s tym problem. Niektoré aku mám teraz uz asi 5 rokov a stale idu ;), nevybuchol žiadny. Raz, dvakrát ročne dokúpim daku sadu, lebo vudy nejaky stratím a pred dvoma rokmi som investoval do nabíjačky od nitecore. A musim povedat, ze je to velmi pohodlne, mám aj ručne svietidla tiez na 18650 a ked idem na ryby, tak nábojem vsetky baterky vo mám a nemusím riesit x typov bateriek.
Ono uz ked mas nejaky základ (nabijacku a par aku), tak sa velmi ľahko dokupujú dalsie svetla. Napriklad do ruky maju Číňania hoc aké s xml za +- 10ecok. Tie svetla nieco vydržia a ked sa stratia, alebo odíde elektronika, tak sa kúpi nove.
Nflodur - Profil | Ne 24.4.2016 22:19:23
NDeetroid - Profil | Ne 24.4.2016 21:58:58
http://celovky.heureka.cz/fenix-hp01/
má docela pohodovou tu bateriovou skříň a tak trošku o ní i přemýšlím. Problém je, že čelovky fénix žádný kamenný obchod v mém okolí nenabízí, takže to neuvidím na vlastní oči. Jen přes internet.
Ještě jsem vám všem chtěl poděkovat za aktivitu a taky za ty odkazy. Docela jsem koukal na příspěvek od Bista jak levně se dají v cizině sehnat. Jenže já jsem přes Ebay nebo tyhle servery nikdy nic nekupovatl. Asi to budu muset naštudovat:-)
NDeetroid - Profil | Ne 24.4.2016 21:48:53
Momentálně vlastním tuším toto
http://celovky.heureka.cz/energizer-headlight-pro-advenced-7-led/
Za tu dobu co jí mám mohu říct, že nic takovýho už nechci. Proklikávat se různými režimy je šílené a navíc, i když jí sklopím na max, tak každýho oslňuju.
Měl jsem možnost vyzkoušet Led Lenser H7r2 a je to pecka. Stlumím si plynule svítivost a můžu jí naklopit až pod nohy. Jenže mi právě vadí ta obrovská bateriová skřín co mám za hlavou. Kdyby byla menší, ale je to fakt veliká baterka. Chápu, že musí něco utáhnout, ale Fenix svítí víc a má je poloviční. Jenže nemá to stlumování a kužel.
Obrovsky se mi líbí toto
http://celovky.heureka.cz/fenix-hl60r/
ale cena už je moc veliká a navíc ta svítivost je fakt zbytečná.
A teď důvod proč ale chci, aby to fakt svítilo. Nemusí to mít 900 lm stačí třeba 200, ale při chytání v mlze nebo ranní rose, chci vidět kam mi ryba zajíždí a když nahazuju večer, tak chci taky vidět kam jsem nahodil. Asi to teď od vás schytám jakej jsem amatér, ale takhle to prostě chci. Nehodlám si na rybu svítit jako šílenec, ale jen tak si přisvítit a stlumit to. Chytám s kolegou, který při nahazování nikdy netrefí směr a tak ho nechám nahodit a pak hážu já a chci vidět kam to nahodil.
Toho Foxe 100 má právě kolega a sice to umí světelný kužel, ale je takové šimrátko a navíc je i dost drahá na to co umí nebo spíš neumí.
Koukal jsem na toho Petzla i na Lensera Seo 5, ale jednak se mi nelíbí a navíc ten Seo 5 se po zapnutí rozsvítí na plný režim.
Nplavan - Profil | Ne 24.4.2016 19:48:09
Nzaplosaka - Profil | Ne 24.4.2016 19:02:01
Myslím že označení měla hp11, teď už maj novej model...
NRadek Š - Profil | Ne 24.4.2016 18:50:06
Nbysto - Profil | Ne 24.4.2016 18:43:22
NRadek Š - Profil | Ne 24.4.2016 17:33:20
NPepa z depa - Profil | Ne 24.4.2016 16:53:05
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NZlatá kaprařská malina1332
NLithiové baterie - srovnání1546
NKaprařský top vercajk3167
NNakupoval někdo v Anglii1186
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NKrátkodobá kaprařina x10039
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NFan Club navijáků Tica993
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














