- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prodejna Středočeský kraj
Ahoj, chci se zeptat, kde bych našel nějakou větší kamenou prodejnu rybářských potřeb ? Chtěl bych si v klidu vyzkoušet, třeba bivak nebo lehátko, byl jsem v chyť a pusť v Plzni a tam si toho člověk opravdu moc nevyzkouší :D děkuji za odpověď kdyžtak i sz.
Autor diskuse: Sheldon - Profil , 22.4.2016 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Naligator - Profil | Ne 24.4.2016 19:09:14
Sheldon >> I kdyby sis to koupil pak přes net, tak je to tvoje věc. Kolegova prodejna asi krachuje, tak si potřeboval pouze vybít zlost..... :-)
NSheldon - Profil | Ne 24.4.2016 14:57:47
Já někde napsal, že si to osaham a pak si to koupim přes net ? Pokud se mi to bude líbit, tak nechci čekat a koupim hned na místě, jelikož se mi jedná o bivak, lehátko, spacák a další věci tak jestli mě to v kamenné prodejně výjde o pár set korun víc, tak to opravdu nebudu řešit.
Jinak místo automatického zařazení mě mezi ošahávače, jste mohl napsat adresu vaší prodejny .-)
Jinak místo automatického zařazení mě mezi ošahávače, jste mohl napsat adresu vaší prodejny .-)
Naligator - Profil | Pá 22.4.2016 21:46:13
Ryben >> čumil, co akorát zdržuje a doma řeší každou korunu??? Hmmmm...... Ty máš ještě pořád rybářskou prodejnu???? Máš i e-shop?
Ntuzemak - Profil | Pá 22.4.2016 13:53:56
Ryben >> on si taky ten obchodnik musi uvědomit,že ne každý zákaznik má doma tiskarnu na penize....když se už bavime o nakladech obchodniků...
NRyben - Profil | Pá 22.4.2016 13:22:01
tuzemak >> neříkám,že ne,ale to už je přece problém toho eshopu,ne? Dneska bych už přes net nekoupil ani proutek,abych ho neměl v ruce. Kdysi kvůli tomu byly veletrhy,aby si člověk osahal to,na co má zálusk. Z těch se staly obyčejné tržiště a to osahání zbývá na prodejny. Uvědomte si,že v dnešní době se už nic nedává na fakturu - všechno si ten obchodník musí koupit cash. A pokud mu tam vleze takový "čumil", co akorát zdržuje a pak doma řeší každou korunu za monitorem,tak je to s prominutím pěkný podraz na toho obchodníka. Osobně se snažím v první řadě poradit a pak připasovat zákazníkovi něco přesně podle jeho potřeb a finančních možností. Největší odměnou je pak když příjde znova. Co se týče ceny, tak je na malé prodejně třeba počítat vždycky s trochu větší cenou ( možnost reklamace, servisu přímo v místě nákupu, možnost si to osahat... všechno tohle ten prodejce musí zaplatit místo Vás - náklady na poštu/veletrh/cestování za produktem). To si každý,alespoň trochu inteligentní člověk musí uvědomit.
Ntuzemak - Profil | Pá 22.4.2016 12:20:28
Ryben >> vono se zase na druhou stranu těm,co přijdou jen osahat,nemůže obchodník divit,kolikrát fotka hnus,a popisek o ničem,nebo jen strohý popis,a při ceně dražšího prutu,nebo bivaku jen blázen riskne koupit...
NEli - Profil | Pá 22.4.2016 9:44:46
Ryben >> neviděl bych to tak černě ... někteří prodejci si svých stálých zákazníků váží (věnují se mu a udělají cenu) a lidé pak nemají důvod kupovat přes internet, pokud je obchodník schopen zboží sehnat... "ošahávači" tu byli, jsou a budouu, ale stále bude spousta lidí kupovat v kamenných prodejnách.
NRyben - Profil | Pá 22.4.2016 9:32:42
aaa, přesně tenhle typ lidí (my prodejci) milujem. Příjdou ošahají, vybavují se, kompletují informace a pak odejdou s tím,že si to koupí na internetu,protože to tam je o stovku levnější. Chápu,že to jsou Vaše peníze,ale neuvědomujete si,že jste toho prodejce stáli čas,který se mohl věnovat něčemu jinému? Říkám :"važte si kamenných prodejen a kupujte tam, pokud už si příjdete ošahat zboží". Ona totiž není daleko doba, kdy by mohly kamenné prodejny úplně zmizet a to si potom budete kupovat přes internet i červy... červi, krmiva a bižuterie totiž nikdy nikoho solidně neuživily! NoHate, NoFlame, prostě konstatování
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
18:38NRybáři vs ochránci přirody 60
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














