- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
kamenná prodejna vs. e-shop
preferujete nákup v kamenné prodejně, nebo "zajdete" raději do e-shopu?
kamenná prodejna vs. e-shop
A) kamenná prodejna24%
B) e-shop48%
C) půl na půl28%
Od 28.1.2016 hlasovalo 29 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Ntydra56 - Profil | Ne 12.6.2016 8:25:20
Nmedák - Profil | Ne 12.6.2016 0:26:56
NLance.2 - Profil | Pá 29.1.2016 19:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nzdenos - Profil | Čt 28.1.2016 11:57:35
Nkritik - Profil | Čt 28.1.2016 10:52:01
Jinak na Jičín můžu napsat pouze a jen samá superlativa, vstřícnost, ochota, seženou i zboží které nemají a naprásknou ti na něj aktuální slevu.
Občas jsou ty ceny opravdu bezkonkurenční. Téměř nikde jinde nenakupuji.
Ndrvoštěp - Profil | Čt 28.1.2016 10:31:51
Nrájovec - Profil | Čt 28.1.2016 9:56:38
Nclarence - Profil | Čt 28.1.2016 9:43:18
Nrájovec - Profil | Čt 28.1.2016 9:02:50
Nclarence - Profil | Čt 28.1.2016 8:53:23
Nrájovec - Profil | Čt 28.1.2016 8:45:24
A co se týká cen, není rozdíl tak jednoznačný. Tam, co chodím pravidelně, jsem nikdy nedostal menší slevu jak 5%. Oni tam ty doporučené ceny musí mít a pak už záleží na konkrétním obchodníkovi, za kolik chce a může prodávat.
NPvl - Profil | Čt 28.1.2016 8:41:05
Nretrívr - Profil | Čt 28.1.2016 8:25:49
Nmakass - Profil | Čt 28.1.2016 8:20:15
N1mirda2 - Profil | Čt 28.1.2016 8:19:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nzdenos - Profil | Čt 28.1.2016 8:07:57
Nzdenos - Profil | Čt 28.1.2016 7:55:53
Nsupinna - Profil | St 27.1.2016 21:12:19
Ndosec - Profil | St 27.1.2016 20:56:13
Nel.ou - Profil | St 27.1.2016 20:50:21
Porovnání cen vygooglíš za deset vteřin. Což je doba přiměřená. Nepřiměřené se mi zdá platit o desítky procent víc, potažmo právě k tomu času...E-shopům se nevyhýbám, ale mám rád i kamenné prodejny s pohodovými prodavači. Co rád nemám, samolibé, arogantní, tupé, blby se zlatým řetězem kolem krku, kteří ani nevnímají, že jim neseš jejich výplatu. Popř. jejich slušnost končí v okamžiku, když přestaneš cinkat měšcem.
K cizině. Jezdím léta do Itálie a v Rakousku mám rodinu. Bývávalo, dnes škudlí víc než my.
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:46:54
ne, nebudu jinej a nakupuju dál v oblíbeném obchodě... a pojedu do něho autem, protože ta maminka tří dětí pracující na benzince musí taky jíst
Ndosec - Profil | St 27.1.2016 20:43:09
Říká se,že halíře dělají talíře😊 A za rok to v konečném součtu vypadá jinak.
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:35:20
poslední věta je pravdou pravdoucí a myslím, že většina obchodníků, které znám, takto i funguje... v tomto se to hodně zlepšilo
Nsven - Profil | St 27.1.2016 20:29:11
Kdyby měli v dosahu řadu velkých a kvalitních prodejen, jaké jsou třeba v Brně nebo Praze.
V okresních městech bývají obvykle jedna nebo dvě prodejničky s minimem sortimentu, v městečcích a na venkově ani takové.
Zaměstnaný člověk nemá čas objíždět vzdálené velkoprodejny a tedy mu nezbývá, než nákup zajíce v pytli, z e-shopu.
Rovněž nesouhlasím s ochmatikou a následnou koupí z netu. Sám jsem to ještě neudělal ale dovedu pochopit pohnutky takového kupce.
