- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vnadící boilies Mivardi používáte ?
Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, zda používáte pro vnadění kaprů tyto boilies a zda fungují a přitahují kapry do lovného místa? Mám takovou představu, že bych s nimi zkusil vnadit a zakrmoval s tím, že bych chytal na kvalitnější boilies jen do nich přimíchal pár kuliček těch na které budu chytat, aby to bylo ekonomičtější.Děkuji za Vaše názory a postřehy.
Autor diskuse: Svatik - Profil , 27.2.2016 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
supinna - Profil | St 2.3.2016 19:30:08
RST >> Jo v tom s Tebou souhlasím. Nezanebatelný faktor prodeje je taky tvar . Co si budem namlouvat- až se výrobce těchto pelet rozhoupe a začne je vyrábět v kuličkách průměr dvacet, tak spousta econom boilí bude neprodejná :))
Grasel - Profil | St 2.3.2016 19:24:52
RST >> Neboj se že při výrobě economy line nepřemýšlí... Ti to mají dost dobře spočítaný :))
RST - Profil | St 2.3.2016 19:07:06
supinna >> To je o rozumném množství krmení, i když otázka je co rybu zasytí?? 1. kulička - váleček?? 1. kilo kuliček - válečků?? 1.q kuliček - válečků?? kolik je to množství potřebné k zasycení?? Jistě záleží to mnoha faktorech ale jsem si jistý že ty pelety jsou postavené tak aby byly pro rybu co nejatraktivnější a co možná nejrychleji stravitelné, k čemu je krmení které ryba pomalu tráví?? . Pochybuji že o tomhle při výrobě economické řady boilí někdo přemýšlí. Tady je priorita jasná, vyrobit kuličku hodně za málo, co chvilku vydrží a nerozpadne se,musí být voňavá pokud možno v hezkém obalu aby to ta rybářská obec nakoupila v co největším množství.
Tavris29 - Profil | St 2.3.2016 18:56:05
Pokud nám nejde o velikost ryb a chceme si lépe zachytat, tak bude ve většině případech lepší peleta. Když půjdeme po větší rybě, tak jsou na krmení i chytání lepší koule. Co se týče krmných gulek a je jedno jaké značky, osobně bych je přelil třeba játrama. Né každý si může dovolit krmit ve velké míře koulema za x stovek a právě pro takové lidi se "krmné" koule dělají. Zaznělo tu, že ve studené vodě lépe zafunguje peleta, než koule. Nemusí to být vždy pravda. I koule dobře pracují v ledové vodě, prostě záleží na složení kuličky. A spíš než halibutku bych do studené vody dal právě takovou kuličku.
agig - Profil | St 2.3.2016 18:44:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Svatik - >> Ahoj pozoruji tuto diskuzi čím se krmí čím rybu přilákat je to věc důležitá a neměla by se opomínat je fakt že pelety svou cenou a složením asi opravdu budou tím nejlepším řešením já jsem zastánce většího sortimentu více druhů větší výběr je vždy atraktivnější tak že i boilie krmný je taky fajn taky udělá svou službu a partikl určitě taky nadělá své to vše je stará vesta ALE co si budeme povídat nejdůležitější je kulička na háčku to je alfa omega veškerého dění o tom se může diskutovat do čeho investovat co se vyplatí a co né jakou firmu jakou řadu čím kuličku vylepšit to je dilema od jedné kuličky se odvíjí úspěch či ne úspěch to je k ŘEŠENÍ ;-);-) A nebo si koulet sám to má cenu řešit ;-)
supinna - Profil | St 2.3.2016 16:57:49
RST >> Ty pelety jsou určitě kvalitní, ale jak píšeš určený na produkční chov ryb. Řekl bych, že není v zájmu rybáře zakrmit něčím extra výživným, ale spíš rybu přilákat na něco , co jí sice chutná, ale nezasytí.
drvoštěp - Profil | St 2.3.2016 16:38:32
chendler >> Letos jsem na ty mrchy zvědavej.Teoreticky nemají šanci ;)))
chendler - Profil | St 2.3.2016 16:28:39
drvoštěp >> tak spis to myslim,ze jsi byl asi u vody vickrat,jine,mozna i vic zkusenosti. Ale jak pises,nikdy nefunguje to co pred tim.
drvoštěp - Profil | St 2.3.2016 16:25:47
chendler >> Věk někdy nehraje roli.Ty mrchy ve vodě to režírujou ;)))
Grasel - Profil | St 2.3.2016 15:58:49
agregat >> Tak poslouchej ty pohádko, Coopens nebo Biomar jsou jedny z nej pelet co se vůbec dají koupit a určitě jsou lepší než navoněnej šrot od Mivardi. Pokud si koupíš pelety do studené vody, budou ti fungovat líp než jakýkoliv koule.
Pokud krmíš tímhle, o.k. tvoje věc, ale já bych za tohle peníze nedal. Zadavateli jsem napsal pouze svůj názor a myslím, že i dobrou radu a tvůj názor je mi ukradenej, protože je to evidentně blábol co nedává smysl.
Možná, až se někdy dostaneš tam, kde se koule dělají a uvidíš co se tam se.re pochopíš. Do té doby se nemám s Tebou o čem bavit.
Žij dlouho a blaze.
Pokud krmíš tímhle, o.k. tvoje věc, ale já bych za tohle peníze nedal. Zadavateli jsem napsal pouze svůj názor a myslím, že i dobrou radu a tvůj názor je mi ukradenej, protože je to evidentně blábol co nedává smysl.
Možná, až se někdy dostaneš tam, kde se koule dělají a uvidíš co se tam se.re pochopíš. Do té doby se nemám s Tebou o čem bavit.
Žij dlouho a blaze.
drvoštěp - Profil | St 2.3.2016 14:18:08
chendler >> Podle situace.Na malou vodu s malou hloubkou kobruji suché.Na větší vodu dipované.A pod hák Pva s dipovanýma peletama nebo drcenýma koulema ;)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
14:37ATTs hlásiče a ATTx příposlech 539
12:07Krátkodobá kaprařina x 9919
10:26Fanclub značky Shimano 16389
10:08ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8059
8:22Labe fishing store 19
8:02Ohře, úlovky, nástraha 1054
6:04Kyjský rybník, Džbán 50905
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












