- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Umí někdo vypsat PODROBNĚ všechny modely navi Shimano ultegra ???
Prosím lidi nikde sem nenašel nic podrobnějšího jenom žvásty.
Ani wikipedie nema o tom názvu ani páru,popř. klady a zápory jednotlivých modelů
Děkuji všem
Ani wikipedie nema o tom názvu ani páru,popř. klady a zápory jednotlivých modelů
Děkuji všem
Autor diskuse: Marczech - Profil , 19.3.2016 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NJoeChains - Profil | So 19.3.2016 18:14:26
XTA
http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/techdocs/en/UL12000XTA_v1_m56577569830579314.pdf
XSB
http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/techdocs/en/ULT10000XSB_v1_m56577569830670037.pdf
Porovnavat to ale nebudu. :-)
http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/techdocs/en/UL12000XTA_v1_m56577569830579314.pdf
XSB
http://fish.shimano-eu.com/media/fishing/techdocs/en/ULT10000XSB_v1_m56577569830670037.pdf
Porovnavat to ale nebudu. :-)
Nclarence - Profil | So 19.3.2016 14:30:04
Marczech >> Mám ty XTA co jsou na fotce.V čem jsou lepší údajně mají lepší střeva to mi řekl Lajnátor a to musím respektovat.J
NNAVI73 - Profil | So 19.3.2016 14:18:15
Marczech >> on Jarda neumi s tema brzdama ,vzdycky to hodi do smyku :-)))
NMarczech - Profil | So 19.3.2016 14:04:37
clarence >> a prosimtě v čem sou lepší xta od XSB které máš teď ?
Nclarence - Profil | So 19.3.2016 12:44:37
Marczech - >> Co se ale střev a zpracování si do toho netroufám moc mluvit,to by ti mohli popsat borci jako Greysmen,Lajnátor atd.Já mám pouze XTA a měl jsem XSB.J
Nclarence - Profil | So 19.3.2016 12:36:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Marczech >> Tak já to zkusím.
1)XT-origo japonec 10000,12000 a 14000
2)XSA a XTA už myslím Malaisie stejná střeva jako XT,u XTA už Baitspool oba velikost 6000,10000 a 12000.Později XSA Ci4.
3)XSB a XTB 10000,12000,14000,5500 a 4500 údajně ještě gut ale kvalita už šla trochu dolů.
4)XSC a XTC stejné velikosti jako bod č.3 + verze Ci4 o kvalitě si netroufám mluvit.
5)Mezi nimy XTA Tribal 5500 (camou verze) myslím,že ten má o ložisko více.
Možná,že jsem se někde spletl.j
1)XT-origo japonec 10000,12000 a 14000
2)XSA a XTA už myslím Malaisie stejná střeva jako XT,u XTA už Baitspool oba velikost 6000,10000 a 12000.Později XSA Ci4.
3)XSB a XTB 10000,12000,14000,5500 a 4500 údajně ještě gut ale kvalita už šla trochu dolů.
4)XSC a XTC stejné velikosti jako bod č.3 + verze Ci4 o kvalitě si netroufám mluvit.
5)Mezi nimy XTA Tribal 5500 (camou verze) myslím,že ten má o ložisko více.
Možná,že jsem se někde spletl.j
NMarczech - Profil | So 19.3.2016 12:19:12
pánové krása hlavně navi73
můžete ještě tak nějak trošku popsat ty řady ?
XT
XS
Právě co tu jsou diskuse tak to je zahnojeny blabolama diskusi je třeba 5 spíš víc a v každé i 15 stránek to je tak na začátek zimy ( a né na konec se v tom hrabat )
můžete ještě tak nějak trošku popsat ty řady ?
XT
XS
Právě co tu jsou diskuse tak to je zahnojeny blabolama diskusi je třeba 5 spíš víc a v každé i 15 stránek to je tak na začátek zimy ( a né na konec se v tom hrabat )
NErva - Profil | So 19.3.2016 9:43:54
Marczech - Obávám se že ať už klady či zápory ti asi nikdo nenapíše bo si myslím že všechny modely asi nikomu rukama neprošli tak aby mohl napsat nějaký objektivní posudek . Co se týče střev, tedy převodů tak kolega Lajnator to napsal více než dobře nejen o Ultegrách v jiné diskusi stačí hledat a číst a od toho se dá asi velmi dobře pochopit ktrá že to ultegra je dle převodů nej a měla by vydržet ..http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=739822
NNAVI73 - Profil | So 19.3.2016 9:03:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Marczech - >> prvni byla tusim xt , pak xta ,xtb ,xtc ,xtd , a rada xsa ,xsb ,xsc a ted snad xsd ,pricemz tela maji dve velikosti a rada xt ma oproti xs baitspool.. staci velmi zhruba takto ? Verze C14 je to same ,jen odlehcena verze
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