Ovšem postiženého obchodníka, v žádném ohledu nelituji.
Na jeho místě bych se snažil nabídnout zákazníkovi cenu, která by se té nižší z netu přiblížila.
Ani ten obchodník s levnější cenou není charita a jistě má z prodeje marži natolik dostatečnou aby se mu to vyplatilo. Jinak by to dávno zabalil..
Stará obchodnická moudrost praví: "I prodělek může být kšeft"
I když právě v rybařině, se sakra maržemi, těžko o nějakém prodělku hovořit....
O zákazníka je třeba pečovat a ne ho na prvni dobrou oškubat dohola, jak si někteří novodobí "obchodníci" představují.
Spokojený zákazník přijde zas a znovu mi dá vydělat. A navíc, přivede mi další, potenciální zákazníky, z okruhu svých známých a přátel.
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:26:54
Ndosec - Profil | St 27.1.2016 20:20:53
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:20:02
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:17:07
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:16:05
k té národnosti - opakovaně jsem pracovně pobýval ve Španělsku a v Německu , španělskou ekonomiku a nezaměstnanost zde představovat nemusím, německou pravděpodobně také ne... ani v jedné zemi jsem v tamním hypermarketu neviděl to, co lze vidět u nás například v den, když začínají akce, slevy, výprodeje a podobné legrácky...
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 20:11:08
nemá to pranic společného s tím, jak je kdo bohatý... ostatně makám rukama ve fabrice a například dneska skoro celej den v kožených pracovních rukavicích :-)
Ndosec - Profil | St 27.1.2016 20:06:03
Omlouvám se s tou cenou u té čelovky nejdražší je za tuto cenu tekže rozdíl více než stoprocentí .http://www.justoutlet.cz/led-lenser-lenser-seo5-red-n/
NEwa Farna - Profil | St 27.1.2016 19:49:51
Nel.ou - Profil | St 27.1.2016 19:49:47
NPoligoN - Profil | St 27.1.2016 19:43:45
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 19:42:15
V podstatě je mi to naprosto jedno a jen jsem napsal, jak to vidím a jak nakupuju já.
Na nějaké hodnocení něčeho z hlediska nejlevnější/nejdražší jsme se ještě nedopracoval - nic to nepřináší.
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 19:38:40
Nryba domácí - Profil | St 27.1.2016 19:27:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Leden...
Dobrý den, máte vlasec Giant fishing 0,28 mm camu zelený?
Jasně....Tak vlastně ne, jen 0,35 mm hnědý. Ale za 14 dní budeme mít.
Po třech týdnech...
Tak bohužel, dovozce ho nemá vůbec na skladě. Snad za měsíc.
Po měsíci....
Bohužel nemáme, ale píšu si a objednáme. Teď před sezónou se už na něj pár lidí ptalo.
V dubnu...viz předchozí měsíce.
V létě už tam nechodím, není čas.
Další návštěva je v říjnu....
Bohužel nemáme a teď už nebudeme objednávat, zkuste zjara...
No a tak teď když něco chci, tak si to v pondělí objednám na netu v 200 km vzdáleném obchodě a v úterý mi to přijde do práce.
Takže asi tak :-)
Ndosec - Profil | St 27.1.2016 19:26:23
Nsven - Profil | St 27.1.2016 19:25:52
Je fér, čeká-li zákazník na zboží které je prezentováno jako "skladem" třeba 10 dnů, než ho obchodník koupí z levnějšího e-shopu a dodá s navýšenou cenou ?
NMrKos - Profil | St 27.1.2016 18:49:14
naopak trošku nefér mi přijde omatlávání tovaru v obchodě a pak nákup na e-shopu podle jediného klíče a tím je tradiční "nejlevnější"... holt pěkná to česká vlastnost
Nmakass - Profil | St 27.1.2016 18:42:54
Norgoj chorchoj - Profil | St 27.1.2016 18:18:18
Ndosec - Profil | St 27.1.2016 18:14:40
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











